Parvlaevaga Nynäshamni ja Ventspilsi

Reisige mugavalt praamidega Stena Baltica ja Stena Scandica, mis sõidavad Nynäshamni Rootsis ja Ventspilsi Lätis. Kuni 4 väljumist päevas tagavad suurepärase reisielamuse. Teid ootavad mugavad istekohad, suurepärane söögi- ja joogivalik meie restoranides ja sooduspakkumised laevapoes. Kui ilm on ilus, saate külastada päikesetekki ja nautida vaimustavaid merevaateid. Veelgi suurema mugavuse ja privaatsuse tagamiseks võite kasutada luksuslikumat vannitoaga kajutit, mis võimaldab jõuda kohale puhanuna ja edasiseks reisiks valmina.  Kui reisite lemmikloomaga, on meil ka lemmikloomasõbralikud kajutid!

 

Sõitke autoga Ventspilsist Nynäshamni

Kui reisite praamiga Ventspilsist Nynäshamni, olete Rootsi pealinnast Stockholmist ainult 60 km kaugusel.  Nynäshamn asub Södertörni poolsaarel ja selle maaliline maastik ja saginat täis sadam on populaarne koht nii kohalike kui ka turistide seas.

 

Uurige Nynäshamni ja Rootsi idarannikut

Nynäshamn on matkajate paradiis, kus on suur hulk radu ja Instagrami jäädvustamiseks sobivaid paiku. Linna ümbritsevad mitmed saared, mis ootavad, et neid süstaga külastataks, mis on kohalike lemmikajaviide. Suurepärane Stockholmi linn on umbes tunnise autosõidu kaugusel, kuid loodussõpru võib teel rõõmustada Tyresta rahvuspargis valitsev rahu.

 

Nynäshamnist Ventspilsi – minge avastama

Pakkige asjad autosse ja sõitke praamiga Nynäshamnist Ventspilsi, mis on Läti suuruselt kuues linn – peresõbralik koht, mis sobib ideaalselt teie reisi esimeseks peatuspaigaks.  Ventspils on lillede ja purskkaevude pealinn ning seal asub kaunis sinise lipuga rand, mida kõik saavad nautida.

 

Avastage Ventspils ja Läti olemus

See väike sadamalinn on täiuslik koht pikkadeks jalutuskäikudeks, kus saate nautida Ventspilsi rikkumata loodust. Vanalinna külastamine tasub end kindlasti ära, kui teete ka tutvust 13. sajandist pärit lossis asuva kohaliku muuseumiga! Seikluste otsijad armastavad Läti loodust selle tuhandete jõgede, suurte metsade ja paljude rahvusparkidega, mida uurida. Muidugi tuleb külastada ka Riiat ja selle vanalinna, milles leidub kaasaegse linna võlusid – see on vaid 2 tunni ja 30 minuti kaugusel. 

Reisige mugavalt praamidega Stena Baltica ja Stena Scandica, mis sõidavad Nynäshamni Rootsis ja Ventspilsi Lätis. Kuni 4 väljumist päevas tagavad suurepärase reisielamuse. Teid ootavad mugavad istekohad, suurepärane söögi- ja joogivalik meie restoranides ja sooduspakkumised laevapoes. Kui ilm on ilus, saate...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Baltica ja Stena Scandicaga

Nynäshamn ja Ventspils

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Baltica at sea
    Stena Baltica
  • Stena Scandica ferry at sea
    Stena Scandica

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Nynäshamni sadam lehekülge

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Ventspilsi sadam lehekülge

Seilake Stena Baltica ja Stena Scandicaga

Nynäshamn ja Ventspils

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega