Hüpake parvlaevale ja avastage Põhja-Iirimaad

Nautige seiklust Põhja-Iirimaal!

 

Minge Põhja-Iirimaale ja teil pole tegevustest puudust, ükskõik, mis kiirusel elu naudite.

 

Laevaga Belfasti minek pakub tõeliselt võimsaid vaateid. Vaadake suursuguseid Harlandi ja Wolffi kraanasid, mida kutsutakse ka Samsoniks ja Koljatiks, kus ehitati Titanic. Veidi eemal on kuulus Titanic Belfast. World Travel Awardsi soosituima maailma vaatamisväärsuse auhinna saanud kohas tutvustatakse laeva põnevat ajalugu läbi interaktiivse süsteemi.

 

Belfast on kiire tempoga keskus, kus on palju maitsvat toitu, butiikhotelle ja suurepäraseid ostuvõimalusi. Minge sumisevasse Cathedral Quarterisse ja vaadake Duke of Yorki baari ees vikerkaarevärvides vihmavarje või hüpake sisse Belfasti kuulsaimasse pubisse Crown Liquor Saloon, mis on ühtlasi National Trusti kaitse all.

 

Ostke St. George'i turult kunsti- ja käsitöökaupa ning maitske hõrgutavaid kohalikku päritolu tooteid. Ükskõik, kas otsite hommiku- või lõunasööki, jääte pakutavaga kindlasti rahule!

 

HBO hittsarja Troonide mäng fännid võtavad Põhja-Iirimaal kindlasti ette autoreisi, et näha sarja võttekohti. Näete päriselus Dark Hedges'it või Castle Wardi, mis oli sarjas Starki pere Winterfelli koduks. Osalege Banbridge'is hiljuti avatud Troonide mängu stuudiotuuril ja tutvuge sarja kostüümide, esialgsete kavandite ja rekvisiitidega. Ostke kingipoest suveniir ja vanduge truudust Targaryenidele, Starkidele või Lannisteridele.

 

Causeway Coast on ideaalne koht seikluseks. Peatuge Hiiglase teel ja vaadake maailmakuulsaid kuusnurkseid kivisid. Kui olete julge, siis miks mitte ületada Carrick-A-Rede'i rippsild? 30 m kõrgusel vee kohal kaljude vahel oleva silla ületamine on tõeliselt võimas kogemus!

 

Kui olete innukas golfimängija, siis soovite kindlasti proovida keerulisi Dunluce'i ja Linksi radu Royal Portrush Golf Clubis, kus korraldati lahtised meistrivõistlused 2019. aastal ja uuesti 2025. aastal. Külastada tasub veel üht suurt golfiklubi Royal County Down Golf Course, kus korraldati 2015. aastal Iirimaa lahtised meistrivõistlused.

 

Kui teile meeldib vabas looduses olla, siis tuleks võtta ette väljasõit Mourne'i mägedesse ja ronida Põhja-Iirimaa kõrgeimal mäel Slieve Donard ning saate vastutasuks Dublini ja Mani vaated. Palju avastamisrõõmu pakuvad parkmetsad, kus saab käia nii jala kui ka jalgrattaga ning mõnusalt telkida ja kaunist loodust nautida.

 

Veel üks linn, mida avastada, on pärandi- ja kultuurirohke Derry-Londonderry. Astuge sisse Toweri muuseumisse ja tutvuge linna ajalooga ning nautige hingematvalt kaunist vaadet Foyle’i jõele. Gildihoone on olnud linna südameks alates 1890. aastast; külastage selle peasaali ja imetlege ilusaid vitraažaknaid.

 

Teel Derrysse-Londonderrysse peatuge Seamus Heaney majamuuseumis, mis on pühendatud sellele hämmastavale Nobeli preemia laureaadile. Kindlasti käige läbi ka Derry Girlsi seinamaali juurest ning tehke endast pilt koos kuulsate seriaalitegelastega!

 

Ükskõik, kas külastate Põhja-Iirimaad autoga või jalgsi, teile on garanteeritud fantastiline puhkus, mis on täis uusi kogemusi ja mälestusi. 

 

Nautige seiklust Põhja-Iirimaal!

 

Minge Põhja-Iirimaale ja teil pole tegevustest puudust, ükskõik, mis kiirusel elu naudite.

 

Laevaga Belfasti minek pakub tõeliselt võimsaid vaateid. Vaadake suursuguseid Harlandi ja Wolffi kraanasid, mida kutsutakse ka Samsoniks ja Koljatiks, kus ehitati Titanic. Veidi...

Loe rohkem Loe vähem

Minge otse Belfasti

Nautige reisi Põhja-Iirimaale

Alates 165.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfasti sadam (VT4) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee 1. ristmiku juures, võimaldades hõlpsat juurdepääsu Belfasti kesklinna ja ülejäänud Iirimaale.

Belfasti sadam (VT2) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee (Fortwilliami ringtee) 1. ristmiku juures, kust on lihtne sõita kõikjale Iirimaale.

Valitud sihtkohad

Minge otse Belfasti

Nautige reisi Põhja-Iirimaale

Alates 165.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega