Jūrmala

Jūrmalas on elu lill!

 

Riia (pealinna) lähedal asuv Jūrmala on Läti ainus kuurortlinn – linna nimi tähendab tõlkes „mereranda“. Linn on tuntud ravimuda, mineraalvee, metsade ja 25 km pikkuse rannajoone poolest. Pärast väsitavat rannapäeva külastage linna, et toitu ja jooke nautida...

 

Jūrmala on kohustuslik sihtpaik teadjamatele turistidele ning 18. sajandist saadik spaakuurort, kus saate kogeda maa-, linna- ja rannikuelu parimaid külgi. Linna iseloomustavad kilomeetrite pikkused valged liivarannad ja rohelised lopsakad metsad, mille looduslik värskus teeb teie hingele head. Lisage veel Läänemere tuulte värske ning tervislik õhk ja teil on olemas kõik vajalik üheks lõõgastavaks puhkuseks. 

 

Seitse Jūrmala ujumisala vastavad EL-i sinise lipu standarditele ning on ümbritsetud kase- ja männipuude segametsadest. Kevadel ja sügisel kammivad aaretejahtijad randa läbi, et otsida liivale uhutud merevaiku.

 

Nagu arvata võib, siis Jūrmalas on suur valik spaasid ja spaahotelle, millest mitmed tervitavad meelsasti ka lastega peresid. Jūrmala südameks on tänav nimega Jomas iela. See jalakäijate tänav on täis kauneid puumajasid ja juugendstiilis hooneid, kus asuvad kohvikud, restoranid ja poed. See on ideaalne koht, kus jalga puhata, jälgida maailma pöörlemist, mekkides samal ajal kohalikku toitu ja õlut.

 

Jūrmalas on üle 400 ajaloolise puidust arhitektuurinäidise. Üks kõige kauneimaid nendest asub Jūras ielal, mis on turistide seas populaarne jalutuspaik. Vähem tuntud, kuid sama huvitav koht on Vabaõhumuuseum, kus saate minna ajas tagasi traditsioonilisse kalurikülla, proovida köievalmistamist ning vaadata 19. ja 20. sajandi kaluripaate. Edasi võite suunduda Ragakāpa loodusparki ja jalutada tuule vormitud düünis ning nautida maastikku vaateplatvormidelt ja loodusrajalt.

 

Kummalisel kombel on Jūrmalal oma parkmets: Dzintari on looduskaitseala, kus on kolm erinevat mänguväljakut, vaateplatvorm, jalg- ja rulluisurajad, rulapark ja tänavakorvpalli väljak. Talvel saab siin isegi murdmaasuusatamist proovida.  

 

Kui eelistate vett, on teil hea meel selle üle, et Jūrmalas asub üks Põhja-Euroopa suurimaid veeparke. Livu veepark pakub midagi igaühele: väikestele lastele, kellel meeldib sulistada, elamusteotsijatele, peavad lugu atraktsioonidest, mille nimi on näiteks „Kamikaze“, ja täiskasvanutele, kes oskavad hinnata lõõgastavat vesiravi!

 

Suvel saab rongiga Jūrmalast Riiga sõita iga 30 minuti tagant. Reisiks kulub 30 minutit.

Jūrmalas on elu lill!

 

Riia (pealinna) lähedal asuv Jūrmala on Läti ainus kuurortlinn – linna nimi tähendab tõlkes „mereranda“. Linn on tuntud ravimuda, mineraalvee, metsade ja 25 km pikkuse rannajoone poolest. Pärast väsitavat rannapäeva külastage linna, et toitu ja...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Lätti

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Majutuskoha pilt

SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences

Majutuskoha pilt

Hotel Jurmala Spa & Conference Center

Valige marsruut ...

Nautige reisi Lätti

Alates 69 € üks sõit, auto, juht ja iste

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega