Tromsø

Jalutuskäik läbi arktilise imedemaa

 

Tromsø ei ole maailma äär, kuid see võib kindlasti nii tunduda. See asub polaarjoonel, Norra mandriosa vahetus läheduses ja on koht, kus sumisev seltsielu kohtub vapustava maastikuga. Et seda uskuda, peab seda nägema Tõesti, see on Norra, millest olete unistanud. 

 

Paljud reisisõbrad kogunevad Tromsøsse, et kogeda virmalisi ühes maailma parimas kohas, kus neid näha. Avastage virmalised ise või otsige virmalisi kohaliku giidiga. Kas eelistate päevavalgust? Suvekuudel on niinimetatud Arktika pealinn koduks ka teisele uskumatule nähtusele: keskööpäikesele, mis muudab piirkonnaga tutvumiseks hõlpsaks ka hilisel öötunnil.

 

Kergesti navigeeritav linn kumiseb positiivselt võlust ja energiast. Vaadake peatänavat Storgatat, mis on ääristatud poodide, baaride, restoranide ja ööklubidega. Võtke istet ühes Tromsø paljudest restoranidest ja nautige maitsvat ja ainulaadset toitu, mis on valmistatud värsketest Arktikast pärit toiduainetest, sealhulgas grillitud kala, põhjapõdra välisfilee või, kui tunnete end eriti julgena, siis kajakamune.

 

Tutvuge piirkonnaga, sõites köisraudteega 421 m kõrgusele Storsteinenile (Suurele kaljule), kust avaneb panoraamvaade Tromsøle ja ümbritsevatele saartele, mägedele ja fjordidele. Seejärel külastage linna paljusid vaatamisväärsusi. Põhja-Norra teaduskeskus on riigi suurim planetaarium ja pakub valgustavaid teadmisi virmalistest, ajaloost ja mütoloogiast. Kunstisõprade jaoks on kohustuslik kaasaegse kunsti Tromsø Kunstforening: see on Põhja-Norra vanim kunstiasutus.

 

Pereseikluste jaoks tutvuge Arktika elusloodusega ja vaadake Polaria akvaariumis arktilisi loomi. Seejärel laske oma hingel puhata Magic Ice'is, fantastilisel talveimedemaal, mis on ehitatud tonnidest ja tonnidest puhtast jääst. 

 

Kuna Tromsø asub Arktika metsiku looduse südames, on seal palju vapustavat loodust ja metsloomi, mida uurida. Broneerige vaalasafari, et näha küürvaala või mõõkvaala. Või kui soovite midagi tõeliselt ainulaadset, sõitma koerarakendiga või tehke husky-jalutuskäik, et avastada omas tempos Põhja-Norra loodust (ja võib-olla näha ka põhjapõtru).

 

Kas tahate suuremaid väljakutseid? Proovige ühte paljudest matkadest Tromsøs ja selle ümbruses. Ükskõik, kas see on peresõbralik või midagi väljakutsuvamat, saate valida sadade hulgast – populaarne valik on Sherpatrappa (Sherpa trepp), kus võrratud vaated ootavad neid, kes suudavad läbida 1200 sammu taeva poole. Või broneerige üks paljudest kogu piirkonnas pakutavatest seiklustest, mis sukelduvad teid täielikult Arktika vaimu sisse, alates fjordikruiisidest kuni mootorsaanisafariteni, saami kultuurireisideni, kalapüügiekspeditsioonideni ja isegi põdrarakendis saanisõiduni. 

 

Tromsø on natuke metsik, väga külalislahke ja erinev muudest kohtades mida te olete kunagi külastanud. Õhus on tõelist maagiat. Selle nägemine on kogemus, mida te kunagi ei unusta.

Jalutuskäik läbi arktilise imedemaa

 

Tromsø ei ole maailma äär, kuid see võib kindlasti nii tunduda. See asub polaarjoonel, Norra mandriosa vahetus läheduses ja on koht, kus sumisev seltsielu kohtub vapustava maastikuga. Et seda uskuda, peab seda nägema Tõesti, see...

Loe rohkem Loe vähem

Sõitke läbi Göteborgi ja Trelleborgi

Külastage Tromsø

Alates 80.11€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Scandic Ishavshotel

Majutuskoha pilt

Clarion Collection Hotel Aurora

Majutuskoha pilt

Comfort Hotel Xpress Tromso

Majutuskoha pilt

Clarion Hotel The Edge

Majutuskoha pilt

Thon Hotel Tromsø

Majutuskoha pilt

Thon Hotel Polar

Majutuskoha pilt

Quality Hotel Saga

Majutuskoha pilt

Radisson Blu Hotel, Tromso

Majutuskoha pilt

Clarion Collection Hotel With

Majutuskoha pilt

Scandic Grand Tromsø

Majutuskoha pilt

Ami Hotel

Majutuskoha pilt

Moxy Tromso

Majutuskoha pilt

Fjord Booking

Sõitke läbi Göteborgi ja Trelleborgi

Külastage Tromsø

Alates 80.11€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega