Laevaga Hankosse ja Nynäshamni

Tere tulemast meie uusimale Rootsi Nynäshamni ja Soome Hanko liinile. Ületage meri mugavalt 13 tunniga Stena Urdi või Stena Gothica pardal.  Saate nautida mugavaid istmeid, meelelahutust, maitsvat toitu ja jooke ning vapustavaid vaateid päikesetekil. Broneerige kajut täiendavaks lõõgastuseks ja privaatsuseks – saadaval on ka kajutid lemmikloomaga reisijatele.

 

Loodame teid laevas kohata. 

 

Nynäshamnist Hankosse – värav Soome

Soome lõunaosas asuv Hanko sadamalinn on värav Põhjamaade kultuuri ja kauni looduse juurde. Väike sadamalinn, mis on Helsingist vaid kahetunnise autosõidu kaugusel, tutvustab Soome eluviisi, alates sellele maale omasest hubasest elustiilist kuni hingematvate maastike ja tipptasemel Soome toiduni. Teie Soome seiklus algab Hankos... aga kuna siin on nii palju teha, võite te vabalt terve puhkuse selle linna imesid avastades veeta. 

 

Avastage Soome lõunarannikut

Mandri-Soome kõige lõunapoolsem linn Hanko on elav kultuurikeskus ja 130 km rannikut, mis on täis imelisi randu. Hanko on midagi täiesti muud kui saginat täis Soome pealinn Helsinki, pakkudes nii väikelinna šarmi ja täiesti unikaalseid kogemusi. Veetke aega, avastades imelisi matkaradasid, seilates võrratus saarestikus või mõnuledes lihtsalt päikesepaistel mõnes Soome parimas rannas. 

 

Võtke ette autopuhkus, sõites Hankost Nynäshamni

Nynäshamn asub Rootsi maalilisel Södertörni poolsaarel ning on populaarne sihtkoht nii kohalike kui ka turistide seas. Ükskõik, kas soovite tutvuda Stockholmi ainulaadse suurlinnaeluga, sõita saarestiku saarte vahel või minna autoreisile mööda Lõuna-Rootsit, on Nynäshamn unustamatu puhkuse täiuslikuks baaslaagriks. 

 

Avastage Nynäshamni ja Rootsi idarannikut

Nynäshamni matkarajad, mis on selle imekauni loodusega maa ühed imelisemad, pakuvad erakordseid vaateid ja lõputuid pildistamisvõimalusi. Võluva sadamalinna läheduses on saared, mida süstaga avastada ning saginat täis pealinn Stockholm asub vaid tunnise autosõidu kaugusel; selle autosõidu muudab veelgi meeldejäävamaks teele jääv Tyresta rahvuspark. 

Tere tulemast meie uusimale Rootsi Nynäshamni ja Soome Hanko liinile. Ületage meri mugavalt 13 tunniga Stena Urdi või Stena Gothica...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Urdi ja Stena Gothicaga

Nynäshamn ja Hanko

Alates 72 € üks sõit, auto, juht ja iste

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Urd
    Urd
  • Stena Gothica
    Stena Gothica

Sadamate asukohad

Hanko sadam
Nynäshamni sadam

Reisige meie uuel marsruudil Hankost Nynäshamni! Hanko sadam asub Soome lõunarannikul. Autoga pääseb sadama territooriumile Korsimankatu tänaval asuvast turuplatsi vastas olevast põhiväravast.

Vaata Hanko sadam lehekülge

Meie parvlaevad väljuvad uuest Norviki terminalist, mis on Nynäshamni kesklinnast 4 km (10-minutilise autosõidu) kaugusel. Raudtee-/bussijaamast saab uude terminali sõita erinevate taksofirmadega.

Vaata Nynäshamni sadam lehekülge

Seilake Urdi ja Stena Gothicaga

Nynäshamn ja Hanko

Alates 72 € üks sõit, auto, juht ja iste

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega