Maastricht

Maa-alused helid!

 

Ükskõik millises tempos te elu naudite ja kas eelistate avastusretki maa peal, maa all või veel, Maastrichtis leidub midagi kõigile.

 

Läbi Maastrichti vanalinna jalutades ja kirikute ning monumentide arhitektuuri imetledes saate kiirelt aimu, et see on üks Hollandi vanimaid linnu. 

 

Minge Maastrichti vanalinna ja vaadake Vrijthofi väljaku munakiviteid. Tehke puhkepaus ning nautige õhustikku ühes paljudest restoranidest, võttes kõrvale viilukese puuviljapirukat nimega Limburgse Vlaai. Sint Servaasbrugi peetakse Hollandi vanimaks sillaks ja see viib üle Maasi jõe. See 13. sajandist pärit ehitis on tõeline vaatamisväärsus ja linna külastades lausa kohustuslik peatuspaik.

 

11. sajandist pärit Onze-Lieve-Vrouw basiilika on tuntud Rooma katoliiklik basiilika. Selle peamine vaatamisväärsus on Püha Neitsi, Mere Tähe kuju.

 

Avastage Maastrichti laevaga ja veetke päev Maastricht Cruise'il. Võite kasutada ka pakettreisi võimalust ja ühendada kruiisi enda valitud tegevusega. Näiteks võiksite külastada pruulikoda või viinamäge. 

 

Kui olete agar ostleja, siis on teil hea meel rohkete kaupluste ja kaubamajade ning luksusbrände pakkuvate Maastrichti butiikpoodide üle. Olenemata päevast võite ringi vaadata ka ühel paljudest turgudest.

 

Leidke hea pakkumine kirbuturult, mis on avatud 10.00 kuni 16.00, ja veetke tunde antiikmööbli, vanade raamatute ja vinüülide keskel. Looge endale jõulutunne ning külastage 1. detsembrist kuni 31. detsembrini Maastrichti jõuluturgu, kus teid ootavad jõulumaiused. Minge Vrijthofi väljakule uisutama ja imetlege vaaterattalt kaunist tulede merd. 

 

Maastrichtis on avastamiseks palju muuseume ja kunstigaleriisid. Center Ceramique on ideaalne neile, kes tahavad Limburgi ja Maastrichti kohta rohkem teada ning seal näidatakse arheoloogilisi leide, Maastrichti savi- ja klaasesemeid. Kaks korda aastas korraldab Fotomuseum aan het Vrijof hiiglasliku näituse, kus näidatakse silmapaistvate fotograafide töid. 

 

Maastrichti peetakse Hollandi üheks parimaks toidulinnaks ja seal on imelised viinamarjaistandused, millest mõnede ajalugu ulatub Rooma aegadesse. Ajaloo kohta õppimiseks saate minna veini degusteerimisega ekskursioonile. Minge sammuke kaugemale ja peatuge Domeini Holsetti viinamarjaistanduses, et saada tõeline veinielamus Limburgi mägede taustal. 

 

Kui eelistate õlut, siis astuge läbi Brouwerij Espisist, mis on üks tegutsevatest õlletootjatest Maastrichtis. Registreeruge kahetunnisele ekskursioonile ja vaadake pruulimise tehnikat, õppige protsessi kohta ja proovige maitsvaid õllesid. 

 

Sobitage imeline vein imelise toiduga, kui Maastrichtis einestate. Olenemata sellest, kas teie eelarve on piiratud või otsite peent einestamise kogemust, olete restoranide ja toitude valikuga kindlasti rahul. Proovige zuurvleesi, mis on traditsiooniline veiselihahautis, mida serveeritakse friikartulite ja õunakastmega.  

 

Kuidas oleks ekskursiooniga Sint-Pietersbergi mäe alla, et avastada 80 km ulatuses koopaid? Giidiga ekskursioonil saate teada, milline oli elu pimedates tunnelites, kuhu inimesed sõja ajal peitusid, kui Maastricht oli piiramisrõngas. Ühel hetkel kasutati koopaid koguni Rembrandti ikoonilise maali „Öine vahtkond" turvalisuse tagamiseks II maailmasõja ajal. Avastage Maastrichti kasematte, mis on maa-aluste käikude võrgustik, mille abil üllatati vaenlast, kui linn oli rünnaku all. 

 

Reis Maastrichti on tegevustest pakatav seiklus, mis sisaldab maitsvat toitu, ikoonilist arhitektuuri ja maa-aluseid maailmasid, mis lausa ootavad avastamist. 

Maa-alused helid!

 

Ükskõik millises tempos te elu naudite ja kas eelistate avastusretki maa peal, maa all või veel, Maastrichtis leidub midagi kõigile.

 

Läbi Maastrichti vanalinna jalutades ja kirikute ning monumentide arhitektuuri imetledes saate kiirelt aimu, et see on...

Loe rohkem Loe vähem

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Hollandisse

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Hollandisse

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega