Lemmikloomakajuti broneerimine

Puhkus peaks olema mõnus lõõgastus kõigile – ka neljajalgsetele pereliikmetele. Meie lemmikloomakajutid on saadaval Liverpooli, Holyheadi, Fishguardi ja Cherbourgi liinidel ning on parimaks valikuks, kui plaanite reisida üle mere koos lemmikloomaga.

 

Meie mugavate lemmikloomakajutite puhul on arvestatud nii inimeste kui ka lemmikloomade vajadusi. Saate end välja sirutada, lõõgastuda ja reisi nautida ning lemmikloom saab olla oma lemmikkohas – teie kõrval.

 

Lugege siit, kuidas broneerida lemmikloomakajut üle Iiri mere reisides, ning millised meie eeskirjad kehtivad lemmikloomaga reisijatele. Loodame näha teid koos oma lemmikloomaga peagi meie laeva pardal.

Lemmikloomakajutite KKK

Lemmikloomakajutid on saadaval järgmistel liinidel.

 

  • Cherbourg – Rosslare: Stena Vision ja Stena Horizon
  • Liverpool – Belfast: Stena Edda ja Stena Embla
  • Holyhead – Dublin: Stena Adventurer ja Stena Estrid
  • Fishguard – Rosslare: Stena Nordica

 

Lemmikloomakajuteid pole liinil Cairnryan – Belfast sõitvatel laevadel. Lemmikloomad pole lubatud Stena Superfasti sviitides. 2023. a mais avame Pet Lounge’i liinil Cairnryan – Belfast.

Ühe kajuti kohta on lubatud maksimaalselt 2 lemmiklooma. Kui teiega on kaasas rohkem lemmikloomi, peavad ülejäänud loomad olema reisi ajal kennelites (kui vabu kohti on olemas) või jääma teie sõidukisse (kui laeval on see lubatud).

 

Kui reisite jalgsi koos rohkem kui 2 lemmikloomaga ning teil on broneeritud ainult üks kajut ja te pole ette broneerinud kenneleid ülejäänud loomadele, siis teid pardale ei lubata.

 

Kui laevas pole kenneleid ja/või seal pole lubatud lemmikloomadel sõidukisse jääda, ei lubata teid pardale ning peate tasuma broneeringu muutmisega seotud kulud.

Meie lemmikloomakajutid on kahe- või neljakohalised standardkajutid. Kajutis olemas oma vannituba koos tualeti, kraanikausi, duši, rätikute ja dušigeeliga (vannituba on mõeldud ainult inimestele) ning teler.

 

Vinüülpõrandaga kajutites on lemmikloomade jaoks olemas veepudelid ja pissilapid. 

Hügieenilistel põhjustel EI ole kajutis olemas lemmikloomavoodit ega sööginõusid. Soovitame teil oma lemmiklooma jaoks voodi, sööginõud ja kakakotid ise kaasa võtta – nii on reis talle kõige mugavam.

Lemmikloomakajutites ja kennelites on lubatud reisida koertel, kassidel, küülikutel, merisigadel, hamstritel ja tuhkrutel. Ühe kajuti kohta on lubatud maksimaalselt 2 lemmiklooma.

 

Küülikud, merisead, hamstrid ja tuhkrud peavad olema turvalises transpordipuuris ning jääma sinna kogu reisi ajaks, isegi ajal, kui nad viibivad kennelis või kajutis (mis peab olema kindlasti ette broneeritud) – seda liiki lemmikuid ei tohi transpordipuurist välja võtta.

Lemmikloomakajuti saate broneerida veebist või meie kontaktkeskuse abil. Suure nõudluse tõttu peate broneerima sellise kajuti varakult enne reisi.

Kuna igas laevas on lemmikloomakajuteid ainult piiratud arv ja nõudlus on suur, soovitame broneerida lemmikloomakajuti varakult ja kohe koos laevapiletitega. Kui vabu lemmikloomakajuteid on saadaval, saate lisada selle enne reisi kuupäeva ka olemasolevale broneeringule.

 

Te ei tohiks tulla sadamasse koos lemmikloomaga, kui teil pole lemmiklooma jaoks kinnitatud broneeringut olemas. Kui jõuate sadamasse ja vabu lemmikloomakajuteid pole, peab teie lemmik reisima kennelis (kui laevas on vaba kennel olemas), või peate jätma looma oma sõidukisse (kui see on konkreetses laevas lubatud). Kui aga juhtub nii, et vabu kenneleid pole või lemmikloomadel pole lubatud sõidukisse jääda, ei saa teid pardale lubada.

 

Kui teid ei lubata pardale, sest teil pole lemmikloomakajuti või kenneli broneeringut, peate tegema uue broneeringu ülesõidule, kus on vabu lemmikloomakajuteid või kenneleid saadaval, ning maksma muutmistasu, piletihindade vahe ning lemmikloomakajuti või kenneli maksumuse.

Teie lemmiklooma ja teiste reisijate ohutuse huvides peab teie koer olema jalutusrihma (ei tohi olla rullikrihm) otsas ning kandma suukorvi alati, kui olete temaga üldkasutataval alal – s.o alati, kui te ei ole oma kajutis. See hõlmab ka kõiki pardal olevaid alasid, kus on lemmikloomad lubatud (lisaks terminalile ja transfeerbussidele).

Kui oma sõidukist kajutisse kõnnite, peab teie lemmikloom olema transpordipuuris/-kotis (max mõõtmed 80 × 52 × 52 cm) või jalutusrihma (ei tohi olla rullikrihm) otsas. Ohutuse kaalutlustel peaks lemmikloomad olema üldkasutatavatel aladel alati suukorvistatud.

Ainult juht- või abikoerad on lubatud kõigil reisijatele avatud aladel (sh baarides, restoranides ja poodides).

Kui teie lemmikloomal on raske üksinda olla, peaksite jääma kajutisse. Kui peate kajutist lahkuma, katsuge naasta võimalikult kiiresti. Kui teie lemmikloom ei talu üksindust, ärge jätke teda üksi isegi väheseks ajaks, sest vastasel juhul võib ta muutuda lärmakaks, kajutit kahjustada või teisi reisijaid häirida.

Laevadel Stena Adventurer (Holyhead – Dublin) ja Stena Nordica (Fishguard – Rosslare) peavad lemmikloomad jääma kajutisse kogu ajaks. Omanik peab koristama oma lemmikloomade järel nii kajutis kui ka tekil.

 

Laevadel Stena Edda (Liverpool – Belfast), Stena Embla (Liverpool – Belfast), Stena Estrid (Holyhead – Dublin), Stena Horizon (Cherbourg – Rosslare) ja Stena Vision (Cherbourg – Rosslare) on lemmikloomadele olemas värske õhu, jalutamise ja hädade tegemiseks spetsiaalne ala välitekil. Aga lemmikloomad peavad ka seal olema kindlasti jalutusrihma (ei tohi olla rullikrihm) otsas ja suukorvistatud. 

Laevale registreerumine toimub lemmikloomakajuti broneerimisel ja lemmikloomaga reisides tavapärasel viisil olenemata sellest, kas tulete pardale sõidukiga või jalgsi.

Kõigile lemmikloomakajutitele kehtivad puhastamisel erinõuded, mis hõlmavad muu hulgas ka lemmikloomasõbralike puhastusvahendite kasutamist.

 

Palume seda, et koeraomanikud viskaks ära koera väljaheited enne kajutist lahkumist.

Ei. Omanikel on rangelt keelatud lemmikloomakajutis oma lemmiklooma pesta. Duši kasutamine sellisel otstarbel võib äravoolu ummistada, mis tooks kaasa selle, et kajuti kasutamine pole kuni ummistuse kõrvaldamiseni võimalik. Kõigi sellega seotud kahjude eest vastutate teie.  

Jah, teie lemmikloomal peavad olema tehtud kõik nõutud vaktsiini- ja kirbutõrjekuurid.

Lemmikloomade suhtes allergilised reisijad ei tohiks mingil juhul broneerida lemmikloomakajutit.  

Mööbli või voodipesu kahjustamise korral olete te kohustatud kahjud hüvitama. Meie teenustetingimustes on kirjas: Me ei võta mingit vastutust kahju eest, mille on tekitanud teie lemmikloom pardal olles. Te nõustute, et kui teie loom põhjustab tervisekahjustuse või vahejuhtumi, võidakse sellest teavitada vastavaid ametiasutusi ning mõnel juhul võib sellega kaasneda kriminaalkorras või muul õiguslikul alusel vastutusele võtmine.