Kuidas jalakäijad parvlaevale pääsevad?

Olenevalt sellest, millisest sadamast reisi alustate, pääsevad jalgsi reisijad parvlaevale kas bussiga või mööda jalgteed.

 

Holyheadi, Dublini, Liverpooli, Belfasti (VT2 Liverpooli) ja Cherbourg'i sadamate kaudu:

jalgsi reisijad viiakse reisiterminalist süstikbussiga parvlaevale

 

Cairnryani, Belfasti (VT4 Cairnryani), Rosslare'i ja Fishguardi sadamate kaudu:

Jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 200 m ja see ei pruugi olla mõnele reisijale jõukohane. Palun andke reisile registreerimisel meie personalile teada, et vajate abi, siis saame selle teie jaoks korraldada. Tähtis on, et jõuaksite reisile registreeruma vähemalt 30 minutit enne väljumist, siis saame teha vajalikud ettevalmistused. Belfasti (VT4) ja Cairnryani sadamates on saadaval buss, mis viib teid reisiterminalist otse parvlaevale. Rosslare’i ja Fishguardi sadamates abistatakse muul viisil.

 

Harwichi sadama kaudu:

Jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 300 m ja see ei pruugi mõnele reisijale sobida. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame tagada vajaliku abi korraldamise teie jaoks.

 

Hoek van Hollandi sadama kaudu:

Jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 700 m, osa sellest liikuvteedel, ja see ei pruugi mõnele reisijale sobida. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame tagada vajaliku abi korraldamise teie jaoks.

 

Karlskrona sadama kaudu:

Pärast registreerumist viiakse jalgsi reisijad parvlaevadele Stena Estelle ja Stena Nordica bussiga. Kõigile teistele parvlaevadele peavad jalgsi reisijad reisiterminalist kõndima reisijate käigutee kaudu.

 

Gdynia sadama kaudu:

Jalgsi reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale kõndima reisijate käigutee kaudu.

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused