Praamiga Hollandisse ja seiklus algabki!

Hollandi seiklus

 

Hollandil, mis on kuulus kunsti, kanalite ja päevalillede poolest, on reisi jooksul palju pakkuda. Selles väikses riigis saate nautida kihavaid linnasid, mis on tulvil maitsvat toitu ja kultuuri, või astuda loodusesse ja avastada hingematvaid maastikke, mis kõik on vaid kahetunnise reisi kaugusel.

 

Holland on täis kunsti ja seal asuvad ühed suurimad kunstimuuseumid maailmas. Olenevalt teie kunstimaitsest, olgu see siis klassikaline või kaasaegne, leidub Hollandis imetlemisväärset küllaga. Vaadake mõnd Vincent van Goghi ikoonilist maali Van Goghi muuseumis ja õppige kunstniku kohta, kelle pärand on inspireerinud põlvkondi. Amsterdami Rijksmuseum on peamine rahvusmuuseum, kus on näha Hollandi kunsti ja ajalugu keskajast tänase päevani. Muude väljapanekute seas tutvuge ka Rembrandt van Rijni „Öise vahtkonnaga“ ja Johannes Vermeeri „ Piima kallava teenijatüdrukuga“. Tähtis nõuanne: ostke pilet veebist enne külastust, et te ei peaks järjekorras seisma ja saaksite selle aja kulutada kunsti imetlemisele!

 

Tutvuge Euroopa ühe kuulsaima kirjaniku maailmaga ja avastage Anne Franki muuseumit, kus tema inspireerivat lugu jutustatakse fotode, videote ja tollest ajast pärit originaalesemete abil.

 

Tehke muuseumikülastustesse paus ja võtke aega ostlemiseks, näiteks  AmsterdamiRotterdami või Arnhemi eredate tulede all, kus on rõivakauplusi kõigile maitsetele ja – mis kõige tähtsam – eelarvetele! Enamik Arnhemi poode on avatud kuu esimesel pühapäeval. Astuge läbi Modekwartierist (seda nimetatakse ka moepiirkonnaks) ja avastage moest ja aksessuaaridest tulvil kauplused.

 

Osalege muinasjutulisel seiklusel Eftelingi lõbustuspargis. See muinasjututeemaline park sobib igas vanuses külastajatele ja on oma „imede maailma“ külalisi vastu võtnud juba 1952. aastast alates. Aja jooksul on sellest saanud kaasaegne lõbustuspark.

 

Igas linnas pakutakse toidusõpradele fantastilisi restorane ja einestamiskogemusi koos hõrgutavate maitsetega. Haagis asuv Callas on Michelini tärniga restoran, mis pakub erakordset toitu. Kui soovite käigu pealt süüa, proovige müügiautomaadist kroketeid! Just nii, astuge mõnda Febosse, mis on kiirtoidurestoranide kett, ja nautige müügiautomaadist kuuma suupistet! Kindlasti peate proovima Oliebollenit, mis on sõna otseses mõttes „õlipallid“, frititud magusad pelmeenid, mis sisaldavad puuvilju ja on tuhksuhkruga kaetud. Imemaitsev!

 

Kui soovite võtta grammivõrra rahulikumalt, minge avastama mõnd hingematvalt kaunist Hollandi rahvusparki. Liivaluidetest koosnev Loonse en Drunense Duineni rahvuspark on suurim luiteala ja see on koduks mitmesugustele loomaliikidele ja taimedele, mis elavad ainulaadses keskkonnas. Suhelge Meinwegi rahvuspargi kohalike asukatega, kelle seas on enam kui 100 igas värvitoonis linnu-, sisaliku-, hirve- ja liblikaliiki. Need, kes otsivad tempokamat tegevust, võivad end proovile panna Terschellingis purjelauaga sõites või Frieslandis purjetades.

 

Lameda maastiku ja lühikeste vahemaadega Hollandit on parim avastada kahel rattal. Kogu riigis on saadaval jalgrattalaenutused.

 

 Rotterdami ja Dordrechti (Hollandi vanima linna) lähedal saate avastada Kinderdijki majesteetlikke tuuleveskeid ja oma silmaga näha, kuidas hollandlased on üle 1000 aasta vett kontrollinud. See on suurepärane vaatapilt!

 

Broneerige reis Hollandisse juba täna ja nähke oma silmaga ajalugu ja kultuuri ning nautige eklektilisi linna- ja maakogemusi, mida see riik pakub. 

Hollandi seiklus

 

Hollandil, mis on kuulus kunsti, kanalite ja päevalillede poolest, on reisi jooksul palju pakkuda. Selles väikses riigis saate nautida kihavaid linnasid, mis on tulvil maitsvat toitu ja kultuuri, või astuda loodusesse ja avastada hingematvaid maastikke, mis kõik on vaid kahetunnise reisi kaugusel.

 

Holland on täis kunsti ja seal asuvad ühed suurimad kunstimuuseumid maailmas. Olenevalt teie...

Loe rohkem Loe vähem

Valige oma marsruut...

Nautige reisi Hollandisse

Alates 72 € /Auto+1

Sadamate asukohad

Meie sadam Hoek van Hollandis asub Hollandi läänerannikul, lühikese sõidu kaugusel Rotterdamist (30 km), Haagist (20 km) ja Amsterdamist (85 km).

 

Külastage meie maksuvaba kauplust sadamas

Autoga reisijatele pakub kindlasti huvi see, et lisaks suurepärastele pakkumistele pardal leiate ka hulgipakkumisi meie maksuvabades sadamapoodides! Holyheadis, Fishguardis, Harwichis ja Hoek van Hollandis leiate hulgiostudele eripakkumisi, mis on saadaval ainult sadamapoodides.

Lihtsalt parkige oma auto, ostke teile kehtivate maksuvabade koguste ulatuses ning laadige auto täis! Meie maksuvabad sadamapoed on alati reisijatele avatud.

 

Maksuvabu koguseid vt siit või küsige lisateavet lähimalt töötajalt, kes on valmis teid hea meelega abistama. 

 

Mõnusaid oste!

Valitud sihtkohad

Valige oma marsruut...

Nautige reisi Hollandisse

Alates 72 € /Auto+1

Välju
Tagasi

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega