Milliseid makseviise ja valuutasid saab pardal kasutada?

Peaaegu kõikidel Ühendkuningriigi, Iirimaa ja Hollandi vahet sõitvatel laevadel aktsepteeritakse makseid eurodes ja kohalikus valuutas, näiteks naelades (enne reisi kontrollige marsruuti ja riigi valuutat). Makseid saab teha sularahas või krediit- või deebetkaardiga. Stena Britannica ja Hollandica hinnad on toodud eurodes, kuid makseid saab teha ka Inglise naelades.  Meie Ühendkuningriiki suunduvatel ja sealt väljuvatel liinidel on hinnad toodud Inglise naelades, kuid makseid saab teha ka eurodes (või krediit-/deebetkaardiga).

 

Laevaliinidel Taani–Rootsi, Saksamaa–Läti, Saksamaa–Rootsi, Rootsi–Läti, Rootsi–Soome ja Poola–Rootsi vahel ei kasutata sularaha. See tähendab, et saate laeva pardal ostude eest tasuda ainult krediit- või deebetkaardiga. Sularahamakseid võetakse vastu ainult kasiinos ja mänguautomaatides (kui need võimalused on saadaval).

 

Meie sularahavabad laevad on: Stena Danica, Stena Jutlandica ja Stena Vinga (Frederikshavn –Götenborg), Stena Nautica (Grenaa – Halmstad), Stena Livia ja Stena Flavia (Travemünde – Liepāja), Stena Baltica ja Stena Scandica (Nynäshamn – Ventspils), Urd ja Stena Gothica (Nynäshamn – Hanko), Stena Germanica ja Stena Scandinavica (Kiel – Göteborg), Mecklenburg-Vorpommern ja Skåne (Rostock – Trelleborg), Stena Estelle, Stena Nordica, Stena Spirit (Gdynia – Karlskrona) ja Stena Vision (Rosslare – Cherbourg).