Provence

Lihtsate rõõmude piirkond

 

Võtke aega maha ja nautige vaadet Provence'i reisil. Lõõgastuge ja hingake sisse värskete lavendliväljade lõhna, maitske hõrgutavat toitu ja avastage kõike oma tempos.

 

Provence’is on lauged künkad, voolavad jõed ja kaunid lavendliväljad ning palju looduslikke vaatamisväärsusi. Peatuge Gorges du Loupis, et näha looduslikke 4 km sügavusi kuristikke ja langevaid koskesid. Matkake jõe ääres ja jahutage end seejärel väikese suplusega. Külastage lõunasöögiks lähedal asuvat Gourdoni linna. Gorges de la Méouge on suur kanjon, mis sobib suurepäraselt matkamiseks ja ujumiseks. Avastage kanjonit ühel paljudest matkaradadest. Populaarseks supluskohaks on kolme kaarega Rooma sild. Meeldejääva kogemuse saamiseks külastage UNESCO Géoparc de Haute-Provence'i, mis asub Alpide ja Provence'i vahel. Selles pargis on lihtne veeta terve päev, sest enne muuseumis kaasaegsete kunstiteoste vaatamist saate ülevaate selle geoloogilisest ja looduslikust pärandist. 

 

Provence'il on palju pakkuda nendele, kes armastavad seiklusi ja vabaõhutegevusi. Avastage piirkonda jalgrattaga ja sõitke üles legendaarsest Mont Ventoux' mäest või pange ennast proovile Tour de France’i teele jääval hiiglaslikul mäel, mida kutsutakse „Provence'i hiiglaseks“. Provence'is on palju kõrge kvaliteediga paekivisid, mis tähendab, et piirkonnas on suurepärased rajad uutele ja kogenenumatele ronijatele. 

 

Üks asi, mille poolest Provence on hästi tuntud, on sealsed lavendliväljad. Parim aeg selle suurepärase lilla vaate imetlemiseks on juulis, kui lavendel õitseb. Igal aastal juuli kolmandal pühapäeval toimub Valensoles Lavendlifestivali. 

 

Provence'is on suur hulk imemaitsva köögiga restorane ja kohvikuid ning hoolimata sellest, kas soovite peent einet Michelini tärniga restoranis või kiiret kõhutäit, leidub midagi kõikidele näljastele, et pärast elamustest pakatavat päeva nälga kustutada. Veinisõbrad, rõõmustage! Provence'is on rohkelt viinamarjaistandusi, kuhu saab minna degusteerimisele või ekskursioonile. Olgu teie lemmikuks karge valge vein, täidlase maitsega punane vein või vallatu rosé– saate valiku teha paljude viinamarjaistanduste seast. Täitke aga klaasid! 

 

Ükskõik, kas soovite tempot langetada või täiskäigul edasi liikuda, Provence’is leidub piisavalt seiklusi, vaateid ja kogemusi kõigi reisijate õnnetunde ergutamiseks.

Lihtsate rõõmude piirkond

 

Võtke aega maha ja nautige vaadet Provence'i reisil. Lõõgastuge ja hingake sisse värskete lavendliväljade lõhna, maitske hõrgutavat toitu ja avastage kõike oma tempos.

 

Provence’is on lauged künkad, voolavad jõed ja kaunid lavendliväljad ning palju...

Loe rohkem Loe vähem

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega