LEGOLAND® Billund Resort

Terve riik 75 miljonist klotsist!

 

LEGOLAND® on maailmatasemel vaatamisväärsus, mis asub LEGO®-i originaaltehase kõrval ja on unistuseks igaühele, kes on kunagi koos klotse kokku pannes aega veetnud.

 

Väravatest sisse astudes tunnete kohe, nagu oleksite sattunud maailma suurimasse LEGO® komplekti: üks neist on tehtud 75 miljoni värvilise klotsiga. Rohkem kui 30 sõitu adrenaliinivoolu tagamiseks ja lõputult võimalusi saada meisterlikuks ehitajaks loomejaamades – see on koht, kus saab oma põnevuse valla päästa ning kujutlusvõimel lennata lasta.

 

Selles värvilises ja kaasahaaravas maailmas eksisteerivad maailmakuulsate hoonete miniatuursed versioonid ja keerukad fantaasiamaailmad. Saate sukelduda koskedesse ja kohtuda kauboidega Metsiku Lääne teemalises LEGOREDO Town®-is, testida oma ninja-oskusi NINJAGO World®-is ning tuhiseda Ameerika mägedel mööda rüütlitest ja printsessidest Knights Kingdom®-is. Saate viia end isegi The LEGO® Movie maailma, kohtuda armastatud tegelastega ja näha närvekõditava sõidu ajal tuttavaid filmikaadreid.

 

Broneeri oma parvlaevapilet ja majutus Sembos ning säästad hinnast kuni 20%!

 

LEGOLAND®-i 10st ainulaadsest teema-alast sobib igaüks kasutamiseks igas vanuses ning enamik sõitudest on kohandatud alla 100 cm lastele. On olemas isegi DUPLO Land®, mis on loodud spetsiaalselt noorematele külastajatele.

 

Samuti on lõputult võimalusi peatumiseks ja oma meistriteose ja ehitamiseks. 2022. aastaks on lisatud kaheksa uut LEGO®-ehitamise võimalust – sealhulgas veeorganismide loomiseks Suurele LEGO® korallrahule ja jõgedest allavoolu kulgevate võidusõidulaevade ehitamiseks – lõbul ei ole piire.

 

LEGOLAND® ei ole lihtsalt teemapark – see on võimalus tunda, nagu oleksid andnud endale võimaluse uurida oma LEGO® lemmikmaailmasid. See on tõeliselt äge koht igaühele, kes on vähemalt korra elus näinud väikest plastklotsi ning mõistnud selles peituvat tohutut loomispotentsiaali.

 

Kuidas kohale jõuda

 

Billund laiub Taani maalilise Jüüti poolsaare keskosas, umbes 270 km Kopenhaagenist lääne pool. Stena Line pakub Rootsist Taani kahte praamiliini, mis viivad teid LEGOLAND®-ist lühikese autosõidu kaugusele.

 

Göteborgist tulevad reisijad jõuavad põhjarannikul asuvasse linna Frederikshavni, kust Billundi viib imeline 3-tunnine autosõit läbi Taani südame. Halmstadist saabuvad külastajad jõuavad idarannikul asuvasse linna Grenaasse, mis on lihtsa ja maalilise 2-tunnise autosõidu kaugusel Billundist. Mõlemad marsruudid sobivad autodele ja haagissuvilatele ning pakuvad sihtkohta suundudes maksimaalset mugavust ja värsket mereõhku.

 

Broneeri oma parvlaevapilet ja majutus Sembos ning säästad hinnast kuni 20%!

Terve riik 75 miljonist klotsist!

 

LEGOLAND® on maailmatasemel vaatamisväärsus, mis asub LEGO®-i originaaltehase kõrval ja on unistuseks igaühele, kes on kunagi koos klotse kokku pannes aega veetnud.

 

Väravatest sisse astudes tunnete kohe, nagu oleksite sattunud maailma suurimasse LEGO® komplekti: üks neist on tehtud 75 miljoni värvilise klotsiga. Rohkem kui 30 sõitu adrenaliinivoolu tagamiseks ja lõputult võimalusi saada meisterlikuks ehitajaks loomejaamades – see on koht, kus saab oma põnevuse valla päästa ning kujutlusvõimel lennata lasta.

 

Selles värvilises ja kaasahaaravas maailmas eksisteerivad maailmakuulsate hoonete miniatuursed versioonid ja keerukad fantaasiamaailmad. Saate sukelduda koskedesse ja kohtuda kauboidega Metsiku Lääne teemalises LEGOREDO Town®-is...

Loe rohkem Loe vähem

Valige marsruut

Nautige reisi Taani

Säästa kuni 20%

LÄHEDAL ASUVAD VAATAMISVÄÄRSUSED

 

LEGOLAND®  on Billundi kõige kuulsam vaatamisväärsus, kuid siin on palju teha ja näha, kui kohale jõuad!

LEGO® elamus kandub tänu LEGO® HOUSE’ile LEGOLAND®-i seintest kaugemale: tegemist on praktilise loomingulise mänguväljakuga, kus 25 miljoni klotsi abil saab luua omaenda meistriteose. Klotsimaja Home of the Brick on tohutu monument, mis stimuleerib kujutlusvõimet kuue elamusala, üheksa katuseterrassi ja mitme mänguväljakuga. Osta oma piletid aadressilt legohouse.com, et tagada omale koht ja säästa raha!

Sa ei oota Taani jõudes ees troopilist paradiisi, kuid Lalandia® Aquadome™-ist leiad selle. Skandinaavia suurimas veepargis on põnevad veeliumäed, lõõgastavad grotid, pritsimisbasseinid ja võimalus lõõgastuda õõtsuvate palmipuude all, peesitades 30-kraadises õhus, kasvõi aastaringselt. Mängi Monky Tonky Landis või proovi bowling'ut, minigolfi ja uisutamist, enne kui lõpetad oma päeva maitsva einega ühes Lalandia® Plaza restoranis. Majutusasutuses Lalandia® peatudes on hinna sees sissepääs ujumis- ja mängualale.

Billundi lopsakate metsade keskel asuv WOW PARK on kaasahaarav kogemus, mis kujutab loodust ühe hiiglasliku mänguväljakuna. Päev WOW PARKis viib sind maapinnast kõrgemale ja maa-alla – kogu pere tunneb põnevust teekonnast, mis viib rippsildade kaudu maapinnast 14 m kõrgusel asuvatesse onnidesse kõrgel puulatvades, libisedes seejärel täiskiirusel maapinnale, et avastada maa-aluseid tunneleid. 40 jalgpalliväljaku jagu põnevust ei ole võimalik kirjeldada, ka hüüe VAU on kahjuks liiga tagasihoidlik väljendusviis. 

LEGOLAND® on kuulus selle poolest, et toob kokku draakonid, piraadid, printsessid, Unikittyd ja ninjad. Kuid 20 minuti kaugusel asuv Givskudi loomaaed, kus on ninasarvikud, sebrad, lõvid, kaelkirjakud ja muud metsalised, kes on valmis aitama sul loodusega lähemalt tutvuda, meeldib kindlasti sinu tõelisele metsikule poolele. Loomaaeda saab uudistada jalgsi või isejuhitava safariautoga. Lihtsalt jälgi eelajaloolisi olendeid, kes varitsevad dinosauruste pargis, kus iidne ajalugu jõuab möirates kaasaega. 


Kus ööbida?

 

LEGOLAND® on üks Taani peamisi sihtkohti, mis tõmbab külastajaid üle kogu maailma. Lähedal asub palju suurepäraseid majutusvõimalusi. Parvlaevareisi ja majutust koos broneerides säästad kindlasti suuri summasid! 

 

LEGOLAND® Billund

Sinu LEGO® seiklus ei pea lõppema, kui LEGOLAND®-ist lahkud. Hotel LEGOLAND® pakub sulle 4-tärnilist kogemust otse melu keskel, värviliste teematubadega, mis võimaldavad viibimise ajal elada piraadi, ninja, printsessi või seiklejana.

 

Pargi sissepääsu juures viib LEGOLAND® Castle Hotel teid maailma, kus hiiglaslikus LEGO® palees on võlurid, rüütlid ja draakonid. LEGOLAND®-i Holiday Village'i puhkekülast leiate Pirates’ Inni motelli ja lisaks teemamajakesed, mis sobivad suurepäraselt pikemateks külastusteks.

 

Lisaks on Billundis klassikalised Taani külalistemajad neile, kes otsivad traditsioonilisemaid majutusvõimalusi melust eemal.

 

LEGOLAND® Camping

Need, kes tulid Billundi parvlaevale koos haagissuvilaga, leiavad pargi lähedal peatumiseks palju kohti. Aga neile, kes soovivad saada osa LEGO® kogemusest ka öösel, pakub LEGOLAND® kohti telkide ning karavanide ja haagissuvilate parkimiseks Holiday Village'is. Samuti on võimalik rentida tipitelk või täiustada elamust majakeses peatumisega kohapeal.

 

Muud majutuskohad LEGOLAND®-i lähedal

LEGOLAND® võib olla teie peamine sihtkoht, kuid seda ümbritsevad mõned Taani imelised väikelinnad. Uurige lähedal asuvaid linnu nagu Kolding ja Vejle, et saada osa Taani külalislahkusest ja avastada rohkelt võimalusi tubade rentimiseks klassikalistes Taani külalistemajades, puhkekodudes ja isegi lossis peatumiseks.

Valige marsruut

Nautige reisi Taani

Säästa kuni 20%

Välju
Tagasi

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega