Broneerige koht meie lemmikloomasalongis!

Meie Belfasti ja Cairnryani vahel sõitvatel Stena Superfast laevade pardal ootab teid ja teie lemmikut spetsiaalne lemmikloomasalong. Salong asub 7. tekil ja selle saab ette broneerida ainult 19 euro eest lemmiklooma kohta (broneeringu kohta maksimaalselt kaks lemmiklooma). Salongi külastajad saavad kasutada tasuta tee ja kohvi valmistamise vahendeid ning loomulikult on joogivesi olemas ka lemmikloomadele. Salongi mahub kuni 30 reisijat ja ruumi on 10 kandepuurile (maksimaalne pikkus 91 × 62 × 56 cm (P ×K × L)). Salongis saavad reisijad ja lemmikloomad mõnusas keskkonnas lõõgastuda ning koos laevasõitu nautida! Kõigi ohutuse ja mugavuse huvides peab lemmikloom jääma ülesõidu ajaks oma kandepuuri.

 

Ärge unustage oma lemmiklooma kohta ette broneerida! Kõik reisijad, kes soovivad reisida koos oma lemmikuga lemmikloomasalongis, peavad koha lemmikloomasalongis broneerima ette enne reisi algust.

 

Lugege siit, et saada lisateavet lemmikloomasalongi ja meie lemmikloomadega reisimise eeskirjade kohta Iiri merel. Loodame näha teid koos oma lemmikloomaga peagi meie laeva pardal.

Lemmikloomasalongi KKK

Lemmikloomasalongi on lubatud kuni kaks lemmiklooma broneeringu kohta. Kui reisite rohkem kui kahe lemmikloomaga, tuleb ülejäänud lemmikloomadele ette broneerida koht kennelis või jätta nad sõidukisse. Kui reisite jalgsi rohkem kui kahe lemmikloomaga ja olete broneerinud koha lemmikloomasalongis, peab teil olema ülejäänud lemmikloomadele koht kennelis, sest vastasel juhul ei lubata teid pardale.

Lemmikloomasalongis on lubatud ainult järgmised liigid: koerad, kassid, küülikud, merisead, hamstrid ja tuhkrud. Lemmikloomasalongis on ühe broneeringu kohta lubatud kuni kaks lemmiklooma. Kõik lemmikloomad, olenemata suurusest, peavad jääma lemmikloomasalongis ülesõidu ajaks oma kandepuuri.

Jah. Lemmikloomasalongi eesmärk on pakkuda spetsiaalset, suletud ja ettebroneeritavat kohta neile, kes reisivad koos kandepuuris lemmikloomaga. Kui olete lemmikloomasalongis, peab teie lemmikloom jääma ohutuse kaalutlustel kogu ülesõidu ajaks oma kandepuuri. Lemmikloomasalong ei ole mõeldud ainult koertele: kuna salongis on lubatud eri liiki ja tõugu loomad, peavad kõik lemmikud jääma oma kandepuuri. Salong on suletud ala ja kõikidele lemmikloomadele võõras keskkond. Lemmikloomade ja omanike mugavuse ning ohutuse huvides on sellest reeglist kinnipidamine kohustuslik kõigile loomaomanikele.

Lemmiklooma kandepuur ei tohi olla suurem kui 91 × 62 × 56 cm (P × K × L). Lemmikloom peab jääma salongis kandepuuri kogu ülesõidu ajaks.

Jah, oleme rajanud 7. tekile spetsiaalse ala, kus omanikud saavad oma lemmikloomadega värskes õhus viibida. Teie koer peab kandma kaelarihma ja olema mittetagasitõmmatava rihma otsas (mitte pikem kui 1,2 m) ning samuti peab ta olema avalikus kohas viibides kogu aeg täiskasvanu kontrolli all. Lemmikloomaomanikele mõeldud ala on tähistatud ja see on ainus koht tekil, kus lemmikloomadel koos omanikega on lubatud viibida.

Kui teie koer ei ole agressiivne ega ole kunagi olnud agressiivne inimeste ega teiste loomade suhtes, ei pea teie lemmikloom suukorvi kandma.  Kui teie koer on agressiivne, peab ta alati kandma suukorvi, välja arvatud lemmikloomasalongis oma kandepuuris või lemmikloomakajutis või kennelis.

Lemmikloomasalong asub Stena Superfasti 7. tekil. Meie pardameeskond juhatab teid salongi, kui pardale tulete.

Koha lemmikloomasalongis saab broneerida veebis või meie kontaktkeskuse kaudu ainult 19 euro eest lemmiklooma kohta. Nõudlus lemmikloomasalongi piletite järele on suur, seetõttu soovitame oma koha varakult ette broneerida. Vastasel juhul võib juhtuda, et salongis ei ole enam vabu kohti, ning ainsaks variandiks on jätta lemmikloom sõidukisse või panna ta kennelisse.

Lemmikloomasalongi sisenemiseks tuleb sisestada uksekood, mis on ainult broneeringuga reisijatel. Koodi saate laevale registreerudes.

Jah; koera võib tuua pardale rihma otsas, kui koeral on kaelarihm ning jalutusrihm on fikseeritud pikkusega (pole rullikrihm; max pikkus 1,2 m). Kõik lemmikloomad tuleb enne lemmikloomasalongi sisenemist panna kandepuuri.

Ohutuse ja turvalisuse kaalutlustel ei tohi jätta oma lemmiklooma kunagi lemmikloomasalongi järelevalveta.

Jah, abi- ja juhtkoerad on lubatud meie laevadel nii salongis kui ka kõigis avalikes kohtades.

Abikoerad ei pea reisima lemmikloomasalongis oma kandepuuris. Abi- ja juhtkoerad on lubatud meie laevadel kõigil aladel ja nad ei vaja Stena Line’iga reisides lemmiklooma kandepuuri.

Ei, see oli 8. tekil asuv ajutine ala reisijatele, kes reisivad koos kandepuuris lemmikloomaga ja seda enam ei kasutata, kuna nüüd on avatud lemmikloomasalong.

Ei, lemmikloomasalong on ainult meie Stena Superfasti laevadel Belfasti ja Cairnryani vahel. Meie teistes laevades pakutavad võimalused sõltuvad konkreetsest laevast: variantideks on lemmikloomakajutid, kennelid ja lemmiklooma jätmine sõidukisse. Laeval Stena Vision meie Rosslare–Cherbourgi liinil on lemmikloomaga reisijatele ainult lemmikloomakajutid – kennelit ei ole ja lemmiklooma ei tohi sellel laeval sõidukisse jätta.

Ei, lemmikloomasalongis on lubatud ainult koos lemmikloomaga reisivad kliendid.