Rostocki sadam

Rostocki sadam Saksamaal Läänemere rannikul asub maantee A19 lõpus ja on hästi tähistatud, nii et sinna on väga lihtne autoga sõita. Regulaarsed bussiteenused on saadaval ka jalgsi liikujatele.

Tickets & reservations

Image
Title
Piletid ja broneeringud

Toilets

Image
Title
Tualetid

Coffee shop

Image
Title
Kohvik

Short Term Car Park (Free)

Image
Title
Lühiajaline parkimine (tasuta)

Short term car park (payable)

Image
Title
Lühiajaline parkimine (tasuline)

Long term car park (payable)

Image
Title
Pikaajaline parkimine (tasuline)

Drop off area

Image
Title
Reisijate mahapaneku ala

ATM

Image
Title
Sularahaautomaat

Restaurant

Image
Title
Restoran

Bureau de change

Image
Title
Valuutavahetus

Border shop

Image
Title
Duty Free Shop

Asukoht

GPS: 54.141775, 12.104687

 

Aadress: Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostock, Saksamaa.

 

Kui sõidate Lübeckist, sõitke mööda maanteed A20 Rostocki suunas ja jätkake maanteel A19 Rostocker Kreuzi suunas. Valige Rostock Überseehafeni mahasõidu teeviit ja sõitke edasi mööda Ost-West-Straßet (ida-läänesuunaline tee), kuni jõuate Stena Line’i parvlaevaterminalini.

 

Berliinist tulles sõitke mööda maanteed A24, kuni jõuate ristmikuni Wittstock/Dosse A19. Jätkake maanteel A19, kuni näete Rostock Überseehafenisse osutavaid teeviitasid, seejärel sõitke mööda Ost-West-Straßet (ida-läänesuunaline tee), kuni jõuate Stena Line’i parvlaevaterminali.

 

Ülevaate erinevatest parkimisvõimalustest leiate siit: www.rostock-port.de/rostock-port-gmbh/parkplaetze

Kui sõidate keskjaamast, võite sõita S-Bahniga (Warnemünde suunas) ja väljuda Lütten Kleinis. Samuti võite sõita bussiga nr 45 (Warnowblicki suunas) ja väljuda Seehafen Fähres. See buss sõidab iga 30 minuti tagant esmaspäevast reedeni ja kord tunnis laupäevast pühapäevani.

 

Kui sõidate lõunapoolsest peajaamast, võite sõita bussiga nr 49, mis sõidab läbi Kröpeliner Tori ja Dierkower Kreuzi otse sadamasse. Väljuge Seehafen Fähres. See buss sõidab esmaspäevast reedeni iga 60 minuti järel ning laupäeval ja pühapäeval iga 120 minuti järel.

 

Teise võimalusena on võimalik sõita bussiga nr 19 Dierkower Kreuzi, kuhu saab trammidega 3 ja 4 (trammid sõidavad iga 60 minuti järel esmaspäevast reedeni). Maaletulek Seehafen Fähres.

 

Pange tähele, et terminalist parvlaevadele ei ole jalakäijate teed. Terminalibuss viib 30 minutit enne väljumist terminalihoonest parvlaeva juurde.

 

Rostocki saab sõita soodsalt ja mugavalt Flixbusi roheliste bussidega. Kõik väljumiskohad Rostocki sõitmiseks leiate aadressilt www.FlixBus.de

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega