Millised on teie hinnaklassid?

Meil on kolm peamist hinnatüüpi: Economy - Flexi - Premium. Te saate valida oma väljumise ja tagasisõidu jaoks erineva hinnatüübi.

 

Economy

 

Meie kõige madalam hind, mis on hea valik, kui teie reisiplaanid on kindlad. Economy hinnatingimused on rangemad kui meie Flexi ja Premium hinnaklassi hinnad.

 

Kui muudate Economy reisi, tuleb teil tasuda muudatustasu ning mis tahes erinevused hinnas ning broneeringu tühistamisel tagasimakseid ei tehta.

 

Flexi

 

Meie Flexi hind pakub teile paindlikumate tingimustega ahvatlevat hinda, kui plaanid peaksid muutuma.

 

Muudatustasu puudub, kui muudate Flexi reisi, kuid te peate tasuma mistahes erinevuse hinnas. Kui tühistate broneeringu kuni 24 tundi enne väljumist, saate 100% hinnast tagasi, v.a väike tühistamistasu. Kui tühistate kuni 2 tundi enne väljumist, saate tagasi 50% hinnast, millest on maha arvatud väike tühistamistasu.

 

Premium

 

Meie Premium hinnakiri pakub teile kõige soodsamaid tingimusi, suuremat paindlikkust ja muid eeliseid.

 

Kui muudate Premium reisi, siis muudatustasu puudub, kuid peate siiski tasuma mistahes erinevuse hinnas. Kui tühistate broneeringu kuni 2 tundi enne väljumist, saate tagasi 100% hinnast, millest on maha arvatud väike tühistamistasu.

 

Täiendavad eelised on marsruuditi erinevad. Premium hinnaeeliste üksikasjad teie eelistatud marsruudi kohta kuvatakse siis, kui valite broneerimisel hinnatüübi.