Püsikliendiprogrammid

Premeerige end Stena Line’iga!

 

Kui reisite sagedasti ning olete lojaalne era- või äriklient, liituge mõne Stena Line’i püsikliendiprogrammiga, et nautida täiendavaid eeliseid.

 

Extra on täiesti tasuta ning Extra püsikliendiprogrammi liikmena saate nautida kohe Stena Line’iga reisimise eeliseid. Teenite punkte, mida saab kasutada nii uute reiside ostmiseks kui ka laeva pardal liikmete eripakkumiste eest tasumiseks. Lisaks saate nautida mitmesuguseid muid liikmetele eksklusiivseid eeliseid.  Extra liikmena saate vaadata oma broneeringuid, punktisaldot ja konto ajalugu veebis.  Registreeruge juba täna ja alustage teenimist!

 

Meie Ärireisija püsikliendiprogrammiga* saate vähendada kulusid nii Economy, Flexi kui ka Premium-piletite broneerimisel. Kaardivaba püsikliendiprogrammi veebipõhine broneerimissüsteem võimaldab siduda sama ettevõttekontoga mitu erinevaid kasutajat, et teha ärireiside veebipõhine broneerimine ja haldus lihtsaks.

 

Registreerige Ärireisija konto* ja hakake nautima püsiklientidele mõeldud eeliseid.

 

 

* Meie Ärireisija programm on saadaval järgmistes riikides: Taani, Saksamaa, Holland, Iirimaa, Läti, Poola, Rootsi ja Ühendkuningriik.