Parvlaevaga Göteborgi ja Frederikshavni

Reisige praamiga Göteborgi ja Frederikshavni vahel ning nautige Rootsi ja Taani vahelist kõige otsemat marsruuti. Vaid 3 tunni ja 30 minutiga jõuate rahulikult ja värskelt kohale ning olete valmis reisi jätkama.

 

Frederikshavnist Göteborgi – kõigest 3 tunni ja 30 minutiga!

Göteborg on Rootsi suuruselt teine linn ja Stena Line'i kodusadam. Göteborgist saate tutvuda ülejäänud Skandinaaviaga, kus Oslo on juba 3,5 tunni kaugusel ja Stockholm on veidi üle 5 tunni kaugusel. Sõitke autoga ja nautige oma avastusretke!

 

Avastage Göteborg

On aeg avastada Göteborgi koos selle hingematva saarestiku, maailmaklassi restoranide, suurepäraste vaatamisväärsuste ja jätkusuutliku eluga – see on Rootsi suuruselt teine linn. Sõitke praamiga Friderikshavnist ja uurige saabudes kõike, mida see suurepärane linn pakub.

 

Göteborgist Friderikshavni – kõige otsesem tee Taani

Stena Danica, Stena Jutlandica ja Stena Vinga sõidavad Frederikshavni marsruudil ja olenemata sellest, millise praamiga soovite minna, võite olla kindel soojas vastuvõtus ja suurepärases reisielamuses.  Istuge restoranis ja nautige vaimustavaid merevaateid, einestage ja nautige baaris jooke.  Loodame teid laevas kohata.

 

Friderikshavn – midagi igaühele

Saabudes Taanisse ja on teie avastada terve Jüütimaa .  Väikses, kuid hubases sadamalinnas Frederikshavnis saate nautida suurepäraseid osturetki, külastada maitsvaid sööke pakkuvaid restorane ja supelda rabava Palm Beachi meres. Külastage Aalborgi loomaaeda, Reefi veeparki ja Fårup Sommarlandi lõbustusparki ning saate teada, miks on Põhja-Jüütimaal kõigile midagi pakkuda.

Reisige praamiga Göteborgi ja Frederikshavni vahel ning nautige Rootsi ja Taani vahelist kõige otsemat marsruuti. Vaid 3 tunni ja 30 minutiga jõuate rahulikult ja värskelt kohale ning olete valmis reisi jätkama.

 

Frederikshavnist Göteborgi – kõigest 3 tunni ja 30...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Danicaga, Stena Jutlandicaga ja Stena Vingaga

Göteborg ja Frederikshavn

Alates 65€ üks suund, auto ja juhi eest

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Danica
    Stena Danica
  • Stena Jutlandica
    Stena Jutlandica
  • Stena Vinga ferry at sea
    Stena Vinga

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Sweden

Frederikshavni sadam asub Jüüti poolsaare kirderannikul Põhja-Taanis. Sinna saab lihtsasti maanteed E45 mööda ja ühistransport on terminalist 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. 

 

Palun pange tähele:kui väljumise ajal pole terminalihoone avatud või laevaks on Stena Vinga, on pardaleminek võimalik ainult sõidukiga. Sellistel väljumistel pole võimalik pardaleminek jalgsi reisijana. 

Vaata Frederikshavni sadam lehekülge

Stena Line’il on Göteborgis kaks terminali, millest üks on mõeldud Saksamaale Kieli ja teine Taani Frederikshavni suunduvatele reisijatele. Taani terminal asub ida pool Göta jõe ääres Masthuggetsi linnaosa lähedal. Terminal on E6-l hästi tähistatud ja sinna pääseb ka trammiga.

 

Palun pange tähele: kui väljumise ajal pole terminalihoone avatud või laevaks on Stena Vinga, on pardaleminek võimalik ainult sõidukiga. Sellistel väljumistel pole võimalik pardaleminek jalgsi reisijana. 

Vaata Göteborgi sadamast Frederikshavni lehekülge

Seilake Stena Danicaga, Stena Jutlandicaga ja Stena Vingaga

Göteborg ja Frederikshavn

Alates 65€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega