Mis on tarbesõiduk?

Tarbesõidukid tuleb broneerida veostena ja need on järgmised sõidukid:

• kõik sõidukid, mis veavad tarbekaupu või varustust mis tahes liinil;

• kõik Stena Line’i standardseid sõidukikategooriaid ületavad sõidukid.

• kõik kommertskasutuseks mõeldud sõidukid, millel on treiler, ja mille kogupikkus ületab eespool nimetatud pikkusi.

• kõik ohtlikke kaupu vedavad sõidukid.

• kõik sõidukit, mis on Iiri Vabariigis registreeritud ning klassifitseeritud ja maksustatud kui tarbekaupu vedavad sõidukid. Kui see on kohaldatav, vähemalt 7 m pikkustele sõidukitele käibemaks.

 

Kiire pardaleminek ja väljumine ei ole saadaval üle 7 m pikkustele kaubikutele või hobuhaagistele. Lisateabe saamiseks kaubaveo hindade ja broneerimise kohta helistage numbril 0845 070 4000 (kõne hind on 7 penni minuti kohta ja lisandub teie telefonioperaatori võrgutasu) või saatke kiri e-postiaadressile freightbooking.uk.roi@stenaline.com

 

Cairnryan - Belfasti ja Liverpooli - Belfasti marsruudid:

Kaubikud/hobuhaagised, olenemata suurusest, mis veavad kaupa või seadmeid kaubanduslikel eesmärkidel (välja arvatud pagasis olevad kaubad, mille väärtus on väiksem kui 873 naela Põhja-Iirimaale reisides või 1500 naela Suurbritanniasse reisides) ja millele on vaja HMRC kaubaveo viitenumbrit (GMR), tulevad broneerida meie kaubaveoosakonnas, helistades 0845 070 4000. Kui on vaja käibemaksuga arvet, peate samuti kaubaveoosakonna kaudu broneerima.

Saadavalolevad mittekaubanduslikud sõidukitüübid

Kaubikud kuni 7 m (KM ei kohaldu)

Kaubikud kuni 8 m (kohaldub KM)

Kaubikud/hobuhaagised kuni 10 m (kohaldub KM)

Kaubikud/hobuhaagised kuni 12 m (kohaldub KM)

 

Holyhead - Dublini ja Fishguard - Rosslare'i marsruudid:

Kaubikud/hobuhaagised, mis on registreeritud Iirimaa äriregistris ja kaubikud/hobuhaagised olenemata suurusest, mis veavad kaupa või seadmeid kaubanduslikel eesmärkidel (välja arvatud pagasis olevad kaubad, mille väärtus on väiksem kui 260 € Põhja-Iirimaale reisides või 1500 £ Suurbritanniasse reisides) ja millele on vaja pardale mineku eelteatist (PBN), tulevad broneerida meie kaubaveoosakonnas helistades 0845 070 4000. Kui on vaja käibemaksuga arvet, peate samuti kaubaveoosakonna kaudu broneerima.

Saadavalolevad mittekaubanduslikud sõidukitüübid

Kaubikud kuni 7 m (KM ei kohaldu)

Kaubikud kuni 8 m (kohaldub KM)

Kaubikud kuni 10 m (kohaldub KM)

Kaubikud kuni 12 m (kohaldub KM)

 

Rosslare - Cherbourg'i marsruut:

Üle 7 m pikkused või üle 2,6 m kõrgused sõidukid või juhul, kui veate kaupa või varustust kaubanduslikel eesmärkidel, peate sõiduki broneerima veosena kaubaveosüsteemi kaudu, helistades numbril 0845 070 4000.

Saadavalolevad mittekaubanduslikud sõidukitüübid

Kaubikud kuni 7 m (KM ei kohaldu)

 

Kiire pardaleminek ja väljumine, kui need on saadaval meie Premium hinna hüvena, ei ole saadaval kõigil marsruutidel kaubikutele või hobuhaagistele, mis on üle 7 m pikad.