Millised lõivud, tasud ja maksud rakenduvad ja millal?

Mis tahes pakutavad allahindlused või punktid põhinevad hinnal enne mis tahes tasude ja maksude lisamist. Allpool on toodud erinevad kohaldatavad hinnad.

 

Maksud

Maksud kuuluvad tasumisele ja hind oleneb sellest, kas reisite sõidukiga või jalgsi. Laste maksud on 50% täiskasvanute maksudest.

 

Keskkonnatasud

Osana laevatööstuse püüdest olla veelgi rohelisem ja keskkonnasõbralikum, võeti 2020. aasta alguses kasutusele uus piirmäära kütuse väävlisisalduse kohta. See on rahvusvaheline regulatsioon, mida Rahvusvaheline Merendusorganisatsioon (IMO) kohaldab ülemaailmsele laevandusele. Määruse eesmärk on olulisel määral ja järjepidevalt vähendada väävli heitmeid kõigis rahvusvahelise transpordi valdkondades. 0,5% väävli piirmäär tähendas kõikide piirkonna praamiteenuse osutajatele suurema kütusekulu ja/või laevastiku investeeringute kombinatsiooni, et lülituda alates 1. jaanuarist 2020 ümber madala väävlisisaldusega kütustele või samaväärsele lahendusele. Kuna uue direktiivi tõttu suurenevad tegevuskulud Stena Line’ist mittetulenevalt, võeti lisakulude leevendamiseks kasutusele keskkonnatasu. 

Pange tähele, et kütusehinna tõusust sõltuvalt võivad tasud muutuda. Sellisel juhul teeme kõik endast oleneva, et teavitada teid sellest võimalikult vara. 

 

Teenustasu

See tasu lisandub mis tahes laadi reisi broneerimisel telefoni teel või isiklikult sadamas. Internetis broneerides see tasu ei lisandu. 

 

Muudatuste tasu

See tasu rakendub iga reisi väljumisaja, kuupäevapäeva või marsruudi muutmise korral. Tasumisele kuulub ka hinnavahe.

 

Muudatuste tasust vabastatud muudatused

• Muudatused reisija andmetes

• Muudatused auto andmetes

• Kajuti, eine või Stena Plusi lisamine broneeringule

 

Väljaspool veebi tehtud muudatuste tasud

Telefonis või isiklikult sadamas tehtavate broneeringu muudatustega, mida saaks teha meie veebisaidil, kaasnevad muudatuste tasud. 

 

Tühistamistasu

Kohalduda võivad tühistamistasud, kuid need sõltuvad teie hinnatüübist

 

Hotellipuhkused ja oma toitlustusega puhkused:

Broneeringut saab tasuta muuta, kui see toimub 7 päeva jooksul esialgse broneeringu tegemisest ja tingimusel, et see toimub vähemalt 40 päeva enne väljumist.