Praam Göteborgi ja Kieli

Reisige otse ja mugavalt, sõites praamiga Rootsi ja Saksamaa vahel. Superpraamid Stena Germanica ja Stena Scandinavica sõidavad Göteborgi ja Kieli 14-tunnise ülesõiduajaga. Reisige stiilselt ja nautige kas päevast või ööbimisega sõitu. Naudite pardal iga hetke.

 

Teie Skandinaavia seiklus ootab teid – Kielist Göteborgi

Kui jõuate  Stena Germanica või Stena Scandinavica pardal sellesse kaunisse linna, avastage Göteborg ja muud paigad. Nautige kõike, mida see Rootsi läänerannikul asuv linn pakub. Göteborg sobib ideaalseks lähtekohaks Skandinaavias ringi reisimisel.

 

Uurige Göteborgi ja selle saarestikku

Avastage kõike, mida sel sõbralikul linnal on pakkuda: suurepärased ostukeskused, muuseumid ja kultuur on saabudes kohe teie ukselävel. Rääkimata maailmaklassi restoranidest ja baaridest, mille poolest see linn on tuntud. Kui soovite linnaelust eemalduda ja loodust nautida, külastage Göteborgi saarestikku, mis asub just linna lähistel. 

 

Göteborgist Kieli – suurepärane reisiidee!

Laeval on palju nauditavat alates suussulavatest einetest ja jookidest, meelelahutusest igale vanusele kuni suurepäraste sooduspakkumisteni meie laevapoes.  Lõõgastuge päevase või öise sõidu ajal en suite'i kajutis, et saabuda sihtkohta värskena.

 

Kiel – lõõgastav merelinn

Reisige praamiga Göteborgist Kieli ja nautige Saksamaa põhjapoolseimat linna, kus saate tutvuda populaarse ostlemispiirkonnaga ja muuseumidega, nautida selle lopsaka taimestikuga botaanikaaeda, unustamata suurepäraseid restorane ja baare. Saksamaal on nii palju näha ja teha ning Kiel on ideaalne lähtepunkt riigi maanteedel reisimiseks.

 

Loodame teid peagi pardal näha!

Reisige otse ja mugavalt, sõites praamiga Rootsi ja Saksamaa vahel. Superpraamid Stena Germanica ja Stena Scandinavica sõidavad Göteborgi ja Kieli...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Germanicaga ja Stena Scandinavicaga

Göteborgi ja Kieli

Alates 183 € üks sõit, auto, juht ja kajut

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Germanica
  • Stena Scandinavica

Sadamate asukohad

Stena Line’il on Göteborgis kaks terminali, millest üks on mõeldud Saksamaale Kieli ja teine Taani Frederikshavni suunduvatele reisijatele. Saksamaa terminal asub Göta jõe ääres Älvsborgsbroni silla lähedal. Terminal on E6-l hästi tähistatud ja sinna pääseb ka trammiga.

Vaata Göteborgi sadam (Kieli) lehekülge

Kieli sadam asub Saksamaa Läänemere rannikul ning sinna on maanteelt A7 ja muudelt suurematelt teedelt lihtne pääseda. Ühistranspordiühendus on hea, pearaudtee- ja bussijaam on terminalist vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Kieli sadam lehekülge

Seilake Stena Germanicaga ja Stena Scandinavicaga

Göteborgi ja Kieli

Alates 183 € üks sõit, auto, juht ja kajut

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega