Leia ja broneeri

Stena Germanica

Mugav ühendus Rootsi ja Saksamaa vahel Stena Germanica`ga. Teie puhkus algab juba pardal!


Stena Germanica

Stena Germanica on üks kahest Saksamaa ja Rootsi vahel Kiel-Göteborgi liinil sõitvast praamist ning ühtlasi on see piirkonna suurim praam. Kui sõidate puhkusele Rootsi või Norrasse, siis see on parim ühendus.


Sõitke 3-5 * ujuvhotelliga Skandinaaviasse. Valikus 24 erinevat kajutitüüpi alates standardkajutist kuni perekajutite ja 26 luksusliku teemakajutini. Kuidas teile meeldiks panoraam-sviit mullivanni ja oma terrassiga?

Kõigis kajutites on DUX-madratsid, tänu millele magate hästi ning järgmisel hommikul saabute puhanuna Göteborgi valmis jätkama oma reisi.


Stena Germanica pardal on 2 restorani. Metropolitanis on à la carte menüü hooajaliste roogadega ning suurepärase joogikaardiga. Taste on kaasaegne kõik-hinnas buffet restoran skandinaavia roogadega, kus pearõhk kalal ja koorikloomadel. Lisaks mereandidele on valikus ka liha ja taimetoidud.

VIRTUAALNE RINGKÄIK LAEVAS

Enne reisi tehke virtuaalne ringkäik laevas ja vaadake, mida kõike pakutakse Stena Germanica pardal ning mis teid ees ootab. Liikuda saab kajutites, restoranides ja laeva üldruumides. Mõistate, miks järjest rohkem reisijaid valib reisimiseks Stena Line!


Stena Germanica virtuaalne ringkäik »

Stena Germanica

Piirkond Läänemere

Pikkus 240 m

Ehitatud 2001/2007/2010

Autokohad 300

Reisijate arv 1300