Kas teie laevad ja sadamad on ligipääsetavad liikumispuudega reisijatele?

Peaaegu kõik meie sadama & praamid on kohandatud nii, et need vastaksid puuetega / piiratud liikumisvõimega reisijate vajadustele.  Mõnel praamil ja mõnel liinil võivad olla piirangud ratastooliga ja liikumiseks abivahendeid kasutavate reisijate arvule. Loomulikult on meil alati hea meel pakkuda abi igaühele, kes vajab abi sadamates või laevadel. Kui teil on mõni puue, või piiratud liikumisvõime & ja vajate abi, teatage meile oma konkreetsetest vajadustest vähemalt 48 tundi enne reisi, helistades meile.  On võimalik, et peate reisima saatjaga, kui see on ohutuseks hädavajalik, kui te ei saa ise laevalt evakueeruda, kui vajate tõstmiseks abi, kui vajate isiklikku hooldusteenust või kui te ei saa aru ohutusjuhistest. Sellisel juhul pole vaja maksta saatja eest lisatasu.

 

Juhtkoertel ja abikoertel on õigus tasuta reisida ja neile on kõigil Stena Line’i marsruutidel ja laevadel täielik juurdepääs reisijate tekkidele.  Kõikidel juht- ja abikoertel peavad sadamas reisile registreerimiseks olema vajalikud dokumendid ning nad peavad reisi ajal alati kandma õigeid rakmeid ja jakke.

 

EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUS (EL) nr 1177/2010 24. novembrist 2010, mis käsitleb meritsi- ja siseveeteedel reisijate õigusi ning määruse (EÜ) nr 2006/2004 muudatus (mis on UK siseriiklikku seadusse kaasatud Euroopa Liidu 2018. aasta (kehtetuks tunnistamise) seaduse 3. paragrahviga))

Contact frequently asked question icon

Seotud küsimused