Leia ja broneeri
Coronavirus update

Passenger transportation from and to Latvia is suspended as from Tuesday, March 17 at 00:00 until June 9 including. Guests who were planning to travel during the upcoming days will be contacted personally by Stena Line by e-mail. Rebooking of trips can be done also online without amendment fee. If you have any questions, please contact Stena Line by e-mail info.lv@stenaline.com. Thank you for understanding!


The latest updates and travel conditions in relation to the Coronavirus can be found here.


Taani

Göteborg - Frederikshavn | Halmstad - Grenaa

Stena Line Group on Euroopa suurima laevateede võrgustikuga rahvusvaheline transpordi- ja turismiteenuseid pakkuv ettevõte. Laevaga reisimine on mugav ja kokkuhoidlik viis igasse Euroopa sihtpunkti jõudmiseks. Reisige oma autoga ilma pagasipiiranguteta, võtke oma lemmikloomad endaga kaasa, puhake mugavates ja õdusates kajutites ning nautige restoranis maitsvaid eineid ja baaris värskendavaid jooke!


Göteborg - Frederikshavn
Gothenburg - Frederikshavn

Valgusküllane ja avar parvlaev on tänapäevaste võimalustega, muutes Teie reisi Rootsi lõõgastavaks ja lõbusaks. Pardal ootavad Teid suurepärased võimalused mugavaks ja lõõgastavaks reisiks. Võite nautida maitsvat einet jalustrabava merevaatega restoranis, rüübata head jooki kohvikus või baaris, saada osa allahindlustest poes ning tunda mõnu eksklusiivsest Stena Plusi salongist, mis pakub erilist mugavust ja luksust. Sõit Taanist Rootsi on lühike, kestes üksnes 3 tundi ja 25 minutit.