Leia ja broneeri

Juriidiline teave

Äritingimused ja Privaatsuseeskiri

Siin sätestatud tingimused on olulised ja nende eesmärk on kaitsta nii Teid kui meid. Palun lugege need hoolikalt läbi.


Privaatsuseeskiri

Stena Line austab Teie privaatsust. Privaatsuseeskirjas selgitatakse, kuidas me töötleme ja kasutame isikuandmeid, mida Te meie kodulehel esitate. Privaatsuseeskirja eesmärk on Teid kaitsta, teavitades Teid sellest, milliseid isikuandmeid kogutakse, mida me nende andmetega teeme ja kellega neid jagame ning milliseid meetmeid nende kogumiseks kasutame. Stena Line’i kodulehe kasutamiseks peate selle eeskirjaga nõustuma.


Äritingimused

Meie äritingimused kehtivad Teie broneeringutele. Usume, et meie äritingimused on õiglased ja selged. Palun lugege need hoolikalt läbi. Äritingimused sisaldavad teatud piiranguid ja välistusi seoses meie vastutusega surma, kehavigastuse, finants- ja varakahju eest, isegi kui selle põhjus on meie hooletus.


Küpsiste kasutamise eeskiri

Nagu teised veebilehed, kasutame ka meie küpsiseid, et salvestada Teie arvutisse ja hiljem sealt võtta väheses mahus andmeid Teie külastuste ajal. Neid andmeid kasutame selleks, et koduleht töötaks Teie eelduste kohaselt. Küpsised ei ole seotud Teie kui isikuga, vaid üksnes Teie kasutatava seadmega.


Stena Line kasutab küpsistega nõustumise mudelit, mida nimetatakse kaudseks nõusolekuks. See tähendab, et mõned küpsised seadistatakse juba kodulehe esimesel avamisel, kuid need saab igal ajal välja lülitada meie e privaatsuse mooduli või brauseri sätete abil. Pärast seda küpsiseid enam ei värskendata ja uusi küpsiseid ei seadistata. Kui jätkate kodulehe kasutamist, ilma et takistate selliste andmete salvestamist, nõustute küpsiste kasutamisega.