Kui varakult enne väljumist pean end laevale registreerima?

Reisile registreerimise ajad erinevad sõltuvalt sellest, millise parvlaevaga ja millisest sadamast te reisi alustate, ning need leiate oma e-pileti broneerimise kinnitusest. 

 

Sõidukiga reisile registreerimine:

Sõidukiga reisijad peaksid järgima sõidukite reisile registreerimise punktide silte. Esitage oma e-pilet ja muud vajalikud dokumendid meie registreerimispersonalile, kes teid hea meelega reisile registreerivad. Kui see on tehtud, suunavad nad teid edasi õigele autorajale, et valmistuda pardaleminekuks. 

 

Ilma sõidukita reisile registreerimine: 

Sõidukita reisijad võivad reisile registreeruda reisiterminalis meie teenindusletis või mõnes meie iseteeninduspunktis, kui see on saadaval. Kui registreerite end reisile iseteeninduses, skannige oma e-pileti vöötkood ja seejärel prinditakse teile pardakaart. Kui vajate abi, on teenindaja alati hea meelega valmis teid aitama. 

Pidage meeles, et kui te ei jõua reisile registreeruma õigel ajal, võidakse teie broneering tühistada ja raha selle eest tagasi ei maksta.

Reisijatel palutakse enne sadamasse saabumist veenduda, et neil on olemas vajalikud reisi- ja isikut tõendavad dokumendid (nt passid ja viisad). Stena Line ei vastuta selle eest, kui reisijal ei õnnestu hankida vajalikke lubasid piiriülesteks reisideks.   

 

Rail & Saili reisijad:

Kui olete broneerinud rongi ja laeva ühispileti, arvestage, et mõne rongi ja laeva teenuse puhul võib rong saabuda pärast viimast reisile registreerumise aega. Need reisijad lubatakse kindlasti pardale. Kui rong peaks hilinema, võib laeva kapten oma äranägemisel sõidukita reisijad ära oodata.

 

Belfasti sadam (Cairnryanisse) ja Cairnryani sadam

Autode reisile registreerimine algab 2 tundi enne väljumist ja lõpeb 45 minutit enne väljumist.

Sõidukita reisijate, kaasa arvatud rongi ja laeva ühispiletiga reisijate registreerimine algab 1 tund ja 45 minutit enne väljumist ja lõpeb 45 minutit enne väljumist.

 

Belfasti sadam (Liverpooli) ja Liverpooli sadam

10.30 väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 08.00 ja lõpeb kell 09.30.

22.30 väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 19.30 ja lõpeb kell 21.30.

 

Dublini sadam ja Holyheadi sadam

Autode registreerimine lõpeb 30 minutit enne väljumist. Sõidukita reisijate registreerimine lõpeb 40 minutit enne väljumist.

 

Rosslare’i sadam

Sõidukite registreerimine algab 3 tundi enne väljumist. Registreerimine reisile Fishguardi lõpeb 30 minutit enne väljumist ja reisile Cherbourgi 45 minutit enne väljumist.

Sõidukita reisijate, kaasa arvatud rongi ja laeva ühispiletiga reisijate registreerimine algab 1 tund ja 30 minutit enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne väljumist.

 

Fishguardi sadam

Sõidukite registreerimine algab 3 tundi enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne väljumist.

Sõidukita reisijate, kaasa arvatud rongi ja laeva ühispiletiga reisijate registreerimine algab 1 tund ja 30 minutit enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne väljumist.

 

Harwichi sadam

09.00 väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 07.45 ja lõpeb kell 08.15. 

23.00 väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 20.30 ja lõpeb kell 22.15. Mai keskpaigast septembrini algab rohkete sõitjatega väljumistel registreerimine sõidukitele kell 19.30.

 

Kuna reisite riigist, mis asub väljaspool ELi / Schengeni ala, kehtivad riiki sisenemisele teistsugused reeglid. Piirikontroll võib võtta kauem aega, sest toll võib kontrollida teie pagasit ja reisidokumente.

 

Hoek van Hollandi sadam

14.15 väljuvatele reisidele (E–L) algab registreerimine sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 12.30 ja lõpeb kell 13.30. Mai keskpaigast septembrini algab rohkete sõitjatega väljumistel registreerimine sõidukitele kell 11.30.

13.45 (P) väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 12.15 ja lõpeb kell 13.00.

22.00 väljuvatele reisidele registreerimine algab sõidukiga ja sõidukita reisijatele kell 18.45 ja lõpeb kell 21.15. Mai keskpaigast septembrini algab rohkete sõitjatega väljumistel registreerimine sõidukitele kell 18.15.

 

Kuna reisite riiki, mis asub väljaspool ELi / Schengeni ala, kehtivad riiki sisenemisele teistsugused reeglid. Piirikontroll võib võtta kauem aega, sest toll võib kontrollida teie pagasit ja reisidokumente.

 

Cherbourgi sadam

Autode reisile registreerimine lõpeb 60 minutit enne väljumist. Sõidukita reisijad saavad piletid kätte kolmapäeviti ja reedeti alates 12.00 ning pühapäeviti alates 10.00. Sõidukita reisijate registreerimine lõpeb 60 minutit enne väljumist.

 

Göteborgi (Taani suunal) ja Frederikshavni sadamad

Reisile registreerimine algab sõidukiga reisijatele 60 minutit ja sõidukita reisijatele 45 minutit enne väljumist. Registreerimine lõpeb 30 minutit enne plaanilist väljumisaega. 

 

Göteborgi sadam (Kieli suunal)

Reisile registreerimine algab 17.00 (E–R) ja 16.00 (L, P) ning lõpeb sõidukita reisijatele 30 minutit ja sõidukiga reisijatele 60 minutit enne plaanilist väljumisaega. 

 

Kieli sadam

21. juunist 17. augustini 2024 algab reisile registreerimine iga päev kell 14.00 ja lõpeb sõidukiga ning sõidukita reisijatele 30 minutit enne plaanilist väljumisaega. Pardale pääseb alates kella 15.00

 

Teistel kuupäevadel algab reisile registreerimine esmaspäevast reedeni kell 14.00 ning laupäeviti ja sõidukita reisijatele 30 minutit enne plaanilist väljumisaega. Pardale pääseb esmaspäevast reedeni alates kella 17.00 ning laupäeviti ja pühapäeviti alates kella 16.00.

Rootsi kruiisireisijad saavad pardale alates kella 13.15 maabumissilla kaudu.

 

Halmstadi ja Grenaa sadamad

 

Ei saa Halmstadist või Grenaa'st jalgsi reisida.

 

Jalgrattaga võib reisida igal ajal, kuid täiskasvanutel ja lastel peavad sel juhul olema eraldi sõidukorras jalgrattad; väikelapsed võivad reisida turvalisel jalgrattaistmel või haagises, mis on kinnitatud täiskasvanu jalgratta külge. Lubatud on ka tandemrattad ja haagised väikestele lastele, kuid igal neist peab olema oma istekoht. 

 

Sõidukid, mis alustavad reisi Halmstadi või Grenaa sadamast: reisile registreerimine algab 90 minutit enne väljumist ja lõpeb 30 minutit enne plaanilist väljumisaega.  

 

Rostocki sadam

Sõidukite reisile registreerimine lõpeb 60 minutit enne plaanilist väljumisaega.

Sõidukita reisijad peavad oma piletid võtma veoseletist vähemalt 45 minutit enne väljumist (veoselett on avatud esmaspäevast laupäevani kell 05.30–22.45 ja pühapäeviti kell 08.15–22.15). Sõidukita reisijate registreerimine lõpeb 30 minutit enne väljumist. Transfeerbuss väljub 30 minutit enne reisi väljumist, pärast seda laevale vedu enam ei toimu.

 

Trelleborgi sadam

Reisile registreerimine lõpeb 60 minutit enne plaanilist väljumisaega.

Sõidukita reisijad ja jalgratastega reisijad peaksid registreerima aadressil Hamngatan 9, 231 42, Trelleborg.

 

Karlskrona ja Gdynia sadamad

Reisile registreerimine lõpeb 60 minutit enne plaanilist väljumisaega. Rohkem kui 20 inimesega grupid peavad reisile registreeruma vähemalt 90 minutit enne väljumist. 

Reisijad on kohustatud enne sadamasse jõudmist lugema passi- ja viisaeeskirju. Stena Line ei vastuta selle eest, kui reisijal ei õnnestu hankida luba piiri ületamiseks. Lisateavet leiate aadressilt www.msz.gov.pl 

 

Travemünde, Liepāja ja Ventspilsi sadamad

Reisile registreerimine Travemünde suunal algab 2,5 tundi enne väljumist ning Ventspilsi ja Liepāja suunal 3 tundi enne väljumist. Registreerimine lõpeb sõidukita reisijatele 60 minutit ja sõidukiga reisijatele 90 minutit enne plaanilist väljumisaega.

 

Nynäshamni sadam (ainult Nynäshamni-Ventspilsi liinil)

Reisile registreerimine algab 2,5 tundi enne väljumist. Registreerimine lõpeb sõidukita reisijatele 60 minutit ja sõidukiga reisijatele 60 minutit enne plaanilist väljumisaega.