Parvlaev Rosslare’i ja Fishguardi

Stena Nordica pakub mugavat ja lõõgastavat võimalust reisida Rosslare’i ja Fishguardi. Valige kõige kiirem ja lühem praamisõit Lõuna-Walesi ja Iirimaa vahel, igal päeval on 4 väljumist. Miks mitte lõõgastuda eksklusiivses Stena Plus Lounge'is, juua tass kohvi meie Social Cafés või ehk eelistate ostuteraapiat meie maksuvabas kaupluses – pardal ei ole kunagi igav! Pakume pardal tasuta Wi-Fi-t ka peamistes reisijate salongides, et saaksite üle Iiri mere sõites surfata veebis istekohalt lahkumata.

 

Sõitke autoga Fishguardist Rosslare'i

Praamisõit Rosslare’i on parim viis jõuda Iiri päikesepaistelisse kaguossa. Põgenege argisusest ja tutvuge lähedalasuvate Wexfordi, Waterfordi ja Kilkenny piirkondadega. Saate hõlpsasti kaugemale reisida ja jõuda Iirimaa pealinna Dublinisse vähem kui 2 ja Corki vähem kui 3 tunniga.

 

Nautige kõike, mida Kagu-Iirimaa pakub

Wexford on tuntud oma kuldsete liivarandade poolest, aiandushuvilised naudivad ilusat Wexford Garden Traili ning ajaloohuvilised avastavad paljusid losse ja vaatamisväärsusi, mida maakond pakub. Seal olles ärge unustage proovida maasikaid – Wexford on nende poolest kuulus!

 

Rosslare’ist Fishguardi – lühim ja kiireim tee

Sõitke praamiga Fishguardi Walesi edelaosas. See kaunis koht on tuntud oma hämmastavate randade ja kauni maastiku poolest. Cardiff, Swansea ja Bristol on kõik Fishguardist käeulatuses ja London on autoga alla 5 sõidutunni kaugusel.

 

Tutvumine Lõuna-Walesiga

Lõuna-Wales on lihtsalt hämmastav. Tutvuge Pembrokeshire'i erilise maastiku, muljetavaldavate vaadete, liivarandade ja dramaatiliste merekaljudega. Sõitke veidi kaugemale ja nautige elavat ööelu Walesi pealinnas Cardiffis. London on samuti lähedal.

 

Kuna pagasitasusid ei ole, võtke kõik vajalik kaasa ja nautige autoreisi Stena Line’iga!

 

Uus! Maksuvaba kauplus sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamakauplustes Holyheadis ja Fishguardis! Avastage ainult neis poodides kehtivad hulgipakkumised – parkige auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja pakkige autosse. Rõõmsat ostlemist! 

Stena Nordica pakub mugavat ja lõõgastavat võimalust reisida Rosslare’i ja Fishguardi. Valige kõige kiirem ja lühem praamisõit Lõuna-Walesi ja Iirimaa vahel, igal päeval on 4 väljumist. Miks mitte lõõgastuda eksklusiivses Stena Plus Lounge'is, juua tass kohvi meie Social Cafés või ehk...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Nordicaga

Rosslare ja Fishguard

Alates 149€ üks suund, auto ja juhi eest

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Rosslare Europort asub N25 lõpus Rosslare’i sadamas ja on selgelt tähistatud kõigil sadamasse viivatel liiklusmärkidel. Sadam asub 20 minuti kaugusel Wexfordist, 1 tunni ja 20 minuti kaugusel Waterfordist, 1 tunni ja 45 minuti kaugusel Kilkennyst, 2 tunni ja 15 minuti kaugusel Dublinist ning 3 tunni kaugusel Corkist.

 

Rosslare on väike küla, kus on supermarket, pank, hotellid, külalistemajad, pubid ja restoranid.

Vaata Rosslare sadam lehekülge

Fishguardi sadam asub Fishguardi kesklinnast 1 miili kaugusel loodes. Fishguard asub Walesi edelaosas ning sinna pääseb ida poolt maanteede M4 ja A40 või põhja poolt maantee A497 kaudu.

 

Stena Nordica sõidab aastaringselt Rosslare’i 2 korda päevas.

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamakauplustes! Holyheadis, Fishguardis ja Harwichis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Parkige auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja pakkige autosse! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vaadake siit või küsige lisateavet poetöötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Rõõmsat ostlemist!

 

Vaata Fishguardi sadam lehekülge

Seilake Stena Nordicaga

Rosslare ja Fishguard

Alates 149€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega