Palun pange tähele!

Mida peate teadma enne minekut – kõik viimatised reisinõuanded ja riiki sisenemisel reisijale kehtivad piirangud.

Milliseid makseviise ja valuutasid saab pardal kasutada?

Peaaegu kõik Ühendkuningriigi, Iirimaa ja Hollandi vahelised laevad aktsepteerivad makseid eurodes ja kohalikus valuutas, näiteks naelsterlingites (enne reisi kontrollige marsruuti ja riigivaluutat). Makseid saab teha sularahas, krediitkaardiga ja deebetkaardiga, millel on Maestro logo. Stena Britannica ja Hollandica hinnad on toodud eurodes, kuid makseid saab teha Inglise naelades.  Meie Ühendkuningriigi suunduvatel ja sealt väljuvatel liinidel on hinnad toodud naelsterlingites, kuid makseid saab teha ka eurodes (või krediit-/deebetkaardiga).

 

Laevadel Fishguard – Rosslare'i, Cherbourg – Rosslare'i, Taani – Rootsi, Saksamaa – Läti, Saksamaa – Rootsi, Rootsi – Läti ja Poola liinil ei kasutata sularaha. See tähendab, et saate maksta oma ostude eest ainult krediitkaardi või deebetkaardiga, millel on Maestro logo. Sularahamakseid võetakse vastu ainult kasiinos ja mänguautomaatides (kui need võimalused on saadaval).

 

Meie sularahavabad laevad on:  Stena Europe (Fishguard – Rosslare), Stena Horizon (Cherbourg – Rosslare), Stena Danica, Stena Jutlandica ja Stena Vinga (Frederikshav – Göteborg), Stena Nautica (Grenaa – Halmstad), Stena Gothica ja Urd (Travemünde – Liepāja), Stena Flavia ja Stana Scandica (Nynäshamn – Ventspils), Stena Germanica ja Stena Scandinavica (Kiel – Göteborg), Mecklenburg – Vorpommern ja Skåne (Rostock – Trelleborg), Stena Nordica, Stena Spirit ja Stena Vision (Gdynia – Karlskrona).

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused