Palun pange tähele!

Mida peate teadma enne minekut – kõik viimatised reisinõuanded ja riiki sisenemisel reisijale kehtivad piirangud.

Reisipiirangud

Ühendkuningriigi ja Euroopa järkjärgulisel taasavamisel tuleb püsida kursis uusimate ametlike reisipiirangutega, sh sihtriigi sisenemis- ja testimisnõuetega.  Reisipiirangud võivad tihti muutuda, mistõttu on oluline kontrollida enne broneerimist ja reisimist valitsuse ametlikke veebilehti, et olla kursis uusimate nõuannete ja piirangutega. Need valitsuse veebilehed on toodud allpool. 

 

Enne reisi veenduge, et teil on sihtkohta sisenemiseks olemas kõik vajalikud COVID-19 dokumendid, kuna ilma nendeta võib reisimine võimatuks osutuda.  Teie vastutate, et igal reisijal oleks olemas kõik vajalikud dokumendid.

 

Teie heaolu on meie peamine prioriteet. Lisateavet meie ohutusmeetmete kohta leiate lehelt Turvaline reisimine.

Valige allpool oma sihtkoht

Reisimine Suurbritanniasse

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.gov.uk/uk-border-control.

Reisimine Taani

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://en.coronasmitte.dk/rules-and-regulations/entry-into-denmark.

Reisimine Prantsusmaale

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus.

Reisimine Saksamaale

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.auswaertiges-amt.de/de/ReiseUndSicherheit/covid-19/2296762.

Reisimine Iirimaale

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.gov.ie/en/publication/77952-government-advice-on-international-travel.

Reisimine Lätti

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.mfa.gov.lv/en/information-travellers-latvia-provisions-preventing-spread-covid-19.

Reisimine Hollandisse

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad.

Reisimine Poola

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.gov.pl/web/coronavirus/travel.

Reisimine Rootsi

Kõige ajakohasema teabe reisipiirangute kohta leiate saidilt https://www.krisinformation.se/en/hazards-and-risks/disasters-and-incidents/2020/official-information-on-the-new-coronavirus/travel-restrictions.

 

Külastage meie KKK lehte, et lugeda lisateavet sobivate isikut tõendavate dokumentide kohta.