Parvlaev Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Reisige Inglismaa ja Hollandi vahel luksuslikult ja stiilselt Stena Britannica ja Stena Hollandicaga. Reis Harwichist Hoek van Hollandisse on kõige otsem tee Lõuna-Inglismaalt Hollandisse ja Saksamaale. Valige iga päev 4 väljumise vahel, mis kestavad kõigest 6 tundi ja 30 minutit. Meie privaatsed sviitkajutid pakuvad teile suurepärast privaatset ruumi lõõgastumiseks ja puhkamiseks, olenemata sellest, kas reisite päeval või ööbimisega praamil. Leidke meie praamide pardal erinevate söögi- ja joogikohtade seast endale sobivaim, valige eksklusiivne Stena Plus Lounge või vaadake filmi meie Movie Lounge'is. Ostke sooduskaupu meie maksuvabas kaupluses!  Lõõgastuge ja nautige otsereise Hollandi ja Ühendkuningriigi vahel.

 

Harwichist Hoek van Hollandisse – tutvuge lähemalt

Reisides praamiga Hoek van Hollandisse, jõuate lühikese sõidu kaugusel asuvatesse Hollandi suurlinnadesse Rotterdami, Amsterdami ja Haagi. Transpordiühendused ülejäänud Euroopaga on head, võimaldades teil soovi korral autoga veelgi kaugemale sõita. 

 

Avastage Hollandit ja kaugemaidki kohti

Vaid vähem kui 40-minutilise sõidu kaugusel Hoek van Hollandist saavad reisijad külastada ajaloolist Haagi Hollandi läänerannikul. Kui sõidate veelgi kaugemale, jõuate Hollandi keskaegsesse linna Utrechti. Linn hämmastab külastajaid oma kauni toomtorniga, mis on kõige vanem ja kõrgem kellatorn Hollandis. Vaid neljatunnise sõidu kaugusel Hoek van Hollandist kirdes asub Saksa linn Hannover – elegantne ajaloost tulvil linn.

 

Sõitke autoga Hoek van Hollandist Harwichi 

Kui sõidate praamiga Harwichi, avastate maaliliste külade ja kaunite vaadetega Inglismaa lõunaranniku. Loomulikult ootab avastamist ka London oma suurepärase kultuuri, ajaloo, toidukultuuri ja meelelahutusega. See on vaid mõnetunnise sõidu või lühikese rongireisi kaugusel. Kui plaanite reisida kaugemale, võite avastada Walesi vaatamisväärsusi ja Iirimaa maagiat – Emeraldi saart. 

 

Külastage Inglismaa lõunarannikut

Päikselist lõunarannikut saab nautida ka autosõidu ajal, külastades Cambridge'i, Norwichi, Oxfordi ja Londonit.  Peatuge ühes paljudest omanäolistest küladest, supelge sinise lipuga randades, nautige liivarandasid, UNESCO maailmapärandi vaatamisväärsusi, katedraale, kirikuid, paleesid, losse jm. Saate teha seda kõike nii lühikese kui ka pika puhkuse käigus – naudingut pakub see kindlasti.

 

Pakkige pagasitasuta kaasa kõik, mida reisiks vajate, ja tehke autoreis Stena Line’iga.

 

Uus! Maksuvaba kauplus sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate hulgipakkumisi ka meie maksuvabas sadamakaupluses Harwichis! Avastage ainult selles kaupluses kehtivad hulgipakkumised – parkige auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja pakkige autosse. Rõõmsat ostlemist! 

Reisige Inglismaa ja Hollandi vahel luksuslikult ja stiilselt Stena Britannica ja Stena Hollandicaga. Reis Harwichist Hoek van Hollandisse on kõige otsem tee Lõuna-Inglismaalt Hollandisse ja Saksamaale. Valige iga päev 4 väljumise vahel, mis kestavad kõigest 6 tundi ja 30 minutit. Meie privaatsed...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Britannica ja Stena Hollandicaga

Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Praamiga Hook of Hollandi sadamasse ja Harwichi

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Harwichi sadam lehekülge

Külastage meie sadama veebilehte, millelt leiate näiteks järgmist teavet:

• Parkimisvõimalused

• Lahtiolekuajad

• Rajatised sadamas

• Sadamasse sõitmise juhised ja võimalused

• Aadress

Vaata Hoek van Hollandi sadam lehekülge

Seilake Stena Britannica ja Stena Hollandicaga

Hoek van Hollandisse ja Harwichi

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega