Kuidas saan tasuda broneeringu summa?

Reisimine Prantsusmaale või Prantsusmaalt

Kui olete teinud ettemaksu Rosslare – Cherbourgi liinil, tuleb ülejäänud summa tasuda krediit- või deebetkaardiga 42 päeva enne reisikuupäeva. Ettemaksu ei tagastata.

 

Reisimine Rootsi/Rootsist

Meie Rootsi saidil saate maksta arveid ja osamakseid koostöös Captum Group AB-ga. Arve või osamaksete tasumiseks peate olema vähemalt 18-aastane, Rootsis elanikuna registreeritud ja ostuhetkel krediidikontrolli edukalt läbinud. 

 

Arved: arvet makstes lisandub arvetasu, mis on hetkel 39 SEK. Arve saadetakse e-posti teel broneerimisel esitatud aadressile. Arve saadetakse kohe pärast ostu ja selle tasumise tähtaeg on 14 päeva. Kohalduvad tingimused. 

 

Osamaksed: kui teete ostuhetkel selle valiku, lisanduvad igakuised administratiivtasud, mis on hetkel 29 SEK, ja korraldustasu vastavalt teie poolt valitud makseplaanile. Fikseeritud osalised maksed kehtivad ainult praeguse ostu kohta ja seni, kuni järgite valitud makseplaani. Kui otsustate maksta väikese summa või ei maksa üldse, kantakse osamakse üle paindlikule osalisele makseplaanile. Osaline maksearve saadetakse e-postiga iga kuu viiendal päeval ja see näitab kõiki kuu jooksul tehtud oste. Kohalduvad tingimused.