Belfast

Belfast kutsub!

 

Veel üks meie kodulinnadest, meile meeldib Belfast, küll alles meeldib! Viimastel aastatel on linn muutunud tööstuslikust jõujaamast kaasaegseks Euroopa linnaks. Belfasti reisides näete, et see linn võlub oma ainulaadse aktsendi ja täiesti uuel tasemel sõbraliku naeratusega. Soojemat või elavamat vastuvõttu ei leia te kusagilt. Veame kihla!

 

Teie taksojuhil, ettekandjal, baarmenil või kõrvallaua seltskonnal on kõigil teile midagi rääkida. Nad jagavad teile rõõmuga siseinfot, nii et küsige julgelt! Mõne nendest tegelastest leiate St George’sist, kus nädalavahetustel on turgudel saadaval värskeimad kohalikud tooted: kala rannikult, kartul Comberist ja kuum tänavatoit kogu piirkonnast ning mujaltki. Te lihtsalt peate proovima Ulsteri einet!

 

St. George's on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel raekojast ja Donegall Place'i peamisest ostupiirkonnast. Suunduge siit veidi kirde suunas ja jõuate Cathedrali kvartalisse, mis on täis suurepäraseid baare ja söögikohti – see on koht, kus linn ärkab öösel ellu. Munakivisillutisega tänavatel ja omapärastel radadel leiate kõrgetasemelisi restorane ja tavalisi söögikohti, ajaloolisi pubisid ja uhiuusi baare ning uskumatut tänavakunsti, mis lasevad selliseid kohti nagu The MAC nautida täie raha eest.

 

Kui olete jalgsi, ületage jõgi Big Fishi juurest (seda pole raske leida!), et jõuda tõeliselt erilisse Belfasti piirkonda: Titanicu kvartal ja Maritime Mile on kohad, kus on rõõm jalutada, ja need juhatavaid teid otse ikoonilise Titanic Belfasti juurde, mis on üks maailma populaarsemaid turismimagneteid. See on koht, kus Titanic saatuslike aastate eest projekteeriti, ehitati ja vette lasti. See alumiiniumkattega arhitektuuriline ime on pilt, mida imetleda juba enne, kui naudite selle muuseumi üheksat huvitavat ja interaktiivset galeriid.

 

Ulsteri muuseum ja botaanikaaed jäävad perekülastuste kindlaks lemmikuks ja mõlemad leiate Queeni kvartalist, mis on nimetatud kuulsa ülikooli järgi. Siia tulevad üliõpilased kogu maailmast, muutes selle linnaosa rahvusvaheliseks keskuseks, kus on eklektiline segu kauplustest ja söögikohtadest.

 

Belfasti saab suuresti nautida jalutades ning pealt lahtiste bussidega sõites. Need on suurepärane viis selle väikese, kuid võimsa linna rikkaliku ajaloo uurimiseks. Belfast asub mägede vahel varjus. Neilt saate uurida kogu linna, alustades Sampsonist ja Goliath Cranesist ning Belfast Lough’st ning lõpetades Mournesi, Carlingfordi ja Mani saarega. 

 

Loomulikult on Belfast ja Põhja-Iirimaa tänapäeval kogu maailmas tuntud kui „Troonidekodu“. Kui teate, siis teate – ja tahate sinna minna! Üks populaarsemaid fantaasiaseriaale, mis eales tehtud, „Troonide mäng“ filmiti 25 kohas üle Põhja-Iirimaa, millest igaüks valiti välja oma enneolematu karmuse, ajaloolise arhitektuuri ja hingematva maastiku tõttu. Kõik need paigad, alates maapiirkondadest kuni metsade ja rannikuni, on Belfastist käeulatuses.   

Belfast kutsub!

 

Veel üks meie kodulinnadest, meile meeldib Belfast, küll alles meeldib! Viimastel aastatel on linn muutunud tööstuslikust jõujaamast kaasaegseks Euroopa linnaks. Belfasti reisides näete, et see linn võlub oma ainulaadse aktsendi ja täiesti uuel tasemel sõbraliku naeratusega. Soojemat või elavamat vastuvõttu ei leia te kusagilt. Veame kihla!

 

Teie taksojuhil, ettekandjal, baarmenil või kõrvallaua seltskonnal on kõigil teile midagi rääkida. Nad jagavad teile rõõmuga siseinfot, nii et küsige julgelt! Mõne nendest tegelastest leiate St George’sist, kus nädalavahetustel on turgudel saadaval värskeimad kohalikud tooted: kala rannikult, kartul Comberist ja kuum tänavatoit kogu piirkonnast ning mujaltki. Te lihtsalt peate proovima...

Loe rohkem Loe vähem
Välju
Tagasi

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega