Parvlaev Trelleborgi ja Rostocki

Reisige Rootsi ja Saksamaale praamiga Skåne või Mecklenburg-Vorpommern, millel on ööpäevas kuni 6 päevast või öist väljumist.  Vahet pole, millise praamiga otsustate reisida, võite olla kindel, et teie reis Trelleborgi ja Rostocki kulgeb mugavalt ja nauditavalt. Meie restoranides serveeritakse maitsvaid eineid, suurepäraseid pakkumisi leiate meie The Shopi kauplusest ning meie pisemad külalised armastavad Happy Worldi mänguala. Saabute sihtkohta värskena, kui olete maganud korralikku ööund või teinud lõunauinaku ühes meie kajutitest. Meil on kajuteid igasugustele maitsetele ja kui soovite, võite broneerida ka istekoha. Teie puhkus algab praami pardal!

 

Avastage Rootsi – reisige Rostockist Trelleborgi

Sõitke praamiga Rostockist Trelleborgi ja te saabute Rootsi lõunapoolseimasse linna. Sealt on ainult lühike sõit Skandinaavia linnadesse Malmösse ja Kopenhaagenisse. Uute kohtade avastajatele meeldib sõita läänerannikul läbi Halmstadi ja Göteborgi ja kaugemale Oslosse.

 

Trelleborg –  palmide linn

Trelleborgis on palju näha ja teha, seega külastage kindlasti seda suurepärast paika, mida teatakse ainukese linnana Rootsis, kus alleesid ääristavad palmid. Praamiterminali lähedalt leiate linna ühe põnevaima atraktsiooni –  kunagise viikingite kindluse. Külaskäigu ajal lahutavad teie meelt muuseumid, kunstigaleriid ja suurepärased ostukeskused.  

 

Trelleborgist Rostocki – autoga on see lihtne

Kui sõidate praamiga Trelleborgist Rostocki, saabute energilisse sadamalinna, kus on nii palju avastada.  Rostockis on suurepärane kultuurimaastik ja see on tunnustatud oma maitsvate toitude ja heade ostukeskuste poolest. Kui tahate avastada veelgi enam, siis lähedal on kiirtee, mida mööda jõuate vaid 2-tunnise sõidu järel Hamburgi ja 3 tunniga Berliini.

 

Uurige elavat sadamalinna Rostocki

Rostock on imeline linn, mis pakub häid ostuvõimalusi, restorane, väikesed pruulikodasid ja põnevat ööelu. Linnas tegutseb üks maailma vanimaid ülikoole. Sealt leiab ka seitse kirikut, sealhulgas tellistest Gooti kirikud, mis on pühendatud Neitsi Maarjale ja Pühale Peetrusele. Number 7 on juba pikalt Rostockiga seostatud. Piirkonna rannajoon on tuntud kaunite randade poolest. Kesklinnast vaid lühikese vahemaa kaugusel leiate Rostocki rannakuurordi Warnemünde oma 15 km pikkuse kauni liivarannaga. 

Reisige Rootsi ja Saksamaale praamiga Skåne või Mecklenburg-Vorpommern, millel on ööpäevas kuni 6 päevast või öist väljumist.  Vahet pole, millise praamiga otsustate reisida, võite olla kindel, et teie reis Trelleborgi ja Rostocki kulgeb mugavalt ja nauditavalt. Meie restoranides serveeritakse maitsvaid eineid...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Mecklenburg-Vorpommerniga ja Skånega

Trelleborgi ja Rostocki

Alates 59.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Praamiga Trelleborgi ja Rostocki

  • Mecklenburg-Vorpommern ferry at sea
    Mecklenburg – Vorpommern
  • Skane ferry at sea
    Skåne

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Trelleborgi sadam lehekülge

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Rostocki sadam lehekülge

Seilake Mecklenburg-Vorpommerniga ja Skånega

Trelleborgi ja Rostocki

Alates 59.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega