Milliseid küpsiseid te oma veebisaidil kasutate?

Nagu teisedki veebisaidid, kasutame me küpsiseid teie arvutist, tahvelarvutist või mobiilist andmete salvestamiseks ja otsinguks, kui järgmine kord meie lehte külastate. Me salvestame oma küpsiseid ise ja võimaldame salvestada oma usaldusväärsetel partneritel oma jälitusküpsiseid.

 

Stena Line kasutab niinimetatud „Selgesõnalist küpsistega nõusoleku mudelit“. See tähendab, et ühtegi küpsist ei seadistata enne, kui olete vastanud küsimusele, kas soovite küpsiseid seadistada. 

 

Oma nõusolekuga annate ka loa nendesse küpsistesse salvestatud isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid töödeldakse pidades silmas tasakaalu teie isiklike huvide ja meie õiguspäraste huvide vahel. Meie õiguspärased huvid teie isikuandmete töötlemisel põhinevad hea kasutajakogemuse pakkumisel ning meie kaubanduslikud huvid põhinevad teabe saamisel meie veebilehe külastajate kohta.

 

Teie vastus nõusoleku küsimusele salvestatakse küpsises, mida värskendatakse iga 12 kuu järel. Seejärel küsime uuesti teie nõusolekut, kui te kasutate meie veebilehte sama arvuti ja veebilehitsejaga.

 

Me kasutame küpsiseid, et saada teavet, milliseid lehekülgi te külastate ja millises järjekorras. See teave kombineeritakse mõnikord meie partneritelt saadud teabega. Nii saame rühmitada kasutajaid, kel tunduvad olevat meie pakutavate reiside vastu sarnased huvid. 

 

See võimaldab meie partneritel kuvada reklaame, mis võivad teid huvitada või mis võivad olla asjakohased, kui te külastate muid lehti või sotsiaalmeediat. 

 

Me kasutame täiendatud ePrivacy lahendust, mis näitab austust oma kasutajate privaatsuse vastu ja mis vastab ELi küpsisedirektiivi ja isikuandmete kaitse üldmääruse nõuetele. Oma küpsiste eelistuse muutmiseks Stena Line'i veebilehtedel,  vajutage Küpsiste nupul veebilehe allosas. See annab teile täiendatud võimaluse küpsiste seadistamiseks meie veebilehte külastades lisaks sellele, mida on võimalik teha teie veebilehitseja sätetes.