Praamiga Rootsi - parim viis reisimiseks!

Rootsi on oma lummava loodusliku ilu ja kosmopoliitsete linnade sagina poolest looduse, kultuuri, elustiili ja toidu poolest rikast riik ning kindlasti üks paremaid maid, mida mis tahes ajal aastast külastada.

 

Meie praamid Rootsist Saksamaale, Taani, Poola ja Lätti on kõige lihtsam ja otsem tee alustada oma Rootsi seiklusi. Hea mõte on rentida Rootsis ringi reisimiseks auto, mis võimaldab teil avastada peale linnade ka maapiirkondi, et saaksite nautida sealset loodust ja põlismetsasid.  Ükskõik, kas soovite veeta ööd jäähotellis, jälgida vaatemängulisi virmalisi, maitsta suurepäraseid mereande Göteborgis, laulda Stockholmis ABBA laule, võtta sauna kuldses päikesemunas, minna Åresse suusatama või nautida Smålandiilu – reis Rootsi paneb teid sinna aina tagasi tahtma.

 

Stockholm, Göteborg ja Malmö - Rootsi kolmel kõige suuremal kosmopoliitsel piirkonnal on mitmeid vaatamisväärsusi ja palju tegevust pakkuvat: muuseumid, kunstigaleriid, turud ja söögikohad. Stockholm, Rootsi pealinn, on oma kauni arhitektuuri, maailmaklassi kultuuriliste vaatamisväärsuste ja elava kulinaaria poolest igale külastajale kohustuslik sihtkoht. Göteborg asub rootsi lääneranniku kaldal ja sel on rikkalik merendusajalugu. Seda teatakse selle Taani stiilis kanalite, roheliste alleede ja kitsaste jalakäijate tänavate poolest, mis on ääristatud paljude kohvikute ja kauplustega. Rootsi suuruselt kolmas linn, energiline Malmö , asub Lõuna-Rootsis ja see innovaatiline linn toob teieni kõik alates ajaloost kuni kaasaegsete toiduelamusteni ning põneva ööeluni.

 

Rootsi on aastaringne reisisihtkoht ja igal aastaajal on külalistele midagi pakkuda. Alates suvest ja pikkadest päevadest, mis jätavad teile piisavalt aega Rootsi ääretu metsiku looduse, kristallselgete järvede ja kõrguvate mägede avastamiseks, kuni talveni välja, kus terve riik ärkab talispordiellu - tegeletakse nii mäesuusatamise kui ka murdmaasuusatamisega, matkatakse räätsadega ja sõidetakse lumesaanidega jpm. 

 

Rootsi – see on vastupandamatu!

Rootsi on oma lummava loodusliku ilu ja kosmopoliitsete linnade sagina poolest looduse, kultuuri, elustiili ja toidu poolest rikast riik ning kindlasti üks paremaid maid, mida mis tahes ajal aastast külastada.

 

Meie praamid Rootsist Saksamaale, Taani, Poola ja Lätti on kõige lihtsam ja otsem tee alustada oma Rootsi seiklusi. Hea mõte on rentida Rootsis ringi reisimiseks auto, mis võimaldab teil...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Rootsi

Alates 59 € üks sõit, auto ja juht

Sadamate asukohad

Göteborgi sadamast Frederikshavni
Halmstadi sadam
Trelleborgi sadam
Göteborgi sadam (Kieli)
Karlskrona sadam
Nynäshamni sadam

Stena Line’il on Göteborgis kaks terminali, millest üks on mõeldud Saksamaale Kieli ja teine Taani Frederikshavni suunduvatele reisijatele. Taani terminal asub ida pool Göta jõe ääres Masthuggetsi linnaosa lähedal. Terminal on E6-l hästi tähistatud ja sinna pääseb ka trammiga.

 

Palun pange tähele: kui väljumise ajal pole terminalihoone avatud või laevaks on Stena Vinga, on pardaleminek võimalik ainult sõidukiga. Sellistel väljumistel pole võimalik pardaleminek jalgsi reisijana. 

Oluline teave jalgsi reisijatele

Jalgsi reisijana on võimalik sõita ainult 27. juunist 14. augustini 2023. Neist kuupäevadest väljaspool ei saa Halmstadist ja Grenaast jalgsi reisida.

 

Rootsi läänerannikul asuvasse Halmstadi sadamasse on väga lihtne pääseda mööda maanteed nii põhjast, lõunast kui ka idast. Linna pääseb ka rongi ja bussiga, jalgsi reisijad saavad kasutada rongijaamast terminali sõitmiseks süstikbussi.

 

Kui reisite jalgsi, peate minema Halmstadi peajaama ning kasutama meie iseteeninduskioskeid, et registreeruda ja saada oma pardakaart. Palun näidake oma pardakaarti ja isikut tõendavat dokumenti enne, kui sisenete Stena Line’i bussi, mis viib teid parvlaevale. Buss on ratastooliga ligipääsetav.

 

NB! Te peate olema Halmstadi peajaamas vähemalt 60 minutit enne väljumist, et jõuda bussile, mis viib teid otse laeva juurde. Laevale ega bussile pole võimalik minna otse sadamast. Pärast väljasõitu buss ei peatu ega võta rohkem reisijaid peale. Kõik broneeringud tuleb teha veebis, sest sadamast ei saa enne väljasõitu pileteid osta. 

Trelleborgi sadam on Rootsi lõunapoolseim ja tuntud kui värav Skandinaavia ja Kesk-Euroopa vahel. Sadamasse pääseb Trelleborgi kesklinnast kergesti jalgsi, bussi, rongi või autoga.

Stena Line’il on Göteborgis kaks terminali, millest üks on mõeldud Saksamaale Kieli ja teine Taani Frederikshavni suunduvatele reisijatele. Saksamaa terminal asub Göta jõe ääres Älvsborgsbroni silla lähedal. Terminal on E6-l hästi tähistatud ja sinna pääseb ka trammiga.

Karlskrona sadam Rootsi kagurannikul on mööda kiirteed kergesti ligipääsetav. Karlskronal on suurepärane transpordiühendus, aga kuna sadam asub teisel saarel kui linna põhiosa, on rongiga ja jalgsi reisijatel sadamasse pääsemiseks vaja teha takso- või bussisõit.

 

Teatis Stena Estelle ja Stena Ebba jalgratastega reisijatele: Karlskronas toimuva ehituse tõttu transporditakse jalgratastega reisijaid meie terminali ja Stena Estelle või Stena Ebba vahel bussiga. Karlskronasse Gdyniast saabuvate reisijate lahkumine võib kesta kuni 1 tund. Arvestage sellega reisil olles. Meie meeskond transpordib jalgrattad praamile ja sealt tagasi ning need on saabumisel terminalis saadaval. Vabandame ebamugavuste pärast.  

Meie parvlaevad väljuvad uuest Norviki terminalist, mis on Nynäshamni kesklinnast 4 km (10-minutilise autosõidu) kaugusel. Raudtee-/bussijaamast saab uude terminali sõita erinevate taksofirmadega.

Valitud sihtkohad

 • Göteborg

  Kuulsad kanalid, rohelusse uppuvad bulvarid, kohvikud ja suurepärased kauplused – seiklus ootab teid Göteborgis!

 • Stockholm

  Veel asuvaks iluduseks nimetatud Stockholm on vapustav ja elav linn, kus on nii palju avastada!

 • Malmö

  Rannikulinn mereäärse õhkkonnaga, avastamist väärivad muuseumid, eklektilised kauplused ja kirev kultuurielu.

 • Karlskrona

  Avastage rikkalikku ajalugu ja pärandit ning saarestiku vapustavalt kaunist loodust. 

 • Idre

  Nõiduslik Idre oma kaunite maastike ning suurepäraste suusa- ja matkaradadega on ideaalne aastaringne sihtkoht.

 • Sälen

  Sälen on suusatajate paradiis ja suurepärane aastaringne sihtkoht kaunite maastike, järvede ning radadega.

 • Åre

  Oma suurepäraste suusaradade, kaupluste, restoranide ja baaride poolest tuntud Åre pakub tõelist suurlinna õhkkonda.

 • Külastage Smålandi

  Kui sõidate jalgrattaga, matkate, sõidate kanuuga või püüate kala, armute Smålandi loodusesse. See ongi tõeline Rootsi.

 • Halland

  Rootsi läänerannikul asuv kaunis Halland uhkeldab rikkaliku toidukultuuri, hämmastavate maastike ja suureäraste golfiväljakutega!

 • Kalmar

  Reisige selles kaunis ajaloolises linnas läbi aja.  Uurige selle lossi, munakivitänavaid ja omapärast vanalinna. 

 • Öland

  Rootsi suvised paradiisisaared! Eriline sihtkoht, mis on looduslikult ja kordumatult ilus.

 • Glasriket

  Rootsi klaasimaailmas on nii palju, mida avastada! Kosta Boda kodu, loodusvarad, rahulikud järved ja metsad. 

 • Skåne

  Pindalalt väike, ent äärmiselt võluv. Skåne on matkajatele ja loodusesõprade paradiis.

 • Värmland

  Kui armastate vabaõhuseiklusi või otsite loodusest rahu ja vaikust, leiate selle igal juhul Värmlandist!

 • Dalsland

  Hingematvate maastike ja lõõgastava atmosfääriga „Rootsi järveprovints” sobib suurepäraselt loodusesõpradele.

 • Västervik

  Rootsi parim suvelinn, mis pakatab huviobjektidest, maitsvast toidust ja kultuurist, on eriline koht, mida külastada.

 • Höga Kusten

  Kohtuge taas loodusega, külastades pankrannikut, nautides Rootsi parimat vabaõhuelu ja rustikaalset sarmi. 

Valige marsruut ...

Nautige reisi Rootsi

Alates 59 € üks sõit, auto ja juht

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega