Praam Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Reisige Inglismaa ja Hollandi vahel luksuslikult ja stiilselt praamidega Stena Britannica ja Stena Hollandica. Reis Harwichist Hoek van Hollandisse on kõige otsem tee Lõuna-Inglismaalt Hollandisse ja Saksamaale. Valige 4 väljumise vahel, mis kestavad kõigest 6 tundi ja 30 minutit.   Meie privaatsed sviitkajutid pakuvad teile suurepärast privaatset ruumi lõõgastumiseks ja puhkamiseks, olenemata sellest, kas reisite päeval või ööbimisega ülesõidul. Leidke meie praamide pardal erinevate söögi- ja joogikohtade seast endale sobivaim, valige eksklusiivne Stena Plus Lounge või vaadake filmi meie Movie Lounge'is. Ärge unustage uurimast soodsaid kaupu meie Duty Free Shopis!  Lõõgastuge ja nautige otsereise Hollandi ja Ühendkuningriigi vahel.

 

Harwichist Hoek van Hollandisse – uurige lähemalt

Reisides praamiga Hoek van Hollandisse, jõuate lühikese sõidu kaugusel asuvatesse Hollandi suurlinnadesse Rotterdami, Amsterdami ja Haagi. On olemas ka suurepärased transpordiühendused ülejäänud Euroopaga, mis võimaldavad teil soovi korral autoga veelgi kaugemale sõita. 

 

Avastage Hollandit ja kaugemaidki kohti

Vaid vähem kui 40-minutilise sõidu kaugusel Hoek van Hollandist saavad reisijad külastada Haagi ajaloolist linna Hollandi läänerannikul. Kui sõidate veelgi kaugemale, jõuate Hollandi keskaegsesse linna Utrechti. Linn hämmastab külastajaid oma kauni toomtorniga, mis on kõige vanem ja kõrgem kellatorn Hollandis. Vaid neljatunnise sõidu kaugusel Hoek van Hollandist kirdes asub Hannover – elegantne ajaloost tulvil linn.

 

Sõitke autoga Hoek van Hollandist Harwichi 

Kui sõidate praamiga Harwichi, saate avastada Inglismaa lõunarannikut, kus asuvad maalilised külad ja kaunid vaated. Loomulikult ootab avastamist ka London oma suurepärase kultuuri, ajaloo, toitude ja meelelahutusega. See on vaid mõnetunnise sõidu või lühikese rongireisi kaugusel. Kui plaanite reisida kaugemale, võite avastada Walesi vaatamisväärsusi ja Iirimaa maagiat – Emeraldi saart. 

 

Külastage Inglismaa lõunarannikut

Päikselist lõunarannikut saab nautida ka autoga, külastades Cambridge'i, Norwichi, Oxfordi ja Londonit.  Peatuge ühes paljudest omanäolistest küladest, supelge sinise lipuga randades ja tundke liiva oma varbavahedes, nautige UNESCO maailmapärandi vaatamisväärsusi, katedraale, kirikuid, paleesid, losse ja paljut muud. Saate teha seda kõike nii lühikese kui ka pika puhkuse käigus – naudingut pakub see kindlasti.

 

Pakkige pagasitasuta kaasa kõik, mida reisiks vajate, ja tehke autoreis Stena Line’iga.

Reisige Inglismaa ja Hollandi vahel luksuslikult ja stiilselt praamidega Stena Britannica ja Stena Hollandica. Reis Harwichist Hoek van Hollandisse on kõige otsem tee Lõuna-Inglismaalt Hollandisse ja Saksamaale. Valige 4 väljumise vahel, mis kestavad kõigest 6 tundi ja 30 minutit...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Britannicaga ja Stena Hollandicaga

Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Alates 96 € üks sõit, auto ja juht

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Britannica parvlaev merel
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica parvlaev merel
    Stena Hollandica

Sadamate asukohad

Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Hollandist ja Hollandist
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Hollandist ja Hollandist

Meie rahvusvaheline sadam Harwichis asub 137 kilomeetrit Londonist kirde pool Essexi rannikul. See on kergesti ligipääsetav maanteedelt A12 ja A120 ning rongiga.

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides! Holyheadis, Fishguardis ja Harwichis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Lihtsalt parkige oma auto, ostke teile kehtivate maksuvabade koguste ulatuses ning laadige auto täis! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vt siit või küsige lisateavet lähimalt töötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Mõnusaid oste!

Vaata Harwichi sadam lehekülge

Meie sadam Hoek van Hollandis asub Hollandi läänerannikul, lühikese sõidu kaugusel Rotterdamist (30 km), Haagist (20 km) ja Amsterdamist (85 km).

Vaata Hoek van Hollandi sadam lehekülge

Seilake Stena Britannicaga ja Stena Hollandicaga

Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Alates 96 € üks sõit, auto ja juht

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega