Nähke ja tehke rohkem praamireisil Iirimaale!

Koht, kus teid ootab soe tervitus...

 

Avastage Iirimaale reisides üks Euroopa hinnatum juveel, mida nimetatakse "Smaragdsaareks (Emerald Isle)". See on riik, mis on täis ajalugu ja legende. Iirimaal leidub igaühele midagi, olenemata sellest, millises tempos elu soovite nautida. Avastage elavaid kosmopoliitseid linnu Dublinit ja Galwayd ning tutvuge mõne kirjanduse ja muusika mõjukaima tegelaskujuga, nautides samal ajal kuulsat sooja Iiri külalislahkust.

 

Iirimaa pealinn Dublin on tegevuste ja kultuuri meka. Uudistage kuulsat Temple Bari piirkonda, mis on üks linna populaarsemaid turismisihtkohti. See piirkond on täis omapäraseid poode, kohvikuid ja traditsioonilisi baare, olles kindlasti kohustuslik kõigile külastajatele.

 

Hellitage end pindi „musta värgiga“ ja nautige ringkäiku maailmakuulsas Guinness Storehouse’is. Tutvuge Guinnessi ajalooga, enne kui naudite pinti baaris Gravity, kust avaneb 360° vaade linnale. Kuuldavasti maitseb Guinness Iirimaa pinnal veelgi paremini ja kuidas oleks, kui vürtsitaksite asju veelgi enam ja naudiksite pinti, millele on teie enda selfi prinditud? Vot see on mälestus!

 

Kirjandusesõbrad võivad külastada Dublini Trinity College’it ja vaadata kuulsat Kellsi raamatu näitust. Kellsi raamat on 9. sajandist pärit käsikiri, mis sisaldab Jeesus Kristuse elu nelja evangeeliumi, olles Iirimaa suurim kultuuriväärtus ja maailma kuulsaim keskaegne käsikiri. Näitus sisaldab ka juurdepääsu Long Roomi, mis on üks maailma ilusamaid raamatukogusid. Seal hoitakse 200 000 Trinity College’i vanimat raamatut!

 

Jätke Dublini sagin selja taha, reisige edasi ja avastage Iirimaa rohelisi põlde, mis laiuvad üle kilomeetrite. Looge unustamatuid mälestusi Clare'i maakonnas ja nautige hingematvaid vaateid Moheri kaljudele, värskendavat meretuult Wild Atlantic Wayl ning vaateid Arani saartele. 

 

Pange pähe oma kroon, sest üks asi, millest Iirimaal puudust pole, on lossid. Imetlege Limericki King Johni lossi ja Kilkenny lossi majesteetlikke vaatamisväärsusi, proovige kätt pistrikupüügis Ashfordi lossis ja lennutage kulli nagu proff! Külastage Blarney lossi ja suudlege Blarney kivi, mis annab teile sõnaosavust – see võib olla kasulik!

 

Reisige Belfasti Põhja-Iirimaal ja õppige tundma maailma kõige kuulsama laeva ajalugu, kui külastate Titanic Belfasti, või hüpake linnaekskursiooniks musta taksosse, enne kui naudite maitsvat einet ühes linna paljudest restoranidest.  Kuidas oleks, kui istuksite autosse ja teeksite unustamatu reisi mööda Causeway rannikut, vaadates, kui mitu „Troonide mängu“ asukohta te tuvastada suudate? Või kui tunnete end tõeliselt julgena, miks mitte seigelda üle Carrick-A-Rede’i köissilla, mis laiub 30 meetrit allpool asuvate kaljude kohal. See ei ole kindlasti mitte nõrganärvilistele! 

 

Iirimaa ei pakata ainult kultuurist, ajaloost ja kaunitest vaatamisväärsustest, vaid seal on ka palju võimalusi sööginautimiseks. Ükskõik, millised on teie maitse-eelistused, on seal palju restorane ja kohvikuid, mis pakuvad maitseelamust.

 

Ja šoppamine! Alates kiirmoekettidest peatänaval kuni sõltumatute butiikideni on siin palju kalliskive, mida avastada, hoides kokku oma kulutamiseks mõeldud raha ja kasutades ära suurepäraseid pakkumisi Kildare Village’is, mis on tulvil fantastiliste hindadega disainerbrände. 

 

Ideaalne riik külastamiseks igal aastaajal. Külastage Iirimaad unustamatu puhkuse veetmiseks, mis on täis mälestusi ja palju uusi kohti, mida avastada.

Koht, kus teid ootab soe tervitus...

 

Avastage Iirimaale reisides üks Euroopa hinnatum juveel, mida nimetatakse "Smaragdsaareks (Emerald Isle)". See on riik, mis on täis ajalugu ja legende. Iirimaal leidub igaühele midagi, olenemata sellest, millises tempos elu soovite nautida. Avastage...

Loe rohkem Loe vähem

Valida saab 5 marsruudi vahel

Nautige reisi Iirimaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfasti sadam (VT4) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee 1. ristmiku juures, võimaldades hõlpsat juurdepääsu Belfasti kesklinna ja ülejäänud Iirimaale.

Belfasti sadam (VT2) asub mugavalt kiirteevõrgu lähedal M2 kiirtee (Fortwilliami ringtee) 1. ristmiku juures, kust on lihtne sõita kõikjale Iirimaale.

Dublini sadam on Stena Line’i Superferry laevade jaoks ehitatud sihtotstarbeline rajatis. Stena Line’i Dublini parvlaevaterminal asub Dublini kesklinnast 6 km idas. Kõigil sadamasse viivatel põhimaanteedel on suured sildid selgete juhistega.

Rosslare Europort asub N25 lõpus Rosslare’i sadamas ja on selgelt tähistatud kõigil sadamasse viivatel liiklusmärkidel. Sadam asub 20 minuti kaugusel Wexfordist, 1 tunni ja 20 minuti kaugusel Waterfordist, 1 tunni ja 45 minuti kaugusel Kilkennyst, 2 tunni ja 15 minuti kaugusel Dublinist ning 3 tunni kaugusel Corkist.

 

Rosslare on väike küla, kus on supermarket, pank, hotellid, külalistemajad, pubid ja restoranid.

Valitud sihtkohad

Valida saab 5 marsruudi vahel

Nautige reisi Iirimaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega