Praam Rosslare’i ja Fishguardi

Stena Europe pakub mugavat ja lõõgastavat võimalust reisida Rosslare’i ja Fishguardi.  Seilates kõige lühemat ja kiiremat teed pidi Lõuna-Walesi ja Iirimaa marsruudil, saate valida 4 väljumise vahel päevas.  Miks mitte istuda ja lõõgastuda meie eksklusiivses Stena Plus Lounge'is, juua kohvi meie Coffee House'i kohvikus või kasutada soovi korral väikest ostuteraapiat meie Duty Free Shopi kaupluses – pardal teil igav ei hakka! Pakume pardal tasuta Wi-Fi-t ka peamistes reisijate salongides, et saaksite üle Iiri mere sõites surfata veebis istekohalt lahkumata.

 

Sõitke autoga Fishguardist Rosslare'i

Praamisõit Rosslare'i on parim viis Iirimaa päikselisele kagurannikule jõudmiseks.  Põgenege argipäeva eest ja alustage reisi Wexfordi, Waterfordi ja Kilkenny südamest.  Te saate lihtsasti reisida ka kaugemale ja jõuda Iirimaa pealinna Dublinisse vaid 2 tunniga ning Corki alla 3 tunniga.

 

Nautige kõike, mida Kagu-Iirimaa pakub

Wexford on kuulus oma kuldsete liivaste randade poolest, aednikud naudivad kauni Wexfordi aiaraja avastamist ja ajalooentusiastid paljude losside ja vaatamisväärsustega tutvumist.  Seal olles ärge unustage maitsta maasikaid – Wexford on nende poolest kuulus!

 

Rosslare’ist Fishguardi – lühim ja kiireim tee

Sõitke praamiga Fishguardi Walesi edelaosas. See kaunis maailmanurk on tuntud oma hämmastavate randade ja kauni maastiku poolest. Cardiff, Swansea ja Bristol on kõik Fishguardist käeulatuses ja London on autoga alla 5 sõidutunni kaugusel.

 

Tutvumine Lõuna-Walesiga

Lõuna-Wales on lihtsalt vaimustav. Avastage Pembrokeshire'i, kust leiate omapärase maastiku,  vaimustavad vaated, liivased rannad ja järsud merekaljud. Reisige veidi kaugemale ja nautige energilist ööelu Walesi pealinnas Cardiffis.  Ka London on käeulatuses.

 

Kuna pagasitasusid ei ole, võtke kõik vajalik kaasa ja nautige autoreisi Stena Line’iga!

 

Uus! Maksuvaba kauplus sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides Holyheadis ja Fishguardis! Avastage ainult neis poodides kehtivad hulgipakkumised – parkige lihtsalt auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja laske autol raske vedamistöö ära teha. Rõõmsat ostlemist! 

Stena Europe pakub mugavat ja lõõgastavat võimalust reisida Rosslare’i ja Fishguardi.  Seilates kõige lühemat ja kiiremat teed pidi Lõuna-Walesi ja Iirimaa marsruudil, saate valida 4 väljumise vahel päevas.  Miks mitte istuda ja lõõgastuda meie eksklusiivses Stena Plus Lounge'is, juua kohvi meie...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Europe'iga

Rosslare ja Fishguard

Alates 167 € üks sõit, auto ja juht

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Euroopa parvlaev merel
    Stena Europe

Sadamate asukohad

Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Iirimaale ja Iirimaalt
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Iirimaale ja Iirimaalt

Rosslare Europort asub N25 lõpus Rosslare’i sadamas ja on selgelt tähistatud kõigil sadamasse viivatel liiklusmärkidel. Sadam asub 20 minuti kaugusel Wexfordist, 1 tunni ja 20 minuti kaugusel Waterfordist, 1 tunni ja 45 minuti kaugusel Kilkennyst, 2 tunni ja 15 minuti kaugusel Dublinist ning 3 tunni kaugusel Corkist.

 

Rosslare on väike küla, kus on supermarket, pank, hotellid, külalistemajad, pubid ja restoranid.

Vaata Rosslare sadam lehekülge

Fishguardi sadam asub Fishguardi kesklinnast 1 miili kaugusel loodes. Fishguard asub Walesi edelaosas ning sinna pääseb ida poolt maanteede M4 ja A40 või põhja poolt maantee A497 kaudu.

 

Stena Europe’il on aastaringselt 2 igapäevast parvlaevaühendust Rosslare’i.

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides! Holyheadis, Fishguardis ja Harwichis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Lihtsalt parkige oma auto, ostke teile kehtivate maksuvabade koguste ulatuses ning laadige auto täis! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vt siit või küsige lisateavet lähimalt töötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Mõnusaid oste!

 

Vaata Fishguardi sadam lehekülge

Seilake Stena Europe'iga

Rosslare ja Fishguard

Alates 167 € üks sõit, auto ja juht

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega