Varssavi

Avastage Varssavi enne, kui see saab kuulsaks!

 

Ärge saage meist valesti aru, Varssavi on populaarne sihtkoht, aga kuna Kraków on saanud viimastel aastatel rohkem turistide tähelepanu, püsib Varssavi endiselt tagaplaanil. Seega kui otsite midagi teistsugust, ärge minge massiga kaasa, vaid järgige südant, mis viib teid Poola haritud ja kosmopoliitsesse pealinna.

 

Varssavi on Poola suurim linn. See ääretu metropol asub riigi pikima, Wisla jõe kaldal. Kuid see pole ainuke suur asi Varssavi juures.

 

Teid hämmastavad ja üllatavad linna rannad! Iseäranis seetõttu, et Varssavi on 260 km kaugusel merest. Mitte ühestki Euroopa pealinnast ei leia te taolist jõge ning nii National Geographic kui ka The Guardian on nimetanud Varssavi randasid kõige kaunimateks linnakeskkondadeks maailmas. Wisla puiesteedel on vaateplatvormid, toidupaviljonid ja jõesillad ning jõe parempoolsel kaldal Natura 2000 ala – pesitsevate linnuliikide kaitseala.

 

Vasakpoolselt kaldalt leiate Multimeedia purskkaevupargi. Seal toimuvad igal pärastlõunal veešõud ja iga reede ja laupäeva õhtuti laseršõud – õhkkond on elektrit täis.

 

Jõekallaste vahel reisimiseks hüpake praamile, kui jõetase seda lubab – või broneerige jõetramm, et näha tervet linna.

 

Wisla lähedalt leiate muuseumi, mis on ajutiseks koduks kaasaegse kunsti muuseumile, ja Varssavi Ülikooli auhinnatud raamatukogu. Isegi kui te pole raamatusõber, tasub tõeliselt sensuaalse kogemuse saamiseks seda katuseaeda külastada.

 

Varssavi on ühtlasi uskumatu linn perekondadele – seal on lastele palju lummavat! Traditsioonilistes muuseumides on ühendatud interaktiivsed atraktsioonid, et muuta õppimine kergeks – õppijad segi ei märka, et neid haritakse! Copernicuse teaduskeskus pakub uskumatut ülevaadet keha ülesehitusest JA lisaks paljudele väljapanekutele ka robotite šõud. Nukumajamuuseum pole mõeldud ainult tüdrukutele ja lastemuuseum on sõna otseses mõttes avastuste maailm! Lapsed saavad katsuda väljapanekuid, riietuda ja luua oma lugusid. Evolutsioonimuuseumis saate teha endast pildi hiiglasliku roomaja skeleti taustal ja kohtuda tarbosaurusega, kes on türannosauruse vähemtuntud sugulane.

 

Lastele saab rentida ka linnarattaid. Te saate rentida need endale mõnest Varssavi pargist ja esimesed 20 minutit on tasuta, nii et proovimine ei lähe teile midagi maksma. See on üks paremaid viise merineitsite otsimiseks – merineitsid on linna sümbol ja neid on ümbruses palju.

 

Lastele on avastamisrõõmu palju, kuid Varssavi vanalinnagi ei tasu kahe silma vahele jätta. See pole nii vana, kuna seda on pärast sõda truult rekonstrueeritud, kuid te ei tee vahet. Tulemus on nii hea, et UNESCO on lisanud selle oma maailmapärandi objektide nimistusse. Jalutage läbi võrratute tänavate turuplatsile, kus saate nautida kunsti, restorane ja kohvikuid või sõita bagiga. Ja kirsiks tordil? Varssavi jääb Euroopa kõige soodsamaks linnaks, mida külastada.

Avastage Varssavi enne, kui see saab kuulsaks!

 

Ärge saage meist valesti aru, Varssavi on populaarne sihtkoht, aga kuna Kraków on saanud viimastel aastatel rohkem turistide tähelepanu, püsib Varssavi endiselt tagaplaanil. Seega kui otsite midagi teistsugust, ärge minge massiga kaasa, vaid järgige...

Loe rohkem Loe vähem

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Poolasse

Alates 83.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Radisson Collection Hotel, Warsaw

Majutuskoha pilt

Chopin Boutique B&B

Majutuskoha pilt

Nyx Hotel Warsaw By Leonardo Hotels

Majutuskoha pilt

Polonia Palace Hotel

Majutuskoha pilt

The Westin Warsaw

Majutuskoha pilt

Mercure Warszawa Centrum

Majutuskoha pilt

Radisson Blu Sobieski Hotel

Majutuskoha pilt

Novotel Warszawa Centrum

Majutuskoha pilt

Metropol Hotel

Majutuskoha pilt

Leonardo Royal Hotel Warsaw

Majutuskoha pilt

Hotel Gromada Warszawa Centrum

Majutuskoha pilt

Sofitel Warsaw Victoria

Majutuskoha pilt

ibis Warszawa Stare Miasto Old Town

Majutuskoha pilt

Sheraton Grand Warsaw

Majutuskoha pilt

Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw

Majutuskoha pilt

InterContinental Warsaw, an IHG Hotel

Majutuskoha pilt

Hampton by Hilton Warsaw City Centre

Majutuskoha pilt

Warsaw Marriott Hotel

Majutuskoha pilt

Mercure Warszawa Grand

Majutuskoha pilt

Hilton Warsaw

Reisige Stena Line’iga

Nautige reisi Poolasse

Alates 83.20€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega