Praamiga Hankosse ja Nynäshamni

Reisige pingevabalt Stena Line'i uusimal liinil Nynäshamni (Rootsi) ja Hanko (Soome) vahel. Ülesõit Urdi või Stena Gothicaga annab teile palju aega suurepäraste merevaadete nautimiseks. Pardal saate jalutada päikesetekil või sees istuda ja lõõgastuda. Sööge meie restoranis, jooge baaris ja broneerige isiklik kajut, mis lisab lõõgastust ja privaatsust. Stena Gothicas on teie neljajalgsetele sõpradele saadaval isegi lemmikloomasõbralikud kajutid! Meie uusim marsruut on veel üks viis reisijate ühendamiseks kogu Euroopas. Tere tulemast pardale. 

 

Nynäshamnist Hankosse – värav Soome

 

Alustage oma Soome-seiklust Stena Line'iga! Pakkige asjad autosse ja sõitke praamiga Nynäshamnist Hankosse, et jõuda otse Soome lõunarannikule ja selle laialdasele saarestikule.  Hanko on suurepärane lähtepunkt piirkonna rahulike lahtede, kaunite abajate ja traditsiooniliste külade avastamiseks. Kuid ärge kiirustage, Hankos on suurepärased veespordivõimalused, värsked mereannid ja spaahotell, mis pärineb aastast 1898. Saared, nagu Bengtskär, pakuvad metsikut loodust ja isegi majakat, kus ööbida. Kui soovite kogeda rohkem Soomet, on pealinn Helsingi Hankost vaid kahetunnise autosõidu kaugusel ja veidi enam kui kolme tunni pärast saate nautida traditsioonilist sauna Soome kuulsas Lakelandi piirkonnas. 

 

Avastage Lõuna-Soome omal moel

 

Avastage auto või mootorrattaga maailma kõige õnnelikum riik ja tutvuge rahuliku ranniku võludega, värviliste küladega ja metsaga ääristatud järvedega. Pealinnas Helsingis imetlege selle arhitektuusi ja nautige maailmatasemel Soome kööki. Edelarannikul tutvuge Turu keskaegse lossi- ja kohvikukultuuriga, enne kui sõidate ringikujulisele 250 km pikkusele saarestiku turismiteele. Või suunduge sisemaale maailma saunapealinnana tuntud Tamperesse! Siin on palju erinevaid viise higistamiseks – Näsinneula vaatetorni ronimine, köislaskumine Flowpark Varalas, järvedel süstaga sõitmine ja loomulikult piirkonna paljude avalike saunade külastamine. Aga kui see kõik tundub liiga suure pingutusena, miks mitte rentida vaikne järveäärne suvila ja lihtsalt mitte midagi teha. Mida iganes Lõuna-Soomest soovite, Stena Line viib teid sinna.

 

Võtke ette puhkus autoga, sõites Hankost Nynäshamni

 

Nynäshamn asub Rootsi maalilisel Södertörni poolsaarel ning on populaarne sihtkoht nii kohalike kui ka turistide seas. Ükskõik, kas soovite tutvuda Stockholmi ainulaadse suurlinnaeluga, sõita saarestiku saarte vahel või minna autoreisile mööda Lõuna-Rootsit, on Nynäshamn ideaalne lähtekoht unustamatu puhkuse alustamiseks. 

 

Avastage Nynäshamni ja Rootsi idarannikut

 

Nynäshamni matkarajad, mis on selle imekauni loodusega maa ühed imelisemad, pakuvad erakordseid vaateid ja lõputuid pildistamisvõimalusi. Võluva sadamalinna läheduses on saared, mida süstaga avastada, ning saginat täis pealinn Stockholm asub vaid tunnise autosõidu kaugusel; selle autosõidu muudab veelgi meeldejäävamaks teele jääv Tyresta rahvuspark.

Reisige pingevabalt Stena Line'i uusimal liinil Nynäshamni (Rootsi) ja Hanko (Soome) vahel. Ülesõit Urdi või Stena Gothicaga annab teile palju aega suurepäraste merevaadete nautimiseks. Pardal saate jalutada päikesetekil või sees istuda ja lõõgastuda. Sööge meie restoranis, jooge baaris ja broneerige...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Urdi ja Stena Gothicaga

Nynäshamn ja Hanko

Alates 72 € üks sõit, auto, juht ja iste

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Laev Urd merel
    Urd
  • Stena Gothica parvlaev väljub sadamast
    Stena Gothica

Sadamate asukohad

Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Soome ja Soomest
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Rootsist ja Rootsist

Reisige meie uuel marsruudil Hankost Nynäshamni! Hanko sadam asub Soome lõunarannikul. Autoga pääseb sadama territooriumile Korsimankatu tänaval asuvast turuplatsi vastas olevast põhiväravast.

Vaata Hanko sadam lehekülge

Meie parvlaevad väljuvad uuest Norviki terminalist, mis on Nynäshamni kesklinnast 4 km (10-minutilise autosõidu) kaugusel. Raudtee-/bussijaamast saab uude terminali sõita erinevate taksofirmadega.

Vaata Nynäshamni sadam lehekülge

Seilake Urdi ja Stena Gothicaga

Nynäshamn ja Hanko

Alates 72 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega