Kui palju pagasit tohin kaasa võtta?

Kui te reisite autoga, pole pagasi kogusel piirangut, sest see jääb teie sõidukisse meie autotekil.

 

Rootsi, Taani, Saksamaale, Lätisse ja Poolasse autota reisivate inimeste pagasi maht ei ole piiratud, kuid te peate suutma pagasi ise pardale tuua.  

 

Prantsusmaale, Iirimaale ja Iirimaalt Ühendkuningriiki autota reisivate inimeste pagasi maht ei ole piiratud, kuid käsipagas ei tohi olla suurem kui 60 × 50 × 40 cm ja te peate jaksama seda ise kanda.  Kui reisite sellest suurema pagasiga, tuleb see enne reisile asumist registreerida.  Teie pagas paigutatakse reisi ajaks ohutusse kohta ja selle saab saabumisel terminalist kätte. Te ei pääse reisi ajal oma pagasile ligi, seega eemaldage pagasist enne selle ära andmist kindlasti kõik vajalikud esemed.

 

Kui reisite autota või Rail & Sailiga meie Harwichi – Hoek van Hollandi liinil, võite lisaks käsipagasile kaasa võtta kaks pagasiühikut, mis kaaluvad kokku kuni 20 kg.

 

Reisijad, kes on ühepäevasel reisil Iiri mere või Põhjamere liinidel, võivad kaasa võtta ühe väikese käsipagasi. Kõikide täiendavate pagasiühikute eest võetakse tasu meie äranägemisel.

 

Ühendkuningriigi ja ELi vahel reisides kehtivad piirangud kaasavõetavatele esemetele. Enne reisi veenduge, et olete nende reeglitega tuttavad.

Keelatud esemed Ühendkuningriigist mõnda ELi riiki reisimisel.

Keelatud esemed mõnest ELi riigist Ühendkuningriiki reisimisel.