Praamiga Karlskronasse ja Gdyniasse

Sõitke kõige mugavama praamiga otse Karlskronasse Rootsis ja Gdyniasse Poolas, reisides Stena Visioni, Stena Spiriti ja Stena Estelle, millel on kuni 6 väljumist päevas.  Valige päevase või öise reisi vahel ja nautige suurepärast reisielamust Stena Line'iga.

 

Nautige suurepärast reisi Gdyniast Karlskronasse

Sõitke praamiga Gdyniast Karlskronasse ja lõõgastuge Läänemerd vaadeldes. Poola ja Rootsi vahel reisivatel praamidel on suur valik teenuseid, sh restoranid, pardal asuv kauplus, spaa ja isegi ööklubi. Meil on valik kajuteid, mis sobivad iga eelarvega, võimaldades teil enne sadamasse saabumist rahulikult öösel magada või lühikese uinaku teha.

 

Uurige Karlskronat ja Rootsi rannikut

Tutvuge ainulaadse Karlskrona linnaga, mis on rajatud 33 saarele, ajaloolise sõjasadamaga 1680. aastast, ja hulga ainulaadsete mälestusmärkidega, mis kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimekirja. Neile, kes soovivad uurida Skandinaaviat, on Karlskrona valikud lõputud; suunduge läände Malmösse või Kopenhaagenisse, uurige Stockholmi poole jäävat idarannikut või nautige Rootsi keskosas asuvaid lagendikke ja järvi. 

 

Reis Karlskronast Gdyniasse

Sõitke praamiga Karlskronast Gdyniasse ja kogege, kui suurepärane on praamiga reisimine. Meil on pardal tervele perele palju lõbusaid tegevusi, samuti suur hulk baare, kohvikuid ja restorane – igaühele midagi!  Saabuge kaunisse Gdynia sadamalinna, lõõgastunult ja valmis avastusretkele suunduma.

 

Külastage ajaloolist Gdyniat, mis on värav Euroopasse

Gdynia on suurepärane ostulinn, kust leiate sadu butiike ja kui olete osturetke lõpetanud, on seal uskumatul hulgal restorane ja baare, mille hulgast valida. Gdynia ühistranspordiliinid sobivad suurepäraselt nendele kartmatutele reisijatele, kes soovivad avastada Poola või ülejäänud Euroopa kaugemaid kohti.

Sõitke kõige mugavama praamiga otse Karlskronasse Rootsis ja Gdyniasse Poolas, reisides Stena Visioni, Stena Spiriti ja Stena Estelle, millel on...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Estelle, Stena Spiritiga ja Stena Visioniga

Karlskronasse ja Gdyniasse

Alates 70 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Estelle
  • Stena Spirit
  • Stena Vision

Sadamate asukohad

Karlskrona sadam Rootsi kagurannikul on mööda kiirteed kergesti ligipääsetav. Karlskronal on suurepärane transpordiühendus, aga kuna sadam asub teisel saarel kui linna põhiosa, on rongiga ja jalgsi reisijatel sadamasse pääsemiseks vaja teha takso- või bussisõit.

Vaata Karlskrona sadam lehekülge

Pange tähele, et meie Gdnyia sadama aadress on hiljuti muutunud. Kõikidele Karlskronasse reisivatele inimestele kehtib uus aadress: avalik parvlaevaterminal (Publiczny Terminal Promowy), ul. Polska 4, 81–339 Gdynia.

Vaata Gdnyia sadam lehekülge

Seilake Stena Estelle, Stena Spiritiga ja Stena Visioniga

Karlskronasse ja Gdyniasse

Alates 70 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega