Praamiga Dublinisse ja Holyheadi

Reisige praamiga Dublinisse ja Holyheadi ning külastage selle kaudu Iirimaad ja Walesi. Nautige parimat reisikogemust Iiri merel superpraamide Stena Adventurer või Stena Estrid pardal, mis sõidavad 8 korda päevas Dublini ja Holyheadi vahel vaid 3 tunni ja 15 minutiga.

 

Holyheadist Dublinisse – reisige stiilselt

Pakkige asjad autosse ja reisige praamiga Dublini südamesse. Lõõgastuge pardal, nautige suurepärast einet, jooki baaris või, kui soovite endale midagi head osta, miks mitte teha soodsaid oste meie Duty Free Shop?  Iirimaa pealinn Dublin on üks põnevamaid linnu Euroopas. Kultuurielu on elav ja linn on tuntud oma poeetide ja dramaturgide, kunstnike ja muusikute poolest.

 

Mida Dublinis teha

Millest alustada? Oma paljude muuseumide, uskumatute vaatamisväärsuste ja suurepäraste ostlemisvõimalustega on praamisõit Dublinisse ideaalne lühipuhkus.  Uurige Guinnessi ladu ja nautige pinti õlut kuulsas pubis „Black Stuff“ või kui eelistate viskit, külastage kuulsat Jamesoni viinavabrikut.  Nautige Temple Bari iiripärast meelelahutust, jalutage St. Stephen'si rohelisuses ja sukelduge maailmakuulsa Trinity kolledži ja selle vaimustavate raamatukogude ajalukku.

 

Dublinist Holyheadi – autoga on see lihtne

Reisige Holyheadi autoga ja võtke kaasa kõik, mida vajate matkamiseks, jalgrattasõiduks või vaatamisväärsustega tutvumiseks nii Põhja-Walesis kui ka mujal. Anglesey saar on tuntud oma imelise rannajoone poolest ning Liverpool, Manchester, Chester ja Birmingham on kõik käeulatuses.

 

Mida teha Holyheadis ja selle ümbruses

Holyheadi ja Põhja-Walesi võlude seas on süstasõidud, mootorpaadiga sõidud ja rannas kõndimine. Nautige tippklassi restorane, ilusaid maju ja külasid ning sooja ja sõbralikku vastuvõttu.

 

Kuna pagasitasu praamidel Dublinisse ja Holyheadi sõites ei ole, on lihtne kõik kaasa pakkida ja nautida autoreisi Stena Line'iga.

 

Uus! Maksuvaba kauplus sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides Holyheadis ja Fishguardis! Avastage ainult neis poodides kehtivad hulgipakkumised – parkige lihtsalt auto, ostke maksuvaba kaupa lubatud koguses ja laske autol raske vedamistöö ära teha. Rõõmsat ostlemist! 

Reisige praamiga Dublinisse ja Holyheadi ning külastage selle kaudu Iirimaad ja Walesi. Nautige parimat reisikogemust Iiri merel superpraamide Stena Adventurer või Stena Estrid pardal, mis sõidavad 8 korda päevas Dublini ja Holyheadi vahel vaid 3 tunni ja 15 minutiga...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Adventureriga ja Stena Estridiga

Dublin ja Holyhead

Alates 167 € üks sõit, auto ja juht

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Adventureri parvlaev merel
    Stena Adventurer
  • Stena Estridi parvlaev lahkub sadamast
    Stena Estrid

Sadamate asukohad

Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Iirimaale ja Iirimaalt
Kaart, mis näitab marsruute ja sadamaid Iirimaale ja Iirimaalt

Holyheadi sadam asub Põhja-Walesis Angleseys. Sadam asub mugavalt A55 kahesuunalise sõidutee lõpus.

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides! Holyheadis, Fishguardis ja Harwichis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Lihtsalt parkige oma auto, ostke teile kehtivate maksuvabade koguste ulatuses ning laadige auto täis! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vt siit või küsige lisateavet lähimalt töötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Mõnusaid oste!

Vaata Holyheadi sadam lehekülge

Dublini sadam on Stena Line’i Superferry laevade jaoks ehitatud sihtotstarbeline rajatis. Stena Line’i Dublini parvlaevaterminal asub Dublini kesklinnast 6 km idas. Kõigil sadamasse viivatel põhimaanteedel on suured sildid selgete juhistega.

Vaata Dublini sadam lehekülge

Seilake Stena Adventureriga ja Stena Estridiga

Dublin ja Holyhead

Alates 167 € üks sõit, auto ja juht

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega