Praamiga Liverpooli ja Belfasti

Reisige praamiga Belfasti ja Liverpooli Stena Edda ja Stena Emblasiga ning vaadake, kuidas me oleme praamiga reisimist muutnud! Kuni 4 otsereisiga ning päevase ja öise sõidu valikuvõimalusega Inglismaa südame ja Põhja-Iirimaa vahel jõuate üle mere vaid 8 tunniga. Need kaks uut praami on kõige suuremad, avaramad ja stiilsemad, mis on kunagi Belfasti ja Liverpooli vahel seilanud. Nautige jooki uskumatus Sky baaris, lõõgastuge en suite'i kajutis, hellitage end, tõstes oma reisiklassi tasemele Stena Plus või Hygge Lounges, nautides stiilset Skandinaavia disaini.

 

Liverpoolist Belfasti – linnast linna

Kui praamiga Belfasti sõita, on kesklinn 10-minutilise sõidu kaugusel Stena Line'i praamiterminalist ning põhja ja lõunasse suunduvad kiirteed on veelgi lähemal. Dublinisse jõuab lõuna poole sõites kahe tunniga või võib sõita hämmastavat rannikuteed mööda põhja, kus Giant's Causeway on vähem kui kahe tunni kaugusel.

 

Belfast  – väike suure südamega linn

Belfast on kontrastide linn ja värav Põhja-Iirimaale. Rikas ja haarav minevik on segunenud elava, energilise karakteriga, mis tõmbab inimesi üle kogu maailma.  Hingake sõõm kuulsa katedraalide kvartali hõngu, mis on linna üks elavamaid piirkondi, kus on tempokas ööelu ning suur valik restorane ja kunstigaleriisid. Kuulus Titanicu kvartal on avastamiseks suurepärane koht ning külaskäik Titanic Belfasti on lausa kohustuslik!  Tänu suurepärastele pubidele, fantastilistele muuseumidele, kuulsatele müürimaalingutele ja kaunitele parkidele ei taha te sealt enam lahkuda! 

 

Sõitke Belfastist Liverpooli 8 tunniga

Sõitke praamiga Liverpooli ja jõuate linna külastamiseks kohale rahulikult ja puhanuna. Liverpoolis on ka kiirtee-, raudtee- ja bussiühendused, et sõita ülejäänud Suurbritanniasse. Liverpooli kesklinn on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel sadamast või saate kiirpraamiga sõita üle Mersey jõe.

 

Liverpool –  üks sõbralikumaid linnu Suurbritannias

Liverpooli linn tervitab soojalt kõiki külalisi, seal on palju näha ja teha, rääkimata suurepärastest ostuvõimalustest ja restoranidest, mida linnas kõikjalt leiate. Liverpooli Alberti dokk linna veepiiril on mitmekesine meelelahutuskoht. Pakutakse Beatlesite värvikat lugu, Magical Mystery Touri, Tate Liverpooli, International Slave Museumi ja palju muud, samuti arvukate baaride, restoranide ja kaupluste külastamise võimalust, kui kultuuri on piisavalt tarbitud!

 

Nii Belfastis kui ka Liverpoolis on nii palju nautida  ja valik on uskumatult avar. Saate kõik sise pakkida pagasitasuta! Sõitke praamiga ja nautige juba täna autoreisi Stena Line’iga!

Reisige praamiga Belfasti ja Liverpooli Stena Edda ja Stena Emblasiga ning vaadake, kuidas me oleme praamiga reisimist muutnud! Kuni 4...

Loe rohkem Loe vähem

Seilake Stena Edda ja Stena Emblaga

Belfasti ja Liverpooli

Alates 153 € /Auto+1

Väljumine
Saabumine
Kestus
Registreerimine lõpeb
PRAAM
Olek

Laevad liinil

  • Stena Edda
  • Stena Embla

Sadamate asukohad

Stena Line’i Liverpooli sadam asub aadressil 12 Quays Terminal, Birkenhead ning sealt pääseb hõlpsasti nii Liverpooli kui ka kaugemale. Terminal on 10 minuti kaugusel kiirteest M53 ja umbes 7 minuti kaugusel Liverpooli kesklinna viivast Mersey tunnelist.

Vaata Liverpooli sadam lehekülge

Belfasti sadam (VT2) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee (Fortwilliami ringtee) 1. ristmiku juures, kust on lihtne sõita kõikjale Iirimaale.

Vaata Belfasti sadam (Liverpooli liin) lehekülge

Seilake Stena Edda ja Stena Emblaga

Belfasti ja Liverpooli

Alates 153 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega