Stena Linesi liikmeklubi „Extra“ logo.
Stena Line Extra liikmesus

Punktide teenimiseks registreeruge

Logige sisse või registreeruge Stena Line Extra liikmeks, et näha personaalseid pakkumisi ja teenida punkte kõigilt oma ostudelt

Meie kõige sagedasemate klientide premeerimine

Et meie kõige sagedasemaid kliente Stena Line'i valimise eest tänada, oleme loonud oma püsikliendiprogrammis spetsiaalse liikmelisuse taseme – Extra Gold. Extra Gold liikmed ei kogu mitte ainult topeltpunkte, vaid saavad kasutada ka sellel lehel näidatud eksklusiivseid eeliseid.

 

Extra Goldiga liitumine on lihtne – kui olete 12-kuulise perioodi jooksul piisavalt punkte teeninud, viiakse teid automaatselt Blue tasemelt Gold tasemele.

 

Kui te ei ole Extra liige, saate registreeruda siin.

Kahekordistage punktide arv

Teenige broneeringute ja pardaostude pealt topeltpunkte – see on 10 punkti iga kulutatud 1 euro/1 naela kohta. Kasutage neid punkte tulevaste reiside ja ettetellitud lisateenuste, nt kajutite ja einete eest tasumiseks.

 

Ilma teenustasudeta

Kas teie plaanid võivad muutuda? Kõnekeskuse ja sadamate kaudu tehtud broneeringute tegemisel ja muutmisel ei võeta teenustasu. Peate tasuma vaid hinnavahe (kui see on kohaldatav) ja võimaliku oma hinnaklassi muutmistasu.