Praamiga Taani – suurepärane viis kiireks puhkuseks!

Reisige Rootsist Stena Line'i praamiga ja nautige teistmoodi puhkust Taanis.

 

Taani on küll väike, kuid siin on palju imelisi kohti, millega tutvuda, alates kõrbetest, kaljustest maastikest ja lainetavatest rohelistest küngastest kuni võluvate linnakeste, suurlinnade ja põnevate vaatamisväärsusteni. Taanis on tähtsal kohal kultuur, toit ja rannajoon ning riik on üle maailma kuulus oma disaini, arhitektuuri ja uue Põhjamaade köögi poolest.

 

Kopenhaagen sobib suurepäraselt neile, kes soovivad veeta linnapuhkust. Euroopa ühest vanimast pealinnast leiab palju põnevat arhitektuuri, parke, gurmeerestorane ja teisi huviväärsusi. Kindlasti tasub külastada lõbustusparki Tivoli Gardens, mis on kaunis päeval, kuid mille tuhanded tuled muudavad selle õhtuti lausa muinasjutuliselt maagiliseks. 

 

Aarhus on Taani suuruselt teine linn, kuid siin valitseb sellegipoolest õdus atmosfäär. See on läbi põimunud ajaloost ning siin ootavad ees suurepärased vaatamisväärsused, Michelini tärniga söögikohad ja mõnusad ostlemisvõimalused. Taani kõige põhjapoolsem linn Skagen on hunnitu koht, mis rõõmustab külastajaid valgete liivarandade, traditsiooniliste kollaste majade, imetlusväärsete maastike ja elava kultuurieluga.

 

Reis Taani pole täielik, kui te pole külastanud esimest Legolandi.  Legoland® Billund on Legoland®-i originaalpark, kus saate tutvuda kuulsate hoonete väikeste koopiatega või tunda end kauboina Metsikus Läänes või hoopis piraadi või printsessina fantastilises lossis. Legoland® on unistuste huviväärsus igas vanuses lastele, kuid see meeldib kõigile, kaasa arvatud täiskasvanutele, kes on LEGO® maagiat tunda saanud. 

 

Frederikshavnis asuv The Reef Hotel & Water Park on eriline veepark, mis sobib suurepäraselt kogu perele ja see paikneb Stena Line’i parvlaevasadamast vaid jalutuskäigu kaugusel. Siin ootavad ees põnevad lainebasseinid, liutorud, muusika ja palmilehtedes sahistav soe tuuleiilike, mis pakub jahutust mõnusas troopilises 32-kraadises kuumuses. Ujuge, ronige ja sukelduge aarete järele või lihtsalt mõnulege mullivannis ja lõõgastuge.

 

Taanis leiavad tegevust kõik – nii seiklusteotsijad, kes janunevad imeliste vaadete järele, linnapuhkusefännid kui ka perega puhkusele suundujad.

Reisige Rootsist Stena Line'i praamiga ja nautige teistmoodi puhkust Taanis.

 

Taani on küll väike, kuid siin on palju imelisi kohti, millega tutvuda, alates kõrbetest, kaljustest maastikest ja lainetavatest rohelistest küngastest kuni võluvate linnakeste, suurlinnade ja põnevate vaatamisväärsusteni. Taanis on...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut ...

Nautige reisi Taani

Alates 91.11€ üks suund, auto ja juhi eest

Sadamate asukohad

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Denmark

Frederikshavni sadam asub Jüüti poolsaare kirderannikul Põhja-Taanis. Sinna saab lihtsasti maanteed E45 mööda ja ühistransport on terminalist 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. 

 

Palun pange tähele:kui väljumise ajal pole terminalihoone avatud või laevaks on Stena Vinga, on pardaleminek võimalik ainult sõidukiga. Sellistel väljumistel pole võimalik pardaleminek jalgsi reisijana. 

Grenaa sadam Taanis Jüüti poolsaare idarannikul asub 16. maantee lõpus, nii et sinna on lihtne autoga sõita. Ühistranspordiühendus on suurepärane, peatused on terminalist jalutuskäigu kaugusel.

 

Oluline teave: Ei saa Grenaast jalgsi reisida.

Valitud sihtkohad

Valige marsruut ...

Nautige reisi Taani

Alates 91.11€ üks suund, auto ja juhi eest

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega