Mis on Stena Plus Lounge?

Stena Plus Lounge on privaatne lounge, kus saab lõõgastuda väikese lisatasu eest. Hüvede hulgas on tasuta suupisted ja karastusjoogid, ajalehed ja ajakirjad ning teenindus kelnerite poolt.

 

Stena Plus Lounge’i pääse on hinna sees Premium-piletiga reisijatel meie Iiri mere marsruutidel (v.a Rosslare – Cherbourg) ja meie Harwichi – Hoek van Hollandi marsruudil, kuid Stena Plus Lounge’i pääsme saab lisatasu eest osta ka Economy või Flexi piletiga reisides. Stena Plus Lounge on olemas ka meie Taani marsruutidel.  Kuna teenused on igal marsruudil erinevad, kontrollige broneerimisel andmeid.

 

NB! Lõõgastava õhkonna tagamiseks pole alla 8-aastased reisijad Stena Plus Lounge’i lubatud ei meie Iiri mere marsruutidel ega meie Harwichi – Hoek van Hollandi marsruudil. Göteborgi – Frederikshavni marsruudil on vanusepiirang 18 aastat. Meie Harwichi – Hoek van Hollandi marsruudi öistele väljumistele ei saa Stena Plus Lounge’i pääsmeid osta; see on saadaval ainult koos Premium-pileti hommikusöögipaketiga.