Rostock

Kaunis Rostock on energiline sadamalinn, millel on nii hinge kui ka isikupära.

 

Te jõuate sinna hõlpsalt Stena Line'i praamiga Trelleborgist Rostocki reisides. Sõitke autoga Rostocki ja avastage kõike, mida Põhja-Saksamaal on teile pakkuda. Rostock ühendab suurlinna hõngu vaimustava hansalinna arhitektuuriga, suurepärase kultuurielu, kaasaegse gastronoomia ja muljetavaldavate ostlemisvõimalustega, mis teeb linnast ideaalse sihtkoha nii lühikese kui ka pikema puhkuse veetmiseks. See on koduks Põhja-Euroopa kõige vanemale ülikoolile, keskaegsetele kirikutele, muuseumidele, linnaväravatele, traditsioonilistele suplusrandadele ja paljule muule.

 

Kröpelineri värava eeslinna piirkonna ümbruses on mitmeid restorane, baare ja kohvikuid nauditavaks ja mõnusaks äraolemiseks – see on suurepärane koht väikseks joogiks või maitsvaks õhtusöögiks. Rostock on uskumatu linn ostlemiseks – alates Doberander Platzist kuni Neuen Marktini ja Universitetsplatzenist kuni sadamani, kus asuvad jalakäijatele mõeldud tänavad nagu Kröperliner Strasse.  Vanalinnas külastage keskaegset St. Marienkirche kirikut ja vaadake astronoomilist kella, mis pärineb aastast 1472.  Tehke ringkäik Warnemündes, kus asuvad traditsioonilised supelrannad, värvilised kioskid, väiksed poekesed ja populaarsed restoranid ning & kohvikud. Jalutage rahulikult Graal-Müritzil ja nautige Läänemere vaateid.  Õhtuti kasutavad sadamasilda sageli kohalikud kalurid ja päeviti saate hüpata sealt praamile ja avastada Läänemerd. Iga aasta juulis leiab seal aset Seebrückenfesti festival, kus sadamasilla avamist tähistatakse tulevärgiga.

 

Rostocki botaanikaaias on dendraarium ja uskumatud alpiaiad ning Jaapani aed.  

 

Perede jaoks on Karls Erlebnis Dorfi elamusküla rustikaalne, peresõbralik seikluspark, kuhu minna kardiga sõitma, loomi paitama ja & mänguväljakule mängima, lisaks on seal talupood.  Lapsed armastavad seda paika. Suurepärasel taluturul müüakse kodus valmistatud maasikamoosi, värskelt küpsetatud leiba, kodukaunistusi ja palju muud. Rostocki loomaaias saate näha peaaegu 1700 looma 250 eri liigist üle kogu maailma. 

 

Rostock ootab teid! 

Kaunis Rostock on energiline sadamalinn, millel on nii hinge kui ka isikupära.

 

Te jõuate sinna hõlpsalt Stena Line'i praamiga Trelleborgist Rostocki reisides. Sõitke autoga Rostocki ja avastage kõike, mida Põhja-Saksamaal on teile pakkuda. Rostock ühendab suurlinna hõngu vaimustava hansalinna...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Saksamaale

Alates 89.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Majutuskoha pilt

Vienna House Sonne Rostock

Majutuskoha pilt

Ibis Hotel Rostock

Majutuskoha pilt

pentahotel Rostock

Majutuskoha pilt

Radisson Blu Hotel, Rostock

Valige marsruut ...

Nautige reisi Saksamaale

Alates 89.00€ üks suund, auto ja juhi eest

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega