Praam Belfasti ja Cairnryanisse

Reisige stiilselt kõige suuremal ja luksuslikumal praamil, mis on kunagi Šotimaa ja Põhja-Iirimaa vahel seilanud, Stena Superfast VII-l ja Stena Superfast VIII-l. Valikus on 12 igapäevast väljumist ning te saate Belfasti ja Cairnryani minna kas jalgsi või autoga vaid 2 tunni ja 15 minutiga, kasutades selleks Iiri mere kõige paremaid praame.

 

Cairnryanist Belfasti – suurepärane reisikogemus

Reisige praamiga Belfasti, avastage Põhja-Iirimaad ja minge kaugemalegi. Meie Superfasti laevadel, kus on olemas kõik mugavused lõõgastavaks ja nauditavaks reisiks, kogete te kõige luksuslikumat taset ja suurepärast meelelahutust. Pakkige oma auto reisijatega ja minge autopuhkusele Põhja-Iirimaale – kohta, mis on imbunud läbi ajaloost, kultuurist ja paljust muust.  

 

Belfast – värav Põhja-Iirimaale!

Vaadake kahe suurepärase linna – Belfasti ja Derry ~ Londonderry – vaatamisväärsusi, avastage paljusid maailmaklassi atraktsioone, sealhulgas Titanic Belfasti ja Giant's Causewayd põhjarannikul, jooge pint õlut mõnes lahedas pubis ja einestage ühes paljudest suurepärastest restoranidest.  Ostelge lõpmatuseni, tehke ekskursioon vaatamisväärsuste juurde ja külastage paljusid ajaloolisi maamärke. Seal on lõputult tegemist ja on kindel, et teid võetakse soojalt vastu.

 

Belfastist Cairnryanisse vaid 2 tunni ja 15 minutiga

Minge ostlema, einestage, vaadake tasuta filmi, avastage Pure Nordic Spa merespaad või istuge ja lõõgastuge. Sõit praamiga Cairnryani ja Glasgowsse on vaid 2-tunnise auto-, rongi- või bussisõidu kaugusel ja Edinburghi jõuate 3,5 tunniga. Värvikad maastikud ja kirev kultuur teevad Šotimaa külastusest unustamatu kogemuse! 

 

Edela-Šotimaa, Ayr ja Glasgow – avastage neid paiku autoga ringi sõites.

Losside, rabava maastiku, lõputute seikluslike vabaõhutegevustega Dumfries & Galloway ja Ayrshire Edela-Šotimaal on suurepärased kohad, millega tutvuda. Külastage Galloway metsaparki, sõitke mägijalgrattaga 7stanesi radadel, uurige Threave’i lossi või sõitke armsasse mereäärsesse linna Ayri.  Glasgow on vähem kui 2 tunni kaugusel Cairnryanist, kus saate nautida kõike, mida sel suurepärasel linnal on pakkuda.

 

Külastage seda üks kord ja jõuate ikka ja jälle tagasi Iirimaale ja Šotimaale! Kuna pagasitasusid ei ole, miks mitte asjad autosse pakkida ja sõita praamiga Belfasti või Cairnryanisse, nautides autoreisi Stena Line’iga?

Reisige stiilselt kõige suuremal ja luksuslikumal praamil, mis on kunagi Šotimaa ja Põhja-Iirimaa vahel seilanud, Stena Superfast VII-l ja Stena Superfast VIII-l. Valikus on...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Superfast VII ja Superfast VIII-ga

Belfasti ja Cairnryani

Alates 144 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Superfast VII
  • Stena Superfast VIII

Sadamate asukohad

Loch Ryani sadam Cairnryan asub Dumfries ja Galloways, Šotimaal. Siit väljub Belfasti kuni 6 reisi päevas. Cairnryan on väike küla, kus on pood ja paar kodumajutust&. Cairnryani läheduses on hulk hotelle, külalistemaju,&kodumajutusi, samuti kauplusi, kohvikuid, restorane ja bensiinijaamu.

Vaata Cairnryani sadam lehekülge

Belfasti sadam (VT4) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee 1. ristmiku juures, võimaldades hõlpsat juurdepääsu Belfasti kesklinna ja ülejäänud Iirimaale.

Vaata Belfasti sadam (suunal Cairnryan) lehekülge

Seilake Superfast VII ja Superfast VIII-ga

Belfasti ja Cairnryani

Alates 144 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega