Belfast

Belfast kutsub!

 

Veel üks meie kodulinnadest, meile meeldib Belfast, väga meeldib! Viimastel aastatel on linn muutunud tööstuslikust jõujaamast kaasaegseks Euroopa linnaks. Belfasti reisides näete, et see linn võlub oma ainulaadse aktsendi ja täiesti uuel tasemel sõbraliku naeratusega. Soojemat või elavamat vastuvõttu ei leia te kusagilt. Veame kihla!

 

Teie taksojuhil, ettekandjal, baarmenil või kõrvallaua seltskonnal on kõigil teile midagi rääkida. Nad jagavad teile rõõmuga siseinfot, nii et küsige julgelt! Mõne nendest tegelastest leiate St George’sist, kus nädalavahetustel on turgudel saadaval värskeimad kohalikud tooted: kala rannikult, kartul Comberist ja kuum tänavatoit kogu piirkonnast ning mujaltki. Te lihtsalt peate proovima Ulsteri einet!

 

St. George's on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel raekojast ja Donegall Place'i peamisest ostupiirkonnast. Suunduge siit veidi kirde suunas ja jõuate Cathedrali kvartalisse, mis on täis suurepäraseid baare ja söögikohti – see on koht, kus linn ärkab öösel ellu. Munakivisillutisega tänavatel ja omapärastel radadel leiate kõrgetasemelisi restorane ja tavalisi söögikohti, ajaloolisi pubisid ja uhiuusi baare ning uskumatut tänavakunsti, mis lasevad nautida selliseid kohti nagu The MAC täie raha eest.

 

Kui olete jalgsi, ületage jõgi Big Fishi juurest (seda pole raske leida!), et jõuda tõeliselt erilisse Belfasti piirkonda: Titanicu kvartal ja Maritime Mile on kohad, kus on rõõm jalutada, ja need juhatavaid teid otse ikoonilise Titanic Belfasti juurde, mis on üks maailma populaarsemaid turismimagneteid. See on koht, kus Titanicut saaatuslike aastate eest projekteeriti, ehitati ja kus see vette lasti. See alumiiniumkattega arhitektuuriline ime on pilt, mida imetleda juba enne, kui naudite selle muuseumi üheksat huvitavat ja interaktiivset galeriid.

 

Ulsteri muuseum ja botaanikaaed jäävad perepäevade kindlaks lemmikuks ja mõlemad leiate Queeni kvartalist, mis on nimetatud kuulsa ülikooli järgi. Siia tulevad üliõpilased kogu maailmast, muutes selle linnaosa rahvusvaheliseks keskuseks, kus on eklektiline segu kauplustest ja söögikohtadest.

 

Belfasti saab suuresti nautida jalutades ning hop-on, hop-off bussiekskursioonidel. Need pakuvad suurepärast viisi selle väikese, kuid võimsa linna rikkaliku ajaloo uurimiseks. Belfast asub mägede vahel ja varjus. Sealt saate uurida kogu linna, alustades Sampsonist ja Goliath Cranesist ning Belfast Lough’st ning lõpetades Mournesi, Carlingfordi ja kogu Mani saarega. 

 

Loomulikult on Belfast ja Põhja-Iirimaa tänapäeval kogu maailmas tuntud kui „Troonide kodu“. Kui teate, siis teate – ja tahate sinna minna! Üks populaarsemaid fantaasiaseriaale, mis eales tehtud, „Troonide mäng“ filmiti 25 kohas üle Põhja-Iirimaa, millest igaüks valiti välja oma enneolematu karmuse, ajaloolise arhitektuuri ja hingematva maastiku tõttu. Kõik need paigad, alates maapiirkondadest kuni metsade ja rannikuni, on Belfastist käeulatuses.   

Belfast kutsub!

 

Veel üks meie kodulinnadest, meile meeldib Belfast, väga meeldib! Viimastel aastatel on linn muutunud tööstuslikust jõujaamast kaasaegseks Euroopa linnaks. Belfasti reisides näete, et see linn võlub oma ainulaadse aktsendi ja täiesti uuel tasemel sõbraliku naeratusega. Soojemat või...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Iirimaale

Alates 165.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Leonardo Hotel Belfast

Majutuskoha pilt

Travelodge Belfast Central

Majutuskoha pilt

Hampton by Hilton Belfast City Centre

Majutuskoha pilt

The Malone

Majutuskoha pilt

Hilton Belfast hotel

Majutuskoha pilt

ibis Belfast City Centre

Majutuskoha pilt

Malmaison Belfast

Majutuskoha pilt

Gregory by the Warren Collection

Majutuskoha pilt

Holiday Inn Belfast City Centre, an IHG Hotel

Majutuskoha pilt

The Harrison

Majutuskoha pilt

Regency House

Majutuskoha pilt

room2 Belfast Hometel

Majutuskoha pilt

2-bed Apartment in Belfast Near City Centre

Majutuskoha pilt

Stunning 2-bed Apartment in Belfast,close to City

Majutuskoha pilt

Europa Hotel

Majutuskoha pilt

Grand Central Hotel

Majutuskoha pilt

Cordia Serviced Apartments

Majutuskoha pilt

Dream Apartments Obel Tower

Majutuskoha pilt

Modern Home in Belfast, Office, Parking, Wifi

Majutuskoha pilt

Cosy 2-bed House Close to Belfast City Centre

Valige marsruut ...

Nautige reisi Iirimaale

Alates 165.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega