Praam Trelleborgi ja Rostocki

Reisige Rootsi ja Saksamaale praamiga Skåne või Mecklenburg-Vorpommern, millel on ööpäevas kuni 6 päevast või öist väljumist.  Vahet pole, millise praamiga otsustate reisida, võite olla kindel, et teie reis Trelleborgi ja Rostocki kulgeb mugavalt ja nauditavalt. Meie restoranides serveeritakse maitsvaid eineid, suurepäraseid pakkumisi leiate meie The Shopi kauplusest ning lapsed armastavad mängida ja teha tutvust uute sõpradega Happy Worldis. Te saabute sihtkohta värskena, kui olete maganud ööund või teinud lõunauinaku ühes meie kajutitest. Meil on kajuteid igasugustele valikutele ja kui soovite, võite broneerida ka istekoha. Teie puhkus algab praami pardal!

 

Avastage Rootsi – reisige Rostockist Trelleborgi

Sõitke praamiga Rostockist Trelleborgi ja te saabute Rootsi lõunapoolseimasse linna. Sealt on ainult lühike sõit Skandinaavia linnadesse Malmösse ja Kopenhaagenisse. Uute kohtade avastajatele meeldib sõita läänerannikul läbi Halmstadi ja Göteborgi ja kaugemale Oslosse.

 

Trelleborg –  palmide linn

Trelleborgis on palju näha ja teha, seega külastage kindlasti seda suurepärast paika, mida teatakse ainukese linnana Rootsis, kus alleesid ääristavad palmid. Praamiterminali lähedalt leiate linna ühe peamise atraktsiooni –  kunagise viikingite kindluse. Külaskäigu ajal lahutavad teie meelt muuseumid, kunstigaleriid ja suurepärased ostukeskused.  

 

Trelleborgist Rostocki – autoga on see lihtne

Kui sõidate praamiga Trelleborgist Rostocki, saabute energilisse sadamalinna, kus on nii palju avastada.  Rostockis on suurepärane kultuurimaastik ja see on tunnustatud oma maitsvate toitude ja heade ostukeskuste poolest. Kui tahate avastada veelgi enam, siis lähedal on kiirtee, mida mööda jõuate vaid 2-tunnise sõidu järel Hamburgi ja 3 tunniga Berliini.

 

Uurige elavat sadamalinna Rostocki

Rostock on suurepärane linn fantastiliste ostukeskuste, restoranide, mikropruulikodade ja vaimustava ööeluga, mida igaüks võib nautida. See on ühtlasi maailma kõige vanema ülikooli kodu. Linna 7 kirikut kuuluvad „Rostock 7“ hulka: imposantsed gootipärased telliskirikud St. Mary ja St. Peter ootavad avastamist.  Rannikut teatakse selle kaunite randade poolest. Kesklinna lähistelt leiate Rostocki enda rannakuurorti, kus on 15 km kauni valge liivaga randa. 

Reisige Rootsi ja Saksamaale praamiga Skåne või Mecklenburg-Vorpommern, millel on ööpäevas kuni 6 päevast või öist väljumist.  Vahet pole, millise praamiga...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Mecklenburg-Vorpommerniga ja Skånega

Trelleborgi ja Rostocki

Alates 46 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Mecklenburg – Vorpommern
  • Skåne

Sadamate asukohad

Trelleborgi sadam on Rootsi lõunapoolseim ja tuntud kui värav Skandinaavia ja Kesk-Euroopa vahel. Sadamasse pääseb Trelleborgi kesklinnast kergesti jalgsi, bussi, rongi või autoga.

Vaata Trelleborgi sadam lehekülge

Rostocki sadam Saksamaal Läänemere rannikul asub maantee A19 lõpus ja on hästi tähistatud, nii et sinna on väga lihtne autoga sõita. Regulaarsed bussiteenused on saadaval ka jalgsi liikujatele.

Vaata Rostocki sadam lehekülge

Seilake Mecklenburg-Vorpommerniga ja Skånega

Trelleborgi ja Rostocki

Alates 46 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega