Reisige LEGOLAND® Billund Resorti

Taanis Jüüti poolsaare keskosa maalilises looduses tegutsevad ninjad, printsessid ja metsloomad. Troopiline oaas toob hinge soojust ka kõige pimedamal talveajal. Elevust saab tekitada näiteks Ameerika mägedel kihutades ja puulatvade kohal turnides. See kõik ootab teid kogu perega LEGOLAND® Billund Resortis

 

Broneerige parvlaevapilet ja majutus mõlemad Sembos.

 

Grenaa ja Frederikshavni sadamatest maalilise autosõidu kaugusel asuv Billund on LEGO® sünnipaik kaunis Taani paigas, kuhu on kokku koondatud viis põnevat vaatamisväärsust. Billundist leiate LEGOLAND®-i teemapargi, kujutlusvõimet arendava LEGO® House’i, troopilise Lalandia kuurordi, WOW Pargi väliseiklusala ja Givskudi loomaaia.

 

Juba ühest neist kohtadest piisaks Billundi külastamiseks, kuid üheskoos muudavad nad selle Taani piirkonna ihaldusväärseks reisisihtkohaks igas vanuses inimestele. Stena Line’iga kohalejõudmine on juba pool lõbu.

 

Lugege Billundis pakutavatest võimalustest lähemalt altpoolt ja pange vaim valmis nautima viit unustamatut vaatamisväärsust ühes sihtkohas.

 

LEGOLAND® Billund

Peamine vaatamisväärsus on muidugi LEGOLAND® ise. Tohutut maa-ala kattev teemapark on justkui hunnik elusuuruses LEGO®-komplekte, mida avastada. Üheksalt eriteemaliselt fantaasiaalalt leiate üle 30 atraktsiooni. Igas vanuses külastajaile sobivas teemapargis on ühendatud lõbustuspargi närvikõdi ja võimalus panna lõputult tööle oma kujutlusvõime.

 

Lugege LEGOLAND®-ist lähemalt.

 

LEGO® House

2017. aastal ehitatud LEGO® House on tänapäevane loov meisterdamise mängumaa, kus ootab teid 25 miljonit ehitusklotsi, millest luua enda meistriteos. Klotsimajas on kuus elamusala, üheksa katuseterrassi, interaktiivne restoran ja veel palju muud.

 

Lugege LEGO® House’ist lähemalt.

 

Lalandia® kuurort

Lalandia täisteenust pakkuv puhkekuurort on kui troopiline paradiis otse Billundi südames. Siserannaga hotell pakub luksusnumbreid ja suurepäraseid einestamisvõimalusi, aga lisaks veel Skandinaavia suurimat veeparki Aquadome kümnete veeliumägede, grottide, seiklusbasseinide ja palju muuga. Winter Worldi talvemaailmast leiate võimalusi keeglimänguks, minigolfiks ja uisutamiseks. Siin saab üheskoos mängida, süüa ja puhata kogu pere.

 

Lugege Lalandiast lähemalt.

 

WOW Park

Billundit ümbritsevate lopsakate metsade keskel asuv WOW PARK on kaasahaarav elamuspark, milles loodus on üks hiiglaslik mänguväljak. Päev WOW PARGIS viib teid maapinna kohale ja alla – kogu pere võib tunda põnevust teekonnal, mis viib rippsildu mööda maapinnast 14 m kõrgusel asuvatesse puuonnidesse, et laskuda seejärel täiskiirusel maapinnale ja avastada maa-aluseid tunneleid. Isegi VAU-hüüe jääb siin liiga lahjaks!

 

Lugege WOW Pargist lähemalt.

 

Givskudi loomaaed Zootopia

 

LEGOLAND®-i väravatest 20 minuti kaugusel asub loodushuvilistele põnevust pakkuv Givskudi loomaaed Zootopia, kus ootavad ninasarvikud, sebrad, lõvid, kaelkirjakud ja muud loomad. Loomaaeda saab uudistada jalgsi või isejuhitava safariautoga. Pange tähele ka eelajaloolisi olendeid, kes varitsevad dinosauruste pargis, kus ürgaeg tungib möirates tänapäeva.

 

Lugege Givskudi loomaaiast lähemalt.

 

Broneerige parvlaevapilet ja majutus mõlemad Sembos.

Taanis Jüüti poolsaare keskosa maalilises looduses tegutsevad ninjad, printsessid ja metsloomad. Troopiline oaas toob hinge soojust ka kõige pimedamal talveajal. Elevust saab tekitada näiteks Ameerika mägedel kihutades ja puulatvade kohal turnides. See kõik ootab teid kogu perega LEGOLAND® Billund Resortis...

Loe rohkem Loe vähem

1 sihtkoht, 5 põnevat vaatamisväärsust

LEGOLAND® Billund Resort

Säästa kuni 20%

Majutuskoha pilt

Lalandia Billund

Majutuskoha pilt

Hotel LEGOLAND®

Majutuskoha pilt

LEGOLAND® Holiday Village

Majutuskoha pilt

Hotel Svanen

Majutuskoha pilt

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Majutuskoha pilt

Refborg Billund Hotel

LÄHEDAL ASUVAD VAATAMISVÄÄRSUSED

 

LEGOLAND®  on Billundi kõige kuulsam vaatamisväärsus, kuid siin on lisaks palju teha ja näha!

LEGO® maailm ulatub LEGOLAND®-i alast kaugemalegi tänu LEGO® House’i loovale mänguväljakule, kus saab 25 miljonist klotsist luua omaenda meistriteose. Klotsimaja Home of the Brick on monument loovusele, mis ergutab kujutlusvõimet kuue elamusala, üheksa katuseterrassi ja mitme mänguväljakuga. Ostke piletid aadressilt legohouse.com, et tagada endale sissepääs soodsa hinnaga!

Te ei oota Taani jõudes troopilist paradiisi, kuid Lalandia® Aquadome™-ist just selle leiate. Skandinaavia suurimas veepargis on põnevad veeliumäed, lõõgastavad grotid, suplusbasseinid ja võimalused lõõgastuda õõtsuvate palmipuude all, peesitades aastaringselt 30-kraadises soojuses. Mängige Monky Tonky Landis või proovige bowling'ut, minigolfi ja uisutamist ning lõpetage tegus päev maitsva einega mõnes Lalandia® Plaza restoranis. Lalandia® hotellis peatudes on sissepääs ujumis- ja mängualale hinna sees.

Billundi lopsakate metsade keskel asuv WOW PARK on kaasahaarav elamuspark, milles loodus on üks hiiglaslik mänguväljak. Päev WOW PARKis viib teid maapinna kohale ja alla – kogu pere võib tunda põnevust teekonnal, mis viib rippsildu mööda maapinnast 14 m kõrgusel asuvatesse puuonnidesse, et laskuda seejärel täiskiirusel maapinnale ja avastada maa-aluseid tunneleid. 40 jalgpalliväljaku jagu põnevust ei ole võimalik sõnadesse panna, isegi VAU-hüüe jääb siin liiga lahjaks. 

LEGOLAND® on kuulus selle poolest, et toob kokku draakonid, piraadid, printsessid, Unikittyd ja ninjad. Sellest 20 minuti kaugusel asub loodushuvilistele põnevust pakkuv Givskudi loomaaed, kus ootavad ninasarvikud, sebrad, lõvid, kaelkirjakud ja muud metsalised, kes on valmis aitama teil loodusega lähemalt tutvuda. Loomaaeda saab uudistada jalgsi või isejuhitava safariautoga. Lihtsalt pange tähele eelajaloolisi olendeid, kes varitsevad dinosauruste pargis, kus ürgaeg tungib möirates tänapäeva. 

Majutuskoha pilt

Lalandia Billund

Majutuskoha pilt

Hotel LEGOLAND®

Majutuskoha pilt

LEGOLAND® Holiday Village

Majutuskoha pilt

Hotel Svanen

Majutuskoha pilt

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Majutuskoha pilt

Refborg Billund Hotel

1 sihtkoht, 5 põnevat vaatamisväärsust

LEGOLAND® Billund Resort

Säästa kuni 20%

Vaata veel sihtkohti

Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi või vajate abi seoses broneeringuga? Vastused kõige levinumatele küsimustele leiate KKK-st.

Võtke ühendust klienditoega