haag

Kuninglik seiklus ootab!

 

Haagis on palju enamat kui vaid poliitika. Kas teadsite, et see on ainus linn, kus on rand Põhjamere rannikul? Nautige vilgast linnaelu, et uudistada kunsti, kultuuri ja disainerbutiike, enne kui asute 20-minutilisele trammisõidule, et tunda Scheveningeni ranna mahedat meretuult.

 

Nagu Amsterdamgi, on Haag tulvil fantastilisi kunstigaleriisid ja muuseume. Mauritshuis võib olla küll väike muuseum, kuid siin on palju avastada, sh Johannes Vermeeri ikooniline „Tütarlaps pärlkõrvarõngaga”. „Escher in Het Paleis“ („Escher palees“) on püsinäitus kuningliku perekonna endises palees. See näitus on optilise illusionisti Maurits Cornelis Escheri töödest ja muuseumikogemuse raames saate ka ise luua optilise illusiooni! Kui külastate Kunstmuseum Den Haagi, võite hõlpsasti kaotada ajataju. Siit leiate maailma suurima Mondriani tööde kollektsiooni, seitse eri ajastust pärit tuba, Claude Monet’ ja Pablo Picasso kaasaegset kunsti ning palju muud.

 

Ostuvõimalusi Haagis jagub. Astuge läbi Dennewegist ja Frederitkitraatist ning sirvige tänava- ja kõrgmoodi pakkuvaid poode, enne kui naudite erakordset söögielamust ühes Haagi paljudest vaimustavatest restoranidest. Jalutage ringi Hofkwartieris ja leidke poodide ning meeldivate kulinaarsete kogemuste varamu.

 

Haagi reis poleks täielik, kui te ei külastaks Haagi Rahupaleed, mis on üks kõige pildistatumaid hooneid linnas. Rahvusvaheline Kohus ja Alaline Vahekohus on vaid kaks hoones asuvatest institutsioonidest. Saate broneerida giidiga ekskursiooni ning tutvuda selle ajaloo ja arhitektuuriga. Tähtis nõuanne – giidiga ekskursioonid on saadaval ainult teatud nädalavahetustel, nii et kontrollige seda enne reisi.

 

Üle 500 putkaga Haagi turg on Euroopa suurim vabaõhuturg, kust saate osta toitu, lilli, rõivaid ja arvutitooteid.

 

Nagu paljudes teistes Hollandi linnades, on ka Haagil oma kanalid. Triivige paadituuril või rentige paat ja liikuge omas tempos. Kui teil veab nii palju, et külastate linna augustis, siis ootab teid ees tõeline maiuspala: iga-aastane Jazz in de Gracht ehk festival Jazz kanalil. Muusikud esinevad veeäärsetel lavadel ja kanalis pontoonidel.

 

Üks parimaid asju Haagi juures on see, kui mugav on kogeda ühe päevaga nii linna- kui ka rannaelu. Reisige veidi linnast välja Scheveningeni randa ja nautige lõõgastavat jalutuskäiku rannal ja sadamakail või minge surfama või trossiga laskuma, et proovida midagi keerukamat. 

 

Avastage Madurodami külastades Hollandi maagia ühe tunniga. See on interaktiivne lõbustuspark, kus on vapustavad miniatuursed koopiad kuulsatest hoonetest, tuuleveskitest ja lilleõisi täis põldudest ning samuti atraktsioonid, millest osa saada. Veel üks avastamist väärt lõbustuspark on Drievliet, mis pakub kogu perele lõbusaid etendusi ja atraktsioone. Tähtis nõuanne – Drievlietil on ebakorrapärased avamisajad, seega kontrollige reisi planeerides kindlasti avamisaegu.

 

Muutke päev Haagis unustamatuks, külastades Haagi torni. See on linna üks kõrgemaid hooneid. Lubage endale üks naps Skybaris (see asub 40. korrusel) ja nautige linna panoraamvaateid.

 

Haagis käib kogu aasta jooksul vilgas elu koos turgude ja festivalidega, seega uurige, mis toimub teie reisi ajal, et te millestki ilma ei jääks!

 

See on linn, mis on rikas kultuuri, ajaloo ja hingematvate kogemuste poolest. Broneerige reis Haagi ja nautige silmapaistvat kunsti, arhitektuuri ja kõikjal laiuvaid maastikke ning koguge mälestusi, mis kestavad kogu elu! 

Kuninglik seiklus ootab!

 

Haagis on palju enamat kui vaid poliitika. Kas teadsite, et see on ainus linn, kus on rand Põhjamere rannikul? Nautige vilgast linnaelu, et uudistada kunsti, kultuuri ja disainerbutiike, enne kui asute 20-minutilisele trammisõidule, et tunda Scheveningeni...

Loe rohkem Loe vähem

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Hollandisse

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Mercure City Den Haag Central Hotel

Majutuskoha pilt

Novotel Den Haag City Centre

Majutuskoha pilt

Hotel Des Indes

Majutuskoha pilt

Best Western Plus Plaza Den Haag City Center

Majutuskoha pilt

Park Centraal Den Haag, part of Sircle Collection

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Hollandisse

Alates 114.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega