Bretagne

Ükskõik, kas teile meeldib avastada uusi kohti, nautida head toitu või lihtsalt puhata, broneerige autoreis Bretagne'i ja lõõgastuge!

 

Bretagne, mis kannab inglise keeles hellitavat nime Little Britain ehk väike Britannia, asub Lääne-Prantsusmaal ja on ideaalne sihtkoht igal aastaajal. Bretagne'i rannik, mille ühel pool on La Manche'i väin ja teisel pool Atlandi ookean, on Prantsusmaa pikim ja sobib suurepäraselt nii jalutuskäikudeks, paadiretkedeks kui ka niisama aerutamiseks.  

 

Bretagne'i rannikul asub maailma suurim tuletornide kogum ja need mere valvurid on ka külastajatele avatud. Plouguerneau's asuva Île Vierge'i tuletorni tippu jõudmiseks tuleb teha täpselt 365 sammu, aga pingutus on seda väärt, sest tegemist on maailma kõrgeima tahutud kividest tuletorniga. 

 

Võtke aega loomade vaatlemiseks, sest Bretagne'i rannik on täis mereimetajaid ja -linde. Otsige lainetest pilguga afaliine või vaadake, kuidas hallhülged puhkavad nn banaanipoosis, pea ja saba üles tõstetud, või peatuge hetkeks, et imetleda armsaid lunne, keda nimetatakse erksavärvilise noka tõttu ka merepapagoideks. 

 

Pühkige jalad liivast puhtaks ja otsige välja matkasaapad, sest Bretagne on täis erinevaid matkaradu. Kui teile meeldib rännata läbi metsade, siis peaksite tingimata külastama lummavat Broceiliande'i metsa või sõitma kaugemale Maggiore järve piirkonda, et avastada piirkonna kauneimaid loodusparke.

 

Astuge ajas tagasi ja tutvuge Bretagne'i põneva kultuuri ja ajaloopärandiga. Ekselge ringi sajandeid vanadel linnatänavatel, pange end proovile keskaegses linnuses korraldatavas põgenemismängus või tantsige hommikuni bretooni torupillide saatel. Bretagne on tulvil legende ja traditsioone, mis ootavad avastamist!

 

Toidusõbrad rõõmustavad, sest Bretagne'i ulatuslik maitsete valik maalt ja merelt paneb suu vett jooksma. Maitske ookeanist püütud värskeid kammkarpe või hellitage end soolakaramelliga kaetud krepiga. Ja pärast kõigi nende imemaitsvate roogade proovimist on just paras aeg võtta ette väike jalutuskäik, et ümbruskonda avastada!

 

Olenemata teie elutempost leiate Bretagne'ist kõik, mida puhkuseks vaja: hingematvalt kaunid rannikud, avastamist ootav loodus ja võrratud road, mida nautida. Bretagne'i reisides saate argipäeva selja taha jätta.

Ükskõik, kas teile meeldib avastada uusi kohti, nautida head toitu või lihtsalt puhata, broneerige autoreis Bretagne'i ja lõõgastuge!

 

Bretagne, mis kannab inglise keeles hellitavat nime Little Britain ehk väike Britannia, asub Lääne-Prantsusmaal ja on ideaalne sihtkoht igal aastaajal...

Loe rohkem Loe vähem

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Sõitke otse Rosslare'ist Cherbourgi

Nautige reisi Prantsusmaale

Alates 259 € üks sõit, auto, juht ja iste

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega