Kuidas jalakäijad parvlaevale pääsevad?

Olenevalt sellest, millisest sadamast reisi alustate, pääsevad autota reisijad parvlaevale kas bussiga või mööda jalgteed.

 

Holyheadi, Dublini, Liverpooli, Belfasti (VT2 Liverpooli) ja Cherbourg'i sadamas:

autota reisijad viiakse reisiterminalist parvlaevale süstikbussiga

 

Cairnryani, Belfasti (VT4 Cairnryani), Rosslare'i ja Fishguardi sadamas:

autota reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 200 m ja see ei pruugi olla mõnele reisijale jõukohane. Palun andke reisile registreerimisel meie personalile teada, et vajate abi, siis saame selle teie jaoks korraldada. Tähtis on, et jõuaksite registreerimisletti vähemalt 30 minutit enne laeva väljumist, et saaksime teha vajalikud ettevalmistused. Belfasti (VT4) ja Cairnryani sadamas on saadaval süstikbuss, mis viib teid reisiterminalist otse parvlaevale. Rosslare’i ja Fishguardi sadamas abistatakse teid muul viisil.

 

Harwichi sadamas:

autota reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 300 m ja see ei pruugi olla mõnele reisijale jõukohane. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame selle teie jaoks korraldada.

 

Hoek van Hollandi sadamas:

autota reisijad peavad reisiterminalist parvlaevale minema kaetud jalgtee kaudu. Kõndida tuleb vähemalt 700 m, osa sellest liikuvteedel, ja see ei pruugi olla mõnele reisijale jõukohane. Kui ütlete laevale registreerides meie personalile, et vajate abi, saame selle teie jaoks korraldada.