Praamiga Prantsusmaale ja puhkus algabki!

Aller France!

 

Reis Prantsusmaale on kordumatu seiklus. Teid ootavad rikkalik kultuur ning jalutuskäigud mööda munakivisillutisega tänavaid, mis on täis eklektilisi poode ja kohvikuid. Kunstielamuste austajad saavad imetleda Louvre'i väljapanekuid ning unustada ei maksa ka Prantsusmaa viinamarjaistandusi ja randu, mis kõik pakuvad elamusi kogu eluks. 

 

Millise kiirusega meeldib teile elu nautida? Kiire elutempo austajad võivad rahule jääda, sest Prantsusmaa on täis põnevaid matkaradasid ja jalgrattateid ning miks mitte seada siht pisut kõrgemale või madalamale, matkagtes Juura mägedesse või sügaval maa all asuvatesse koobastesse? Võtke aega, et imetleda loodust ja kohtuda silmast silma haruldaste taimede ja loomadega nagu ilves, majesteetlik kaljukotkas ja metskits. 

 

Veinisõpru ootavad omapärased Prantsusmaa viinamarjaistandused. Sõitke läbi Dentelles de Montmirail'i viinamarjaistanduste hobuse seljas, sõitke jalgrattaga läbi Bordeaux' või imetlege Burgundia viinamarjavälju näiteks kuumaõhupallist!

 

Kui otsite pigem linnapuhkust, siis olete õiges kohas! Nautige Pariisis disainerite butiike ja erinäitusi ning imelisi vaateid kogu linnale ikoonilise Eiffeli torni tipust. Sõitke läbi Lyoni kahekorruselises ekskursioonibussis ja peatuge Musée des Confluences'i juures, et tutvuda teaduse ja inimkonna ajalooga. Jalutage läbi Bordeaux' kesklinna või pidutsege Pigalle'is kuni päikesetõusuni. Prantsusmaa on tuntud ostuparadiisina ja siin asuvad mõned Euroopa parimad jaemüügipunktid, nii et jätke autosse kindlasti ruumi põneva kauba jaoks. 

 

Kui nälg kipub näpistama, siis leiate leevendust Prantsuse köögist. Prantsusmaa on täis Michelini tärniga pärjatud restorane, gurmeebistroosid ja turge, kus müüakse krõbedaid Prantsuse saiu, luksuslikke juustukondiitritooteid ja parimaid veine.

 

Glamuurses ja elegantses Prantsuse Rivieras saate nautida rikaste ja kuulsate seltskonda. Jalutage mööda Saint Tropez'i, vaadake Cannes'is kuulsaid nägusid suurelt ekraanilt või jalutage päikeseloojangul Nizza Promenade des Anglais'i ääres.

 

Prantsusmaa on täis maitsvat toitu, omapäraseid kohvikuid ja peenet kunsti. Siin on rohkelt tegevust igas vanuses külastajatele – igal juhul väärib Prantsusmaa teie reisisihtkohtade nimekirjas kõrget kohta! 

Aller France!

 

Reis Prantsusmaale on kordumatu seiklus. Teid ootavad rikkalik kultuur ning jalutuskäigud mööda munakivisillutisega tänavaid, mis on täis eklektilisi poode ja kohvikuid. Kunstielamuste austajad saavad imetleda Louvre'i väljapanekuid ning unustada ei maksa ka Prantsusmaa viinamarjaistandusi ja randu, mis...

Loe rohkem Loe vähem

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from France

Cherbourg-Octeville on kaunis merelinn, mis asub Põhja-Prantsusmaa südames. Seal on fantastiline restoranide ja baaride valik ning uskumatu jahisadam.

 

Sadam asub ka Prantsusmaa parimate vaatamisväärsuste ja suuremate linnade vahetus läheduses. Cherbourg asub vaid 1 tunni kaugusel Bayeux’ linnast (Bayeux’ vaipade päritolukoht) mööda maanteed N13. 1 tunni ja 30 minutiga saate sõita Caeni linna ja 2-tunnine sõit viib teid uskumatule Mont Saint-Micheli saarele. Pariis on 4-tunnise autosõidu kaugusel ja mööda A13 hõlpsasti ligipääsetav.

Valitud sihtkohad

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega