Küpsiste poliitika

Nagu teisedki veebilehed, kastame me teie arvutist, tahvelarvutist või mobiilist andmete salvestamiseks ja otsinguks küpsiseid. Me salvestame enda ja võimaldame salvestada oma usaldusväärsetel partneritel oma jälitusküpsiseid.

 

Stena Line kasutab niinimetatud selgesõnalist küpsistega nõusoleku mudelit. See tähendab, et ühtegi küpsist ei seadistata enne, kui olete vastanud küsimusele, kas soovite küpsiseid seadistada.

 

Oma nõusolekuga annate ühtlasi nõusoleku nendesse küpsistesse salvestatud isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid töödeldakse pidades silmas tasakaalu teie isiklike huvide ja meie õiguspäraste huvide vahel. Meie õiguspärased huvid teie isikuandmete töötlemisel põhinevad heal kasutajakogemusel ning meie kaubanduslikud huvid põhinevad teabe saamisel meie veebilehe külastajate kohta.

 

Teie vastus nõusoleku küsimusele salvestatakse küpsises, mida värskendatakse iga 12 kuu järel. Seejärel küsime uuesti teie nõusolekut, kui te kasutate meie veebilehte sama arvuti ja veebilehitsejaga.

 

Me kasutame küpsiseid, et saada teavet, milliseid lehekülgi te külastate ja millises järjekorras. See teave kombineeritakse mõnikord meie partneritelt saadud teabega. Nii saame rühmitada kasutajaid, kel tunduvad olevat meie pakutavate reiside vastu sarnased huvid.

 

See võimaldab meie partneritel kuvada reklaame, mis võivad teid huvitada või mis võivad olla asjakohased, kui te külastate muid lehti või sotsiaalmeediat.

 

Me kasutame täiendatud ePrivacy lahendust, mille abil väljendame oma austust oma kasutajate privaatsuse vastu ja mis vastab ELi küpsisedirektiivi ja isikuandmete kaitse üldmääruse nõuetele. Avage dialoogiaken, klõpsates enamuse veebilehtede allosas olevale lingile/nupule. See annab teile täiendatud võimaluse küpsiste seadistamiseks meie veebilehte külastades, lisaks nendele, mida on võimalik teha teie veebilehitseja sätteid kasutades.

 

Lisateavet küpsiste kohta vaadake aadressilt www.allaboutcookies.org.

 

Allpool on erinevat tüüpi kasutatavate küpsiste kirjeldus ja näited meie kõige olulisematest teenuspartneritest.

 

 

RANGELT VAJALIKUD KÜPSISED

 

Teatud küpsisetüübid on vajalikud meie veebilehe tõrgeteta talitluseks. Seda laadi küpsised ei salvesta isikut tuvastavat teavet. Nendele viidatakse üldiselt kui seansiküpsistele ja need kustutatakse, kui te veebilehitseja sulgete.

 

Neid küpsiseid ei saa ePrivacy tööriistaga välja lülitada. Kui te lülitate seansiküpsised oma veebilehitsejas välja, võib see halvendada meie veebipõhise broneeringusüsteemi toimimist.

 

 

ANALÜÜTILISED KÜPSISED JA MUUD ERIFUNKTSIOONID

 

Analüütiliste küpsiste abil on meil võimalik jälgida, kui sageli olete külastanud meie veebilehte, milliseid lehekülgi olete vaadanud ja teie sirvimisrada meie veebilehel. See annab meile ülevaate, milliseid lehekülgi kõige rohkem ja kõige vähem külastatakse ja kuidas meie külastajad meie veebilehte kasutavad.

 

Analüütilised küpsised ei salvesta mis tahes isikuandmeid teie kohta. Kui te need küpsised lubate, ei tea me, kui palju inimesi meie veebilehte on külastanud ja kuidas seda on kasutatud.

 

Kasutame Mouseflow veebisaidi salvestusvahendit. See aitab meil aru saada, kuidas veebisaidi kasutajad veebisaidil navigeerivad. Isikuandmeid ei salvestata.

 

Teenuspartnerite näited, kes seadistavad analüütilisi küpsised, on Google Analytics, Adobe Analytics ja Alchemer.

 

 

ISIKUSTAMINE JA REKLAAMIKÜPSISED

 

Neid küpsiseid seadistavad meie usaldusväärsed partnerid reklaami eesmärgil. Neid küpsiseid kasutatakse huviprofiilide loomiseks, mis põhinevad teie ja teiste külastajate külastatavate lehekülgede sisul. See võimaldab ka täiendavad reklaamid, mida kuvatakse teistel veebilehtedel, mida te võite kasutada.

 

Kui te need küpsised keelate, kuvatakse teile suure tõenäosusega teie jaoks väiksema tähtsusega reklaame.

 

Meie partnerid annavad meile tööriistad, mis on vajalikud nendel küpsistel põhinevate digitaalsete reklaamide mõju haldamiseks ja mõõtmiseks.

 

Teenuspartnerid, kes selliseid küpsiseid seadistavad, on näiteks Tradedoubler, Doubleclick, Awin ja Adobe.

 

Me reklaamime ka sotsiaalmeedias, nagu Facebook ja Twitter. Kui teil on nendel platvormidel konto, siis kuvatakse teile suure tõenäosusega seal reklaame, mis põhinevad meie külastamisel ja meie juurest sooritatud ostudel.

 

Facebooki ja Twitteri kogutud andmeid, kui te külastate meie veebilehte, võidakse hiljem kasutada Stena Line'i reklaamide kuvamisel teistel kolmandate osapoolte kontodel, kus teil on sarnased huvid.

 

Teie isikuandmeid ei avalikustata kunagi ühelegi taolisele ettevõttele.

 

 

KÜPSISTE LOEND

 

Allpool on küpsiste loend, mida võidakse teie arvutisse seadistada, kui te meie veebilehte külastate. Loendit uuendatakse iga kuu.

 

See, millised küpsiseid täpselt seadistatakse, oleneb sellest, millised küpsised olete oma veebilehitseja sätetes aktiveerinud või inaktiveerinud.