Milliseid makseviise ja valuutasid saab pardal kasutada?

Peaaegu kõikidel Ühendkuningriigi, Iirimaa ja Hollandi vahet sõitvatel laevadel aktsepteeritakse makseid eurodes ja kohalikus valuutas, näiteks naelades (enne reisi kontrollige marsruuti ja riigi valuutat). Makseid saab teha sularahas või krediit- või deebetkaardiga. Stena Britannical ja Stena Hollandical on hinnad eurodes, kuid makseid saab teha ka Inglise naelades.  Meie Ühendkuningriiki suunduvatel ja sealt väljuvatel liinidel on hinnad toodud Inglise naelades, kuid makseid saab teha ka eurodes (või krediit-/deebetkaardiga).

 

Laevaliinidel Taani–Rootsi, Saksamaa–Läti, Saksamaa–Rootsi ja Rootsi–Läti vahel ei kasutata sularaha. See tähendab, et saate laeva pardal ostude eest tasuda ainult krediit- või deebetkaardiga. Sularahamakseid võetakse vastu ainult kasiinos ja mänguautomaatides (kui need võimalused on saadaval).

 

Meie sularahavabad laevad on: Stena Danica ja Stena Jutlandica (Frederikshavn – Göteborg), Stena Nautica (Grenaa – Halmstad), Stena Livia ja Stena Flavia (Travemünde – Liepāja), Stena Baltica ja Stena Scandica (Nynäshamn – Ventspils), Stena Germanica ja Stena Scandinavica (Kiel – Göteborg), Mecklenburg-Vorpommern ja Skåne (Rostock – Trelleborg) ja Stena Vision (Rosslare – Cherbourg).