Leia ja broneeri

Taani

Göteborg - Frederikshavn | Varberg - Grenaa | Oslo - Frederikshavn

Stena Line Group on Euroopa suurima laevateede võrgustikuga rahvusvaheline transpordi- ja turismiteenuseid pakkuv ettevõte. Laevaga reisimine on mugav ja kokkuhoidlik viis igasse Euroopa sihtpunkti jõudmiseks. Reisige oma autoga ilma pagasipiiranguteta, võtke oma lemmikloomad endaga kaasa, puhake mugavates ja õdusates kajutites ning nautige restoranis maitsvaid eineid ja baaris värskendavaid jooke!


Göteborg - Frederikshavn
Gothenburg - Frederikshavn

Valgusküllane ja avar parvlaev on tänapäevaste võimalustega, muutes Teie reisi Rootsi lõõgastavaks ja lõbusaks. Pardal ootavad Teid suurepärased võimalused mugavaks ja lõõgastavaks reisiks. Võite nautida maitsvat einet jalustrabava merevaatega restoranis, rüübata head jooki kohvikus või baaris, saada osa allahindlustest poes ning tunda mõnu eksklusiivsest Stena Plusi salongist, mis pakub erilist mugavust ja luksust. Sõit Taanist Rootsi on lühike, kestes üksnes 3 tundi ja 25 minutit.


Varberg - Grenaa
Varberg - Grenaa

Perega reisijatel on mitmeid põhjuseid, miks eelistada Taani Jüütimaale jõudmiseks Stena Nautikat Varberg - Grena liinil. Autos olemise asemel on rohkem aega väljas olla ja perega toredaid asju ette võtta. Kui reisite autosuvilaga, siis on see lühim tee puhkusele.


Oslo - Frederikshavn
Oslo - Frederikshavn

Parkige oma auto autotekile ja las meie sõidame. Maitsev söök merevaatega restoranis, hea hinnaga ostud maksuvabades pardapoodides ning elav meelelahutus- ja seda kõikidel väljumistel. Kui tahate tõelist lõõgastust, siis külastage meie võrratut spad.