Praamiga Norrasse, et reis oleks veidi eriline!

Tere tulemast autopuhkuse maale!

 

Teate, et meile meeldib autoreis! Teate, meile meeldib autoreis! Ja kui Euroopa pakub tervenisti, Iirimaast läänes Lätini idaosas, uskumatuid ja looduslikult kauneid sõite läbi igat liiki maastike, on Norrat raske ületada soovide nimekirja kuuluvate auto- või mootorrattarännakute poolest…  ning teie jaoks on kõik kaardile kantud.

 

Norras on vähemalt 18 auhinnatud maalilist marsruuti, mis väärivad tähelepanu. Need on riigi kõige ilusamad teed, mis hõlmavad kokku 2136 km rannikuteid maakohtades, maa- ja meremaastikke, rabavaid panoraame ja hingematvaid vaateid. Selle käigus on norralased inimestega piisavalt arvestanud ja ehitanud arhitektuurirajatisi, mis maksimeerivad vaatamisvõimalusi – platvorme, mis trotsivad gravitatsiooni ja sildu, mis ületavad suurejoonelisi koski. Koskedest rääkides: eepilisel teekonnal on arvestatud meeldivate peatuskohtade olemasoluga ja me usume, et teile avaldavad muljet puhkealad, millest paljud on loodud mugavate disainilahendustega.

 

Kunstiinstallatsioonid moodustavad suurepärase osa Norra maanteereisi kogemusest, andes teile täielikult uue ja virgutava loomuliku kogemuse.

 

Meie ja samuti ajakirja National Geographic maaliline lemmikmarsruut („Üks 101st kõige maalilisemast sõiduteest maailmas“) on Kystriksveien. See 650 km pikkune mereäärne tee viib teid Helgelandi rannikule läbi huvitavate ümbersõitude nagu Rørviki rannamuuseum ja Norra geoloogiline riiklik monument, Leka punane saar. Sõitke lõunast põhja poole, alustades Steinkjeris Trøndelagis ja lõpetades Bodøs, just põhjapolaarjoonest põhja pool – kesköö päikese maal – ja Nordlandi „pealinna“ minilinnas, mille kultuurikeskus Kulturkvartalet Stormen väärib külastamist. Bodø on samuti 2024. aasta Euroopa kultuuripealinn – seega on igal ajal nüüd hea võimalus sinna minna!

 

Sellelt sõidult leiate ka Torghatteni, Norra kõige kuulsama maamärgi: mäe, mille keskel on auk! Või leidke UNESCO maailmapärandi Vega saarestikust 6500 saarekest, millest paljud on täis punaste hoonetega kalurikülasid.

 

Kui teil on Norrasse reisides soov näha virmalisi, peaks Tromsø olema teie põhisihtkoht. Loomulikult ei ole „tulukesed“ kunagi garanteeritud, aga kui jõuate ükskõik millal septembrist aprillini virmaliste tsooni, on teil alati võimalus neid näha. Samuti on Tromsøs kõige rohkem baare ja restorane inimese kohta Norras.

 

Seda on enam kui Oslos – kuigi me teame, et see pealinn osutab külalistele kirjeldamatut külalislahkust. See 21. sajandi moodne linn areneb edasi – nagu linna muutuvast siluetist näha – ja alati on midagi uut, mida uurida. See on linn, mis on looduslähedane ja lõõgastava atmosfääriga. Julgustame teid loodusega ühendust looma – mets ei ole kunagi kaugel – või saate köiel laskudes või suusatades oma pulsisagedust tõsta. Ja kui te ei ole kunagi pidanud Oslot gurmaanide sihtkohaks, mõelge uuesti. Linn püüab maitsete ja aroomide kvaliteedi poolest tippu kerkida ning uhiuus menüü, kus leidub kõike alates tänavatoidust kuni luksusliku õhtueineni, sisaldab palju avastusväärset.

 

Nagu Norras öeldakse – Skål/Proosit!

Tere tulemast autopuhkuse maale!

 

Teate, et meile meeldib autoreis! Teate, meile meeldib autoreis! Ja kui Euroopa pakub tervenisti, Iirimaast läänes Lätini idaosas, uskumatuid ja looduslikult kauneid sõite läbi igat liiki maastike, on Norrat raske ületada soovide nimekirja kuuluvate auto- või...

Loe rohkem Loe vähem

Valige oma marsruut Rootsi kaudu...

Nautige reisi Norrasse

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden

Stena Line’il on Göteborgis kaks terminali, millest üks on mõeldud Saksamaale Kieli ja teine Taani Frederikshavni suunduvatele reisijatele. Taani terminal asub ida pool Göta jõe ääres Masthuggetsi linnaosa lähedal. Terminal on E6-l hästi tähistatud ja sinna pääseb ka trammiga.

 

Palun pange tähele: kui väljumise ajal pole terminalihoone avatud või laevaks on Stena Vinga, on pardaleminek võimalik ainult sõidukiga. Sellistel väljumistel pole võimalik pardaleminek jalgsi reisijana. 

Trelleborgi sadam on Rootsi lõunapoolseim ja tuntud kui värav Skandinaavia ja Kesk-Euroopa vahel. Sadamasse pääseb Trelleborgi kesklinnast kergesti jalgsi, bussi, rongi või autoga.

Valitud sihtkohad

Valige oma marsruut Rootsi kaudu...

Nautige reisi Norrasse

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega