Meist

Meie ettevõte

Oleme Stena Line, üks maailma suurimaid laevaoperaatoreid, kes teeb aastas üle 26 000 reisi. Kõik, mida me teeme, põhineb meie põhiväärtustel, milleks on hoolivus ning klientide, ressursside ja üksteise eest hoolitsemine.

 

Rootsi juurtega Stena Line on tõeliselt rahvusvaheline ettevõte. Meil töötab üle 6100 töötaja 40 Euroopa riigist. Meie peakontor asub Göteborgis Rootsis, ja meil on liinipõhine organisatsioon kuues äripiirkonnas.

 

Pakume oma klientidele taskukohast ja tõrgeteta toimivat laevatransporti, tagades reiside ohutuse ja usaldusväärsuse ning püüdes igati vähendada oma ökoloogilist jalajälge.

 

Oleme laevaettevõte, mille sihiks on Euroopa ühendamine kestlikuma tuleviku nimel.

        

Meie Rootsi päritolu

Sten A. Olsson kasvas üles ühel Rootsi läänerannikul asuval saarel. Ta õppis juba noores eas, et pingutused, koostöö ja üksteise eest hoolitsemine tasuvad end ära. 1939. aastal, kui Sten oli 23, asutas ta Göteborgis ettevõtte vanametalliga kauplemiseks. Mõned aastad hiljem ostis ta oma esimese laeva ja edasist me juba teame. Täna on Stena Groupi tegevjuht Steni poeg Dan. Stena Line on endiselt Rootsi juurtega pereettevõtte ja me oleme oma ajaloo üle uhked.

 

Meie visioon

Meie visioon „Euroopa ühendamine jätkusuutliku tuleviku nimel“ on meie peamiseks sihiks. Meil on juba kõige suurehaardelisem liinivõrk Euroopas. Aga lõpuks pole asi selles, mida praegu teeme, vaid selles, miks ja kuidas seda teeme. Meie arusaamise järgi on kõik omavahel seotud. Inimesi kokku viies aitame ettevõtetel ja ühiskonnal areneda. See omakorda laseb meil endil kasvada veelgi turvalisemaks ja usaldusväärsemaks ettevõtteks, mis vähendab järk-järgult oma ökoloogilist jalajälge.

 

Liinipõhine organisatsioon

Meie liinipõhine organisatsioon tegutseb kuues geograafilises piirkonnas: Taanis, Saksamaal, Läänemere põhjaosas, Läänemere lõunaosas, Iiri merel ja Põhjamerel. Erinevad tegutsemispiirkonnad võimaldavad meil tekkivad sünergiad enda kasuks ära kasutada ja keskenduda kasumlikkusele. Iga liini organisatsioon vastutab ise kasumi teenimise eest.

 

Stena AB suur perekond

Stena Line on osa Stena AB-st, millel on üle maailma kokku 16 000 töötajat, kes tegutsevad iga päev selle nimel, et luua väärtust meie klientidele.

 

 Stena Line’i ülevaade

  • 6100 töötajat
  • 18 laevaliini
  • 38 laeva
  • 19 miljardi Rootsi krooni suurune käive

Meie liinid

Meie laevad

Meie kestlik teekond