Parvlaevaga Dublinisse ja Holyheadi

Reisige praamiga Dublinisse ja Holyheadi ning külastage Iirimaad ja Walesi. Nautige parimat reisikogemust Iiri merel superpraamide Stena Adventureri või Stena Estridi pardal. Praamid sõidavad 8 korda päevas Dublini ja Holyheadi vahel, läbides vahemaa vaid 3 tunni ja 15 minutiga.

 

Holyheadist Dublinisse – reisige stiilselt

Pakkige asjad autosse ja reisige praamiga Dublini kesklinna. Lõõgastuge pardal, nautige suurepärast einet, jooki baaris või - miks mitte teha soodsaid oste meie maksuvabas kaupluses?  Iirimaa pealinn Dublin on üks põnevamaid linnu Euroopas. Kultuurielu on elav ja linn on tuntud oma poeetide ja dramaturgide, kunstnike ja muusikute poolest.

 

Mida Dublinis teha

Millest alustada? Oma paljude muuseumide, uskumatute vaatamisväärsuste ja suurepäraste ostlemisvõimalustega on praamisõit Dublinisse ideaalne lühipuhkus.  Tutvuge Guinnessi külastuskeskusega ja nautige pinti õlut kuulsas pubis „Black Stuff“ või kui eelistate viskit, külastage kuulsat Jamesoni viinavabrikut.  Nautige Temple Bari iiripärast meelelahutust, jalutage St. Stephen'si rohelisuses, tutvuge maailmakuulsa Trinity kolledži ja selle raamatukogudega.

 

Dublinist Holyheadi – autoga on see lihtne

Reisige Holyheadi autoga ja võtke kaasa kõik, mida vajate matkamiseks, jalgrattasõiduks või vaatamisväärsustega tutvumiseks nii Põhja-Walesis kui ka mujal. Anglesey saar on tuntud oma imelise rannajoone poolest ning Liverpool, Manchester, Chester ja Birmingham on kõik käeulatuses.

 

Mida teha Holyheadis ja selle ümbruses

Holyheadi ja Põhja-Walesi võlude seas on süstasõidud, mootorpaadiga sõidud ja rannas kõndimine. Nautige tippklassi restorane, ilusaid linnu ja külasid ning sooja ja sõbralikku vastuvõttu.

 

Kuna pagasitasu praamidel Dublinisse ja Holyheadi sõites ei ole, on lihtne kõik kaasa pakkida ja nautida autoreisi Stena Line'iga.

 

Uus! Maksuvaba kauplus sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamakauplustes Holyheadis ja Fishguardis! Avastage ainult neis poodides kehtivad hulgipakkumised – parkige auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja pakkige autosse. Rõõmsat ostlemist! 

Reisige praamiga Dublinisse ja Holyheadi ning külastage Iirimaad ja Walesi. Nautige parimat reisikogemust Iiri merel superpraamide Stena Adventureri või Stena Estridi pardal. Praamid sõidavad 8 korda päevas Dublini ja Holyheadi vahel, läbides vahemaa vaid 3 tunni ja 15 minutiga...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Adventureri ja Stena Estridiga

Dublin ja Holyhead

Alates 149€ üks suund, auto ja juhi eest

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Adventurer ferry at sea
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    Stena Estrid

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Holyheadi sadam asub Põhja-Walesis Angleseys. Sadam asub mugavalt A55 kahesuunalise sõidutee lõpus.

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamakauplustes! Holyheadis, Fishguardis ja Harwichis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Parkige auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja pakkige autosse! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vaadake siit või küsige lisateavet poetöötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Rõõmsat ostlemist!

Vaata Holyheadi sadam lehekülge

Dublini sadam on Stena Line’i Superferry laevade jaoks ehitatud sihtotstarbeline rajatis. Stena Line’i Dublini parvlaevaterminal asub Dublini kesklinnast 6 km idas. Kõigil sadamasse viivatel põhimaanteedel on suured sildid selgete juhistega.

Vaata Dublini sadam lehekülge

Seilake Stena Adventureri ja Stena Estridiga

Dublin ja Holyhead

Alates 149€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega