Milliseid makseviise ja valuutasid saab pardal kasutada?

Peaaegu kõik Ühendkuningriigi, Iirimaa ja Hollandi vahelised laevad aktsepteerivad makseid eurodes ja kohalikus valuutas, näiteks naelsterlingites (enne reisi kontrollige marsruuti ja riigivaluutat). Makseid saab teha sularahas, krediitkaardiga ja deebetkaardiga, millel on Maestro logo. Stena Britannica ja Hollandica hinnad on toodud eurodes, kuid makseid saab teha Inglise naelades.  Meie Ühendkuningriigi suunduvatel ja sealt väljuvatel liinidel on hinnad toodud naelsterlingites, kuid makseid saab teha ka eurodes (või krediit-/deebetkaardiga).

 

Parvlaevaliinidel Cherbourg – Rosslare, Taani – Rootsi, Saksamaa – Läti, Saksamaa – Rootsi, Rootsi – Läti, Rootsi – Soome ja Poola – Rootsi liinil ei kasutata sularaha. See tähendab, et saate maksta laeva pardal tehtud ostude eest ainult krediitkaardi või deebetkaardiga, millel on Maestro logo. Sularahamakseid võetakse vastu ainult kasiinos ja mänguautomaatides (kui need võimalused on saadaval).

 

Meie sularahavabad laevad on: Stena Horizon (Cherbourg – Rosslare), Stena Danica, Stena Jutlandica ja Stena Vinga (Frederikshav – Göteborg), Stena Nautica (Grenaa – Halmstad), Stena Livia ja Stena Flavia (Travemünde – Liepāja), Stena Baltica ja Stena Scandica (Nynäshamn – Ventspils), Urd ja Stena Gothica (Nynäshamn – Hanko), Stena Germanica ja Stena Scandinavica (Kiel – Göteborg), Mecklenburg – Vorpommern ja Skåne (Rostock – Trelleborg), Stena Nordica, Stena Spirit ja Stena Vision (Gdynia – Karlskrona).

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused